Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Jawa - nevaru iedarbināt
bahmuc
Zinu, ka jāregulē, šodien man tam nav vairs veselības, nedēlas sakumā muguru sačakarēju, šodien vairs bez beņķa ar atzveltni nejaudāju...
 
Gusts
bahmuc rakstīja:

Zinu, ka jāregulē, šodien man tam nav vairs veselības, nedēlas sakumā muguru sačakarēju, šodien vairs bez beņķa ar atzveltni nejaudāju...


Kārlim bija tads labs slēdziens šai sakarā, citēju:
Kā arī jāatzīmē, profesionāļa it kā dārgā darba stunda ir daudzkārt lētāka par amatiera padirstajām dienām.

....varbūt var pat kļūt arī sliktāk, pat iedzīvoties veselības problēmās.

Mana "pusjawa", ja tā var iztekties (ČZ 175cc) joprojām "lec, kā suns pie kājas" un es, šo pēdējo triju gadu laikā, neesmu ne pirkstu dzinējam pielicis...
ČZ 125 type 453/05
 
gacans
Gusts rakstīja:

bahmuc rakstīja:

Zinu, ka jāregulē, šodien man tam nav vairs veselības, nedēlas sakumā muguru sačakarēju, šodien vairs bez beņķa ar atzveltni nejaudāju...


Kārlim bija tads labs slēdziens šai sakarā, citēju:
Kā arī jāatzīmē, profesionāļa it kā dārgā darba stunda ir daudzkārt lētāka par amatiera padirstajām dienām.

....varbūt var pat kļūt arī sliktāk, pat iedzīvoties veselības problēmās.

Mana "pusjawa", ja tā var iztekties (ČZ 175cc) joprojām "lec, kā suns pie kājas" un es, šo pēdējo triju gadu laikā, neesmu ne pirkstu dzinējam pielicis...
Gudri dir... nav malku cirst ......Grin
 
bahmuc
Tā nu sāga turpinās
 
bahmuc
Opa, nepievienojās... rakstīšu pa jaunam
 
bahmuc
Īsais razklads - saprotu, ka nemainot dīzes, man nekas tur nesanāks, bet - nedzīvoju jawa bodes tuvumā, no kā varētu dīzes derēt? Moskviča, žiguļa, volgas?
 
Gints13
Paskaties krievu saitā jawaold.su Tur tieši ar šādām aizvietošanas lietām bieži ņemās.
 
Laacis_ar07
Izurb lielāku caurumu dīzei,,piemēram 1mm urbi izlaid cauri,braukt varēs, varbūt ne ātrāk par 110. A kur Tev jāskrien? Es gan nezinu kāda Tev tur ir dīze,un jālec būtu ar jebkādu ,,ja viņai vispār ir caurums! Tukšgaitas dīzi iztīri.
 
bahmuc
92 un 72 stāv tagad. Rūc skaisti tikai ar izrautu čoku. Nolaižot čoku - rūc, bet tukšgaitu tur ļoti švaki. Piedarbināt, neielejot cilindros, praktiski neiespējami. Karburatoru tīrīju, diez vai tur no m3neša nelietošanas aizdambējušās dīzes, kaut gan viss var b7t, bet rudenī simptomi bija tieši tie paši. Tapēc nonācu pie dīzēm, jo silts motors arī apgriezienus lēni met nost.
 
Kaarlis
Lai atrastu kur piesūc gaisu ļoti labi izmantot degošus šķidrumus aerosola veidā. Der gan silikons gan bremžu attaukošanai domātais u.c.
 
gacans
bahmuc rakstīja:

92 un 72 stāv tagad. Rūc skaisti tikai ar izrautu čoku. Nolaižot čoku - rūc, bet tukšgaitu tur ļoti švaki. Piedarbināt, neielejot cilindros, praktiski neiespējami. Karburatoru tīrīju, diez vai tur no m3neša nelietošanas aizdambējušās dīzes, kaut gan viss var b7t, bet rudenī simptomi bija tieši tie paši. Tapēc nonācu pie dīzēm, jo silts motors arī apgriezienus lēni met nost.
Gan jau starpgabals vai ielikknis starp cilindriem .....
 
bahmuc
Kaarlis rakstīja:

Lai atrastu kur piesūc gaisu ļoti labi izmantot degošus šķidrumus aerosola veidā. Der gan silikons gan bremžu attaukošanai domātais u.c.


Ieinteresēja! Kas ar viņiem jādara?
 
bahmuc
Nu ka jāpūš, izdomāju, a kur? Rajonā zem cilindriem, galvām? Kāda reakcija, ja sūc gaisu? Sāk apgriezieni mainīties?
 
bahmuc
Sapūtu bremžu klīneri uz motora. Karburatora starpgabalam virsū pūšot, apgriezieni sāka kristies. Tas nozīmē, ka starpgabals laiž gaisu?
 
bahmuc
A kas tur darāms? Uzliku viņu uz stanoka, it ka iztaisnoju, ko tad tagad vēl? Citu meklēt?
 
bahmuc
Dīvaini, jo siltāks laiks paliek, jo labāk darbinās neiwdarbināmais, bet nu, tomēr, aizvedīšu uz spiediena pārbaudi to pārejas gabalu...
 
Guntis
Par kuru starpgabalu tu runā,vari ielikt bikdi? ko tu tur taisies apresēt?
P.S. esmu jau piekusis ...
 
bahmuc
Pāreja no karburatora uz cilindriem.
neesmu veljoprojam iebraucis kā šajā forumā bildes liek!
 
bahmuc
Mja, atradu kur rauj gaisu - karburatora kakliņš saplaisājis
content8-foto.inbox.lv/albums/b/bahmuc/jawa_kaklins/20180502-223947.sized.jpg
Labojis Guntis uz 03-05-2018 10:28
 
Guntis
Plaisa ir pārāk maza,lai būtu tik katostrofāli defekti.
Piesūce gan jau ka ir,bet ne tādos apmēros.
Auss ir nolauzta nepareizi montējot kopā,cilindri bija pievilkti(pret kolektoru šķībi).
Tad vilkts kolektors...pārvilkts,un noknakšķēja.
 
Iet uz forumu: