Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Pārdod
Laacis_ar07
Ir uzradies jauns aizmugures zobrats(634),vēl to laiku,.30euro! Ipašnieka tel.nr.29909140
Vizinoties ar jawa,kāds šur tur ko piedāvā, Wink
 
Laacis_ar07
Rēzeknē ir neliels moto veikaliņš tur nekas īpašs,bet pārdošanā ir nez no kurim laikie jawa 353 galva..jauna 10euro.
20170831_103140.jpg
 
opozits
Man interese jawa 353 Galva ka vinu iegut?
Labojis opozits uz 05-09-2017 12:39
 
Laacis_ar07
Tā ir Rēzeknes motodetaļu veikalā Latgales ielā..nr nepateikšu bet pretī baznīcai .Es tur vairs tik drīz nebūšu.varbūt kāds no tā galā var Tev nopirkt?
 
Laacis_ar07
Ir interesanta jawa Lietuvā,ar papīriem.(autoplius.lt) Ja kādam nav Jawas bet Loti gribās,,ir iespēja.Javas jāpērk šaj drūmajā laikā,,tad cenas nekož!
 
Kaarlis
Tur ir 5 gab, kura ir tā interesantā?
 
Barsevskis
Man arī gribētos zināt?
 
bahmuc
Par kādām naudām vispār mūsdienas iet 638 jawa bez papīriem?
Stavoklis - teiksim apmierinošs - virzuli, gredzeni jauni, cilindri slīpēti, kloķene - apmierinošā stavoklī, dzin3ja ķēde jauna, 634 sajūgs virsū, troses jaunas, tik cik nav spidometra un tahometra troses. Kārbā zobrati labi, jauna dakšu ass un lielās dakšiņas. Vizuali motocikls labs, nekas saplēsts nav, viss vesels - viss skaisti, plastmasas aizmugure nesagraizīta, dubļinieks arī jauns.
apnika man cakarēties.
gribu 634 savest kārtībā!
 
UgunsX
Jawa bez papīriem jau īsti nevienam nav vajadzīga, var mēģināt rezerves daļās iztirgot vai gaidīt kad kāds paņems visu komplektā daļām.
 
bahmuc
Nu to jau es pats arī saprotu. Bet man ta 638 ir apnikusi, ja kāds panem tad vusmaz tieku ar savu 634 galā un dzīvoju mierīgu dzīvi tālāk Grin
nepieminēju, ka tai 638 visi gultņi arī tak jauni, ieskaitot jārbas adatniekus, nu un, protams, visi blīvslēgi.
 
andrys
bahmuc rakstīja:

Par kādām naudām vispār mūsdienas iet 638 jawa bez papīriem?

Bez papīriem tā ir rūpnieciski apstrādāta metāla kaudze, ņemot vērā savas Mazulītes Nr.638 reanimēšanas pieredzi es dotu 100-200euro. viss atkarīgs no pircēja....
 
Gints13
Atjaunojot 634-7, man no vecā palika rāmis (ar dokumentiem), priekšējā dakša, bāka un bardačoki, motora karteris ( iekša jauna), kā arī lampa ar pagriezieniem, ko pēc idejas arī nebija jēgas pulēt, cinkot, lētāk būtu bijis paņemt Jawas bodē jaunu. Viss pārējais tika iegādāts jauns Jawas bodē. Detaļas lētāk un ātrāk ir nopirkt Jawas bodē jaunas nekā ņemties ar atjaunošanu. Tāpēc pat 100 Eur par 638 bez dokumentiem ir trīskārtīga pārmaksa.
 
Guntis
Pa 200,- ņemu .
 
kergers
Viedokļi dalās šai jautājumā. Protams, ka daudz vienkāršāk ir aiziet uz Jawas bodi, nopirkt visu jaunu. Katram ir sava izvēle kā un kādā veidā savu moci atjaunot, restaurēt, būvēt. Pats esmu savu Jawu sakomplektējis no neskaitāmiem močiem, sūtījis detaļas caur pasta staciju, omnivu, braucot pats pakaļ, u.c. Jā, tas ir dārgāk, dažreiz grūtāk - nezini, ko pērc, ko saņemsi un kam brauksi pakaļ. Tā ir mana izvēle un vēlme čakarēties. Bet, manuprāt, tieši tā ir tā retrotehnikas burvība - atrast kaut ko vecu, bet vēl derīgu un atgriezt tai daļai vai pat mocim otro elpu, dzīvi. Protams, ka ir arī neskaitāmas lietas, kas iegādātas Jawas bodē un milzīgs prieks, ka mums ir tāda iespēja. Jo ne viss, kas atrasts šķūnī vai bēniņos ir derīgs un ir arī daļas, kuras vienkārši vecas nedrīkst vairs izmantot un jāmaina. Balstoties uz iepriekš minēto - ir cilvēki, kas apbrīno, ka kāds vēl no viņa to dzelzi nopērk un pēc tam aizved parāda, kāds tas izskatās uzfrišināts un darbībā. Cits par šādu motocikla atjaunošanas veidu tikai pasmīkņā, pat vēl uzbrauc ko nepērc jaunu un domās nosauc par kapeik.. Man primārā vērtība ir vēsture - ja nevaru to atrast, tad dodos uz bodi pēc jauna. Bet līdz šim viss ir izdevies un par to prieks. Galu galā tāds taču ir mūsu mērķis un savā ziņā hobijs - krāmēties ar to veco tehniku dažnedažādos veidos Smile

Morāle visam rakstītajam - ja kāds meklēs puslīdz labu komplektu ko var pacelt, tad paņems visu uzreiz. Es savu donoru pilnā komplektā bez dokumentiem, bet ar labiem hromiem paņēmu 3 gadus atpakaļ par 300 eiro. Un tas bija lēti ja ņem vērā, kādus nobrauktus un nomocītus spēkratus tagad cenšas pārdot par pat 400-500+ eiro. Ja mocis netraucē, tad viņš vēl sagaidīs savu pircēju un pats būsi priecīgs, ka tas aizies kādā labā projektā.

P.s. Ja rakstītais neatbilst tēmai un traucē, tad var vai nu pārnest kur piemērotāks vai arī dzēst Smile
 
Retais
bahmuc rakstīja:

Par kādām naudām vispār mūsdienas iet 638 jawa bez papīriem?
Stavoklis - teiksim apmierinošs - virzuli, gredzeni jauni, cilindri slīpēti, kloķene - apmierinošā stavoklī, dzin3ja ķēde jauna, 634 sajūgs virsū, troses jaunas, tik cik nav spidometra un tahometra troses. Kārbā zobrati labi, jauna dakšu ass un lielās dakšiņas. Vizuali motocikls labs, nekas saplēsts nav, viss vesels - viss skaisti, plastmasas aizmugure nesagraizīta, dubļinieks arī jauns.
apnika man cakarēties.
gribu 634 savest kārtībā!


Ieliec bildi?
 
bahmuc
Kā te bildes var ielikt? Neprotu.
Labojis bahmuc uz 06-12-2017 19:23
 
aivarsz
bahmuc rakstīja:

Kā te bildes var ielikt? Neprotu.


Kā vienmēr, saprotu, ka rakstītāju ir vairāk, kā lasītgribētāju. Pamatā, pēdējā laikā, pat nelietoju datoru, visu forumā operatīvi izdaru telefonā. Ātri un vienkārši. Arī bahmuc iesaku palasīt šeit, noderēs:
www.jawaklubs.lv/...ad_id=1523
 
bahmuc
Sitiet mani kaut nost, neesmu ar lapstu taisīts, bet no telefona bildes te točna pievienot nevar, vienīgais veids kur rādas ta bilžu pievienošana ir labojot savu citātu, bet tā pat nekas tur nepievienojās.
 
otomars
uzliec bildes inboxa,fotkas vai failos un tad tochna varesi ielikt.
 
aivarsz
Bahmuc un visi citi, kam ir vēlēšanās. Bet, šobrīd nesanāk. Uztaisam semināriņu?
 
Iet uz forumu: