Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 4

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Vēsturiskais spēkrats
Guntis
Visa informācija ir šeit:

http://www.retromoto.lv/blog/juridiskas-lietas/i95-ka-iegut-statusu-vesturiskais-spekrats/

Es darīju tā(nr zīme ir nodota CSDD):
1. Sazvanīju Valdi Kļaviņu un vienojāmies par motocikla atrādīšanas dienu. Motormuzejs ies uz to ,ka tā būs kāda konkrēta
diena. Ticamakais ka pirmdiena un piektdiena.
2.Iekrāmējām busiņā.
3.Motormuzejs.
Viss kopā aizņēma ap 90 minūtēm,no kurām 40 minūtes ceļā.

4.Sertifikāts bija gatavs jau pēc 4 dienām ! Cena zem 19,-ls.

5.Uz CSDD(BEZ motocikla) ,nomainu nr zīmi(NAV obligāti !)+jauna tehniskā pase ar derīguma termiņu 5 gadi, ap 19,-ls(laikam)

6.Tagad priekšā apdrošīnāšana(OCTA) un TA apmaksa internetā(jo tas apvieno ar vienas dienas atļaujas izņemšanu)

Labāk jautājiet man,vai zvaniet Valdim Kļaviņam.
 
ImantsLG
Tieši tā. Es arī interešejos, teica brauc uz CSDD, fočejam, sūtām uz Rīgu un divu nedēļu laikā saņemam atbildi.
 
otomars
tikai pirms braukt vajag pa telefonu paintereseeties vai ir protokola veidlapas ko izprinteet,jo limbazhos bija tika paraugus no motrmuzeja atsuutiijushiFrownkaadu stundu rakaajaas pa kompi un beigaas zvaniija lai atsuutaGrin
 
Jancic
Guntis rakstīja:

Laba informācija,tik pagaidām nav skaidrs.
Ko drīzumā darīs tie ,kam beidzas 5 gadu termiņš.


Man aizvakar 2 močiem izbeidzās 5 gadu termiņš. Zvanīju uz motormuzeju, atbildēja, ka jādodas uz CSDD atrādīt un safočēt, respektīvi tāda pati procedūra.
Jautāju, vai tagad par katru mēnesi, kopš beidzies termiņš, neuzrēķinās ceļu nodokli? Atbildēja, ka pēc likuma un nolikumiem, nevajadzētu. Bet drošības pēc aizbraukšu uz CSDD painteresēties, lai uz savu galvu pēc savas saprašanas gudrinieki kaut ko neuzrēķina. Jo ātrāk par pavasari, kad sauss asfalts būs, braukt nekur netaisos.
350 / 360
350 / 634.7
 
Guntis
Tehnikā pase arī jāmaina(jo viņā ir termiņš) ?

Uzraksti visu kā gāja,cik samaksāji.
 
Jancic
Labi, kad parādīsies mazumiņš brīva laika, došos uz CSDD nokārtot šo jautājumu. Par rezultātiem ziņošu.
350 / 360
350 / 634.7
 
Ernests
Man aprīlī divgadīgā skate beidzas, jāuzliek otrs spogulis un aidā uz Antenas ielu. Laikam nekādas citas prasības nav mainījušās...
 
otomars
Ernests rakstīja:

Man aprīlī divgadīgā skate beidzas, jāuzliek otrs spogulis un aidā uz Antenas ielu. Laikam nekādas citas prasības nav mainījušās...

veesturikajam pietika ar vienuShock vai tagad vajag divus....
 
Guntis
Tik spoguļi cik būs -VS- sertifikātā,tik prasīs TA.

Šis punkts beidzot ir izmainījies,nevajag abus.

Ja nav neviens VS sertifikātā,neviens neko neprasīs.

P.S. droša pārvietošanās satiksmē,man nav iedomājama bez abiem spoguļiem.
 
v_jaanis
Sveicināti!
Ir jau 2022g.. Lielākā daļa no Latvijā esošajām JAWA močiem ir pāri 30g.
Cik daudziem ir Vēsturiskā līdzekļa statuss, un kā ir šobrīd ar nodokļiem un dzīvi ar to?
Vai ir tā vērts?
Nu, ikdienā tak neviens vairs nebrauc...?
 
uldens
Nu , man visiem ,kuriem ir 30 ir vēsturiskais status.
 
AldisK
Man arī visiem močiem ir vēsturiskais spēkrats. Ieguvums ir transporta nodokļa nemaksāšana. Iegūšanas izmaksas apmēram nosedz pirmā gada nodokli. Pēc tam 4 gadus nav jāmaksā. Pēc 5 gadiem Jāiet atkārtoti. Bet atkārtotā maksāja ap 6 eiro. Varbūt nedaudz dārgāk neatceros. Vienai savai jawai jau šogad atkārtoto jau gāju trešo reizi. Ja ir viens mocis tad varbūt tas nodoklis nav tik būtisks, bet ja vairāki un grib, lai visi ir kārtībā, ka jebkurā brīdī var izbraukt, tad jau tā nodokļa summa gadā ir diezgan liela. Močiem gan jābūt diezgan labā stāvoklī un atbilstoši modelim. Ja tāda iespēja ir, kāpēc , lai neizmantot?
 
andrys
AldisK rakstīja:

. Ja ir viens mocis tad varbūt tas nodoklis nav tik būtisks, bet ja vairāki un grib, lai visi ir kārtībā, ka jebkurā brīdī var izbraukt, tad jau tā nodokļa summa gadā ir diezgan liela. Močiem gan jābūt diezgan labā stāvoklī un atbilstoši modelim.



Pilnīgi pareizi, jēga, ja ir vairāki moto. Ar vienu materiālais ieguvums ir ļoti niecīgs. Nu, vienīgi morālais: ir VS statuss.
 
andrys
..un pēc 2023.janv., varbūt nedaudz vēlāk, šis pasākums būs pieejams katram no mājām: e-csdd pakalpojumos. Uz CSDD nodaļu nebūs jābrauc, varēs veikt individuāli+attālināti Smile
 
Iet uz forumu: