Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Ziemas bunkuriņā!
Laacis_ar07
Ziemā kā parasti uzlabojam tehniku, manā ziemas bukurā sāk pietrūkt vietasGrin šodien taisiju inventūru,daudz labu lietu atradu!Grin
bild_024.jpg bild_026.jpg

Labojis Laacis_ar07 uz 04-02-2016 22:30
 
Guntis
Tev jau plašumi kā arābu šeiham... ,un malciņa apkurei -das ist fantastich- Grin

Es savu 360 pārdevu vietas trūkuma dēļ Sad

P.S. un kā nu tur būtu,es to nožēloju... stingri biju ielicis sirdi un dvēseli( toreiz NEBIJA !!! ne retrojawa ,par jawaklubs es pat neko neteikšu). Visi mani darbības sākumi tikai un vienīgi -ja- iespaidā,jeb retromoto.
 
Laacis_ar07
Gunti,man trīs moči(2xjawa,1xhonda) čuč aukstajā garažā,un divi 62g.ižpl+ižjuu pisētas garažā! Es tac laukos,,zemes 15ha!Grin
Atvainojos ka pieminēju šaj forumā iž!Sad
 
aivarsz
Es ierakstīšos līdzīgi tam, kā tapa izdzēstais Dalgo komentārs. Pēc Laacis_ar07 inventūras ieraksta, var šķist, ka nu tik būs varens tirgusplacis ar tām neviļus atrastajām lietām. Uzmanība ir piesaistīta, bet, nekas neseko. Tāda neviļus maldināšana sanāk... Kad paliks siltāks, arī es taisīšu piespiedu inventarizāciju savā šķūnītī. Droši zinu, ka būs vesels vagons ar priekšmetiem, lietām, mezgliem, u.t.t. kurus vēlēšos atdot nākamā laimīgā īpašnieka rokās. Jo nav man 15 ha zem debessjuma, nav arī 100 m2 jawakrāmiem atvēlētas vietas zem jumta, kur to visu glabāt. Pēc principa, ja 2 gadus nav bijusi vajadzība- tātad, meklējam citu saimnieku, kas māk likt tos dzelžus lietā.
 
Laacis_ar07
Paldies,Aivars,!
Par pārējo, netiktu minējis kā baigi gribu ko tirgot,jo,,vēl jāsaliek 4 jawas jaunajiem domu biedriem.Ja kādu tas kaitina varu nerakstīt neko, sory! Kluseejam! Ar ko vajag sazvanisos.Sad
 
aivarsz
Laacis_ar07 rakstīja:

Paldies,Aivars,!
Par pārējo, netiktu minējis kā baigi gribu ko tirgot,jo,,vēl jāsaliek 4 jawas jaunajiem domu biedriem.Ja kādu tas kaitina varu nerakstīt neko, sory! Kluseejam! Ar ko vajag sazvanisos.Sad


Pēc konkrētās tēmas radīšanas, es tiešām domāju, ka Tu tūlīt mēģināsi atbrīvoties no uzkrātajām un nevajadzīgajām lietām. Smile Klusēt nevajag, vajag rādīt savas aktivitātes. Bez apvainošanās. Un nerunājam par kaitināšanām, tikai par neviļus gūtiem pārpratumiem. Tēmu pacēlu, jo vēl kāds pirms manis saprata līdzīgi un tika dzēsts no tēmas. Sorry. Un lai veicās!
 
Iet uz forumu: