Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Instrumentu koferis
AigarsZ
pic.fotki.lv/fpic0/11/W0004399/000439845/000043984467_%23_2_%23_aicis.jpg
Meklēju tukšu instrumenta koferi priekš 94 vienībām, mans diemžēl sadega,bet instrumenti palika veseli. Kofera stāvoklis mazsvarīgs,galvenais lai visu var salikt.
pm vai 26599435
Labojis AigarsZ uz 25-02-2016 09:19
 
Rich
Aigar, es tak teicu nepīpēt garažiņāGrin! Ja kaut ko atradīšu došu ziņu!
 
AigarsZ
Rich rakstīja:

Aigar, es tak teicu nepīpēt garažiņāGrin! Ja kaut ko atradīšu došu ziņu!

nu tā jau i Grin

man arī jauns der,tik es sev zināmos veikalus apbraukāju un visi tikai ar saturu piedāvā nopirkt.
Ja kādam ir informāciju,kur ir iespējams nopirkt jaunu un bez satura,padalāties ar info Smile
 
Kaarlis
fakom kādreiz ražoja ieliktņus instrumentu ratiņu atvilktnēm. Varbūt der paairēt tanī virzienā?
 
aivarsz
Tāds iekšas, kas der tieši tavai instrumentu komplektācijai, cerības atrast ir tuvu nullei. Komplektācijas stipri atšķiras, kastes instrumentu ražotāji atsevišķi nopirkt nepiedāvā. Ir gluži reāls Kārļa ieteiktais risinājum modelis. Bet reālāk ir domāt par normālu instrumentu sienas vai skapja izveidi nākamajā garāžiņā. Smile
 
UgunsX
KingTony piedāvā tos kastes porolona ieliktņus, bet tie derēs viņu instrumentiem, citiem tikai ja sakritīs izmēri, bet nu tā dabā nekad nebūs, katrs tos štrumus taisa un komplektē pa savam. Rīgā SIA Autoparts var ieiet un paprasīt kādu katalogu.
 
Iet uz forumu: