Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
JAWA LATGALĒ 2017
aivarsz
Aigaram nejauši ielicies nepareizs īslaicīgais links...
 
AigarsZ
izlaboju linku
 
palsmanietis
Beidzot ari es tiku pie sakariem un varu pateikt tikai lielu paldies organizatoriem par kartejo labo pasakumu bija verts lidot no Anglijas lai tur pabutu.Prieks par jaunajiem pukam kas skruve un brauc ar vecam Jawam!Cool
 
turists
Nu jau laiciņu atpakaļ aizvadītais 2017.gada Jawa un ČZ motociklu entuziastu salidojums var lepoties ar lielisku apmeklētības statistiku. Par to jāsaka paldies tieši visiem jums - kuri izvēlējās pavadīt šīs brīvdienas uz saviem leģendārajiem mocīšiem kopā ar vēl 200 domu biedriem, draugiem un ģimenes locekļiem. Mūs lutināja gan Viesu Nams "Rūķīši" saimnieki, gan Balvu novada pašvaldība ar Balvu Kultūras un atpūtas centrs un, protams, laikapstākļi. Paldies visiem, kuri ieradās, un visiem, kuri pielika roku, lai šis pasākums izdotos!
Tiem, kuri šoreiz netika, piedāvājam noķert pasākuma sajūtu pāršķirstot fotomirkļus no Ivara Zvirbuļa arhīva. Paldies Ivaram par lieliskajiem momentuzņēmumiem! Jā, protams, skatīties drīks visi, ne tikai tie, kuri netika.

www.flickr.com/...395769585/
 
aivarsz
Skaisti. Ivaram, kă parasti, liels paldies par neordinãro un profesionālo skatījumu uz vienkāršām lietām. Bildes super. Jālūdz atļauja k-ko izmantot jawaklubs.lv kalendāram 2018. Smile
 
Kaarlis
Ivar, tavas bildes ir labākās. Tā turpināt. Saku ar tīru sirdsapziņu jo nekur neesmu kadrā.
 
aivarsz
Kaža! Jāpērk selfijštoks. Ar steigu!
 
morgans
Izmocīju arī es filmiņu par šo jauko pasākumu. Varbūt atkal par garu ...bet es īsāk par tik labu pasākumu nemāku.
YouTube Video
 
Laacis_ar07
Kaarlis rakstīja:

Ivar, tavas bildes ir labākās. Tā turpināt. Saku ar tīru sirdsapziņu jo nekur neesmu kadrā.

Kārli bildē P9270 Tu esi gan!Grin
 
Rich
Morgan - malacis it kā atkal pabiju mūsu lieliskajā pasākumā. Paldies!
 
aivarsz
Paldies Morgans. Ļoti aizķēra. Ir labi padarīta darba sajūta. Vidzeme 2018 noteikti būs jaudīgāka un ar savu ''odziņu''. Kur, kad, kā? Centīsimies jūs informēt, tiklīdz būs skaidrība par iespējamo dislokācijas vietu.
 
palsmanietis
Paldies visiem kuri taisija bildes un video ka ari padalijas ar savim gara darbiemCool
 
Retais
Tik superīgs videoSmile
 
Kaarlis
Beidzot es arī noskatijos. Beigu kadrs pats labākais.
 
fotograafs
Man ar patīk Ivara bildes..
 
Iet uz forumu: