Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 4

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
detaļas 360ajai
aigars
Man ir - ar visu sarkano krāsu virsū - Smiltenē...?Cool
 
bubuu44
ir pārējie kronšteini jawai
 
vecaiss
meklēju gāzes ručku "garo" vai iekšas un no āras pieliekamo stūrei klāt gala gabalu.
 
vecaiss
Vēlos iegādāties jaunu karburatoru vecās jawas, ja kādam ir lieks un vēlme pārdot rakstiet privāto vēstuli.
 
andiss
Labprāt iegādāšos karburatora apakšējo dīzi (ja nemaldos to sauc par galveno dīzi) 105 izmēru, kā arī interesē sānu dīzes, kas lielākas par 50 izmēru.
 
turists
Steidzīgi vajadzīgas sekojošas daļas 360tajai:
Bremžu pedālis (hromējams)
Sānu ručka (hromējama)
Aizmugurējā ruča (hromējama)

spidometra trosītes piedziņas zobrats (vajag ultrasročna.. motora salikšana uzkārusies)

HELP! Smile
 
Ainars
Ja zobrats der der no 360, tad man ir divi tādi. Tikai jāizņem no bloka.
 
oilmaster
Paldies!
Ir dabūts
 
peterisp
Sveiciens!
Labprāt iegādātos vecās Jawas aizmugurējo dubļubleķi, aķīša sānu kasti un rāmi zem beņķa (tas, kur stiprinās aizmugurējā hromētā ručka).
 
peterisp
peterisp rakstīja:

Sveiciens!
Labprāt iegādātos vecās Jawas aizmugurējo dubļubleķi, aķīša sānu kasti un rāmi zem beņķa (tas, kur stiprinās aizmugurējā hromētā ručka).


dubļubleķis un rāmis dabūts. Joprojām aktuāla ir aķīša puses kaste labā stāvoklī un ķēdes sargs.
Atceros, ka laiciņu atpakaļ viens šeit tirgoja jaunas veco laiku detaļas, bet nevaru vairs atrast šo sludinājumu.
 
Ainars
Sānu kastēm aķa pusē parasti nav vainas izņemot vienu - izrūsējušas un razultātā izlūzušas enģes. Citādi tiem nav vaina. Domāju, ka Tev ir līdzīga probēma. Šie bardačoki ir relatīvs deficīts. Aī es tos savulaik meklēju, kamēr apnika. Tā kā jau divām jawām esmu šās enģes uztaisījiis no jauna, to pašu iesaku arī Tev. Darbs apmēram uz stundu, enģes 0.50Ls. Rezultāts tuvu oriģinālam.
 
vecaiss
Ir interese iegādāties izpūtējus... vidējā stāvoklī, bet ne jaunus, jo bojās kopskatu.
 
Ainars
Man ir divi. Braucot uz Rīgu vari iebraukt apskatīties. Medemciems.
 
vecaiss
perku ķēdes sargu gan augšu, gan apakšu. Šodienas testa braucienā sanaca samalt rosolā.
 
peterisp
Nepieciešams aizdedzes puses motora vāks vecajai 350mitniecei un kāju atbalsta stienis (kreisā puse) no rāmja.!!
 
Classic
Interese no vēcas Jawas( 360 modelis): 1-rāmis, galvenais lai būtu vesela apvilkta daļa,dokumenti nav vajadzīgi;
foto3.inbox.lv/.../1-146.jpg
2- spidometra troses turētais;
foto3.inbox.lv/...nxq9o8.jpg
3- gāzes ručka(rokturis)

PM vai 29171637
 
peterisp
Veči, kādam ir labās puses cilindrs vecajai 360niecei? Manējam nolauzta viena riba, nesmuki... Un vajadzētu, lai var izslīpēt uz 1.rem.
 
Peteris
[quote]Classic rakstīja:

Interese no vēcas Jawas( 360 modelis): 1-rāmis, galvenais lai būtu vesela apvilkta daļa,dokumenti nav vajadzīgi;
foto3.inbox.lv/.../1-146.jpg
2- spidometra troses turētais;
foto3.inbox.lv/...nxq9o8.jpg
3- gāzes ručka(rokturis)

PM vai 29171637

Spidometra troses turētājs pie Raimonda veikalā !
 
Erix
638, Interesee generatora "taisngriezis- viprjamiteļ v cb.". Graamataa 160.lapaa atziimeets ar ciparu "2" un atrodas tuvaak pie baakas zem seedekļa. Buusu Bauskaa sestdien. Ja kaadam ir lieks, paņemiet liidzi. Paldies.
 
rechijs
Vēlos iegādāties Jawas 350/360 rāmi ar dokumentiem.

25877100
Edgars
 
Iet uz forumu: