Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Jawa 300CL
Gints13
Guntis rakstīja:

124km/h nav nopietna saruna. it īpaši par TO cenu.


Šai Jawai Tā cena ir adekvāta un nav augsta. Vērtējot cenu tā ir jāsalīdzina, savādāk būs kā ar matiem - 3 mati ir daudz vai maz? Uz galvas maz, bet zupā daudzGrin Tuvākie konkurenti - Mash un Enfield ir tanī pašā cenu kategorijā, bet izskata ziņā pat blakus nestāv Jawai 300. Katrs maksā par to, kas patīk un interesē. Ja mocim svarīgs ir pēc iespējas lielāks max ātrums, tad Jawas forums noteikti nav tā vieta, kur šis būtu pamatkritērijs moča izvēlē.
 
Rich
Pilnibā piekrītu Gintam, un ja paņem to, kad atjaunojot 638-5 (1986.g.)ar blaķeni man projekts kopā izmaksāja 6400 EUR, tad ko.....Wink
 
siguldietis
Turklāt atļautais braukšanas ātrums uz Latvijas autoceļiem, ar atsevišķiem izņēmumiem, nav lielāks par 90km/h. Ātrgaitas autoceļus, kur atļautā ārtuma ierobežojums varētu būt no 110-130km/h, plāno izvēdot ap 2040.g.Wink
 
aigars
Cjaw visiem, es vismaz kad eju meitās , klusītēm izvēlos to kura man labāk patīk, tāpat arī ar rotaļlietām... vienīgi - spēlējoties vienā smilšu kastē , pēkšņi sagribas drauga rotaļu meiteni vai mocīti , bet tas jau pārejoši , un atkal atgriežos pie tā ko esmu izvēlājies un man patīk...Aigars Birzniekos.
 
otomars
Piekritu Gintam,ka Jawa ir daudz labak izskataas par tiem mashiem un enfildiemWink
 
andrys
siguldietis rakstīja:

.... Ātrgaitas autoceļus, kur atļautā ārtuma ierobežojums varētu būt no 110-130km/h, plāno izvēdot ap 2040.g.Wink

Cool....kāds skaists plāns! Es precizētu - pilnīga vīzija!
 
Laacis_ar07
siguldietis rakstīja:

Turklāt atļautais braukšanas ātrums uz Latvijas autoceļiem, ar atsevišķiem izņēmumiem, nav lielāks par 90km/h. Ātrgaitas autoceļus, kur atļautā ārtuma ierobežojums varētu būt no 110-130km/h, plāno izvēdot ap 2040.g.Wink

Ja uz mirkli ar to 300 var uzraut līdz 120km.h pilnīgi pietiek lai kādu apdzītu un nepaliktu bez apliecības.
Par Riča 638,tur jau ir cits stāstsGrin var arī hroma vietā apzeltīt,katrs pēc savām iespējām.
2040gadā,kāds atcerēsies..bij klubā divdesmitajos tāds Lācis 07,bet cik tajā brīdī ātri brauks Raimja tirgotās elektriskās javas?Vai ceļi tiešām būs? kas zin....?
 
oilmaster
Starpcitu, drīzā nākotnē, šis modelis būs pieejams ar elektro dzinēju.
P. S. Jawa elektro concept bildi pievienoju. Aivarsz.
jawas_electro.jpg

Labojis aivarsz uz 02-12-2020 14:43
 
oilmaster
Un nākamais gads sola arī 1000 un 1200 ccm Jawa modeļa prezentāciju, kas būs tīra čehu produkcija par kosmisku ciparu.
Taka lidot gribētājiem būs varianti. Grin
 
Iet uz forumu: