Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Pa veco dzezceļu uz Ērgļiem.
Ernests
Kā vispār ir ar Jawu pa stigām gāzt? Ar enduru es nešauboties piedalītos, bet omi gan negribētu lauzt.
 
AldisK
Ernests rakstīja:

Kā vispār ir ar Jawu pa stigām gāzt? Ar enduru es nešauboties piedalītos, bet omi gan negribētu lauzt.

Kā jau Tu raksti: Var gāzt un var braukt. Braucot tai omei (kā Tu dēvē, man gan tas vārds nepatīk, man tā ir vecā javiņa vai javiņa, kuru nekad par omi neesmu saucis), nekas nenotiks, kādreiz braucām kur deguns rādīja, vēl pēc 50 gadiem braucam.
Gāšanai noteikti labāk der enduro vai krosinieks. Manas domas.
 
Ernests
AldisK rakstīja:

Ernests rakstīja:

Kā vispār ir ar Jawu pa stigām gāzt? Ar enduru es nešauboties piedalītos, bet omi gan negribētu lauzt.

Kā jau Tu raksti: Var gāzt un var braukt. Braucot tai omei (kā Tu dēvē, man gan tas vārds nepatīk, man tā ir vecā javiņa vai javiņa, kuru nekad par omi neesmu saucis), nekas nenotiks, kādreiz braucām kur deguns rādīja, vēl pēc 50 gadiem braucam.
Gāšanai noteikti labāk der enduro vai krosinieks. Manas domas.


Skaidra lieta. Tā omes būšana pielipusi no jau zināmā Valmieras portāla.
 
Peteris
Pievienošos Jums pie Kangaru stacijas, kur dzelzsceļš šķērso Ērgļu ceļu, bet būtu jāzin, kad un cikos tas varētu notikt !
 
Kaarlis
Tātad, šodien daļēji apsekots plānotā maršruta posms. Tajā vietā kur Rīgas apvedceļš šķērso izbijušo dzelzsceļu, arī sāku izlūkgājienu. Sākumā nobraucu no šosejas un pabraucos Ērgļu virzienā- segums stingrs, bedru nav, tik krūmi nedaudz pakāpušies tuvāk... Iemēģinot segumu atvilku tā tuvu 80 kmh- likās priekš pavasara neprasmes par ātru, atmetos. Pabraucos gabaliņu jau garām Cekules stacijai un nonācu pie slēdziena, ka komfortabli brauktu kaut kur ap 65, 70 kmh, vecākas paaudzes jawītei ar mazākiem riteņiem varbūt gribētos lēnāk, tuvāk 50. Ceļš vairāk atgādina iebrauktu grantenieku bez bedrēm, nekā stigu. Nospriedu, ka ja nerēķina šķēršļus un kādu staciju apmeklējumus, ceļā varētu paiet stundas trīs uz vienu galu ja ne vairāk. Pabraucu arī uz Sauriešu pusi, pārbraucu pāri m.Juglas tiltam, pēc laiciņa sākās sliedes- par brauciena starta punktu jāuzskata tomēr apvedceļš. Mazās juglas tilts praktiski neskarts- visi gulšņi savās vietās, pacēluma dēļ jāuzbrauc mēreni prātīgi, tālāk jau pēc ieskatiem un meistarības. Gribēju pievienot kādu šīsdienas bildi, taču mans telefons nez kādēļ sanīdās ar manu datoru un uz sadarbošanos nav pierunājams. Nebūtu slikti kaut kur Ērgļu pusē ieturēt pusdienas, varbūt atrodas kāds zinātājs par labu krodziņu? No šī izejot arī Pēteris var sarēķināt aptuveno laiku un galu galā var taču arī sazvanīties.
Braukalējot nodomāju, ka pavasaris šādai izklaidei ir īstais laiks- putekļu nav un ceļa segums mitri stingrs. Ja kas, testēju ar šosejas- lietus riepām- grantij absolūti nepiemērotām!
Paspīdēja arī doma,ka tajā pusē dzīvojošie varētu mums pievienoties un mērot ceļu mājup.
Labojis Kaarlis uz 25-04-2012 20:38
 
aivarsz
Tad jau tu būsi tāds kā guru. 30 km no 95 zini. Bet, līdz tiltam- netiltam netiki. Tur jau gan Pēteris, kā nosacīti vietējais, nevis Susaņins, varbūt spēs aizvest līdz apvedceļam, ja būs vajadzība. Bet, lai jums veicās. Pasākums solās būt interesants, diemžēl, manā rīcībā nav tādas tehnikas, lai izpildītos kopā ar jums. Sad Manējais pa līdzenāku ceļu uz Apes 39 motokrosa pasākumu. Aizmauks paskatīties, kā veči rullē ar ZELTA mopēdiem, un kā mūsu pasaules vicečempioni Daideru bračkas nogriezīs ar blaķenēm, kā arī cittas foršas atrakcijas. Bet, tas jau, visdrīzāk, sestajā datumā...
 
Guntis
Aivar brauc vien līdzi,drīksti Grin pa asfaltu : un sagaidīt ar klātu galdu Grin Ērgļos Grin
 
aivarsz
Guntis rakstīja:

Aivar brauc vien līdzi,drīksti Grin pa asfaltu : un sagaidīt ar klātu galdu Grin Ērgļos Grin


Padomāšu par to. Smile Bail tikai to galdu Ērgļos klāt- ka nesanāk vienam lielā izēšanās, jo pārējie nespēj pa tām špalām un izvarotajiem tiltiem finišēt. Tad būs jāzvana Bargajam, viņam no Madonas- viena vīle. Augumā neliels, bet ražens vīrs. Tad jau mēs varbūt to mielastu ar pūlēm, bet kopā nokoptu. Smile
 
Kaarlis
Cik to ceļa posmu redzēju, veicams pat ar lūzerskūteruGrinPfftGrin
 
turists
Varu iedot savu Jawu, pats tad maukšu ar enduro kā opeātors..
 
aivarsz
Kaarlis rakstīja:

Cik to ceļa posmu redzēju, veicams pat ar lūzerskūteruGrinPfftGrin


1) Nemodini manī zvēru! Mēs abi ar Ursus izstiepsim apakšlūpu par normālizmēru divriteņu trolejbusu nozākāšanu. Ejam skrieties, redzēs, kam krāniņš garāks un nenogurdināmāks. Varam 100m dragreisu, varam garo distanci. Smile Pa līdzenu segumu. Trolejbusi pa gruntiniekiem ne visai. Ursusam, laikam 14", man 15"skrituļslidas, bet uz grunts tas neko īpaši nemaina ar šosejas riepām. Tur sūdi ir. Katram mopēdam savs pielietojums.

2) Tavai mājai nav pagraba, bet Guntim un man pat rolleriem zem dibena ir vieta vairākiem desmitiem ievārijuma burciņām, ko paglabāt uz ziemu. Un, man ir regulāri pārbraucieni, kad pagrabā ir jāpārved kurpītes, nesaburzīts uzvalciņš un 17" datoriņš bez dzīvības briesmām tai tehnikai.

3) Sargies, ja Ursus uzstieps lūpu par tavu augšminēto terminu lūzerskūteris...
Sist jau nesitīs, nejauši paklups un uzkritīs... Un, tad ir kirdik! Smile

Bet, ja nopietni, tik daudz kā tu, neesmu nobraucis pa to Ērgļu dzelzceļa metālnodevēju exparadīzi, tikai nelielu daļiņu. Ir O.K. Mans maršruts, ko bieži esmu braucis cituviet, ir kādi 8 km pa vienu izlaupīto dzelzceļa uzbērumu no Brocēniem uz kaut kādu nekurieni, kur veči baigi nopietni ņēmās ar visādiem mopēdiem. PusKurzeme varēja mācīties, kā tās lietas jādara. Bet, uzbērums bija stipri labāks, kā šī brīža 2 šķiras Latvijas ceļi. Nu tā Atkāpe no tēmas.
 
aivarsz
turists rakstīja:

Varu iedot savu Jawu, pats tad maukšu ar enduro kā opeātors..


Bail Nav? Bet, protams, paldies. Piedāvājums ir nepārdomāti jauks. Smile
Labojis turists uz 26-04-2012 17:01
 
AldisK
Nu ko? Tad datums paliek 05,05? Ja es 8,00 izbraucu no Kandavas ap 10,00-10,30 varētu būt Kaut kur Rigas otrā pusē, kur sarunājam satikties. Agrāk kaut kā negribas braukt.
 
bargais
Kaarlis rakstīja:

Nebūtu slikti kaut kur Ērgļu pusē ieturēt pusdienas, varbūt atrodas kāds zinātājs par labu krodziņu? No šī izejot arī Pēteris var sarēķināt aptuveno laiku un galu galā var taču arī sazvanīties.
Braukalējot nodomāju, ka pavasaris šādai izklaidei ir īstais laiks- putekļu nav un ceļa segums mitri stingrs. Ja kas, testēju ar šosejas- lietus riepām- grantij absolūti nepiemērotām!
Paspīdēja arī doma,ka tajā pusē dzīvojošie varētu mums pievienoties un mērot ceļu mājup.


Ērgļos laba ēstuve kafejnīca/viesnīca "Kore". Pa to pašu nojaukto dzelzceļu var piebraukt gandrīz līdz durvīm. Diez vai jums būtu interesanti pa to pašu maršrutu mīt atpakaļ. Domāju, ja man sanāks, tad es labāk braucu, pievienoties baram, uz starta vietu Rīgas galā
 
turists
aivarsz rakstīja:

turists rakstīja:

Varu iedot savu Jawu, pats tad maukšu ar enduro kā opeātors..


Bail Nav? Bet, protams, paldies. Piedāvājums ir nepārdomāti jauks. Smile


Bail nav! Mocis ir domāts, lai ar to brauktu. Neba nu pirmo reiz mans mocītis uzņemas kādu citu vizināt.. viņš nav kaprīzs, ja saimnieks liek tad dara. GrinGrin
 
aivarsz
Ļoti nopietni sākšu apsvērt šo piedāvājumu. Vai moto sezonas atklāšanā 28.04. būsi?
 
turists
aivarsz rakstīja:

Ļoti nopietni sākšu apsvērt šo piedāvājumu. Vai moto sezonas atklāšanā 28.04. būsi?


Jābūt!
 
aivarsz
turists rakstīja:

aivarsz rakstīja:

Ļoti nopietni sākšu apsvērt šo piedāvājumu. Vai moto sezonas atklāšanā 28.04. būsi?


Jābūt!


Tad arī izrunāsim nianses! Super!
 
Kaarlis
Mans telefons ar kompi salīga mieru un rau kur Mazās Juglas tilts:
image_078_copy.jpg image_077_copy.jpg image_076_copy.jpg
 
Kaarlis
Taa tad, kopsavilkums:
05.maijaa.2012 tiek plaanots paarbrauciens no Riigas apvedcelja liidz Eergljiem pa izbijusho dzelzscelja uzbeerumu.
Izbraucam no Ulbrokas Depo staavlaukumaa ap 10.40 vai uz apvedcelja pie dzelzscelja skjeersojuma vietas 11.00. Stipra lietus gadijumaa pasaakums tiek atcelts. Liidzi njemam pilnu baaku bendzhjas, labu gariigo un moci, kuram nebuutu zheel ieraut pirmo shviiku. Plaanotais aatrums starp 40mit un 60mit, no taa izejot arii var apreekjinaat iespeejamos marshruta laikus. Laikam blakjenes jaaatstaaj maajaas- stiga var sanaakt par shauru!
Atpakalj Riigas virzienaa dodamies pa koplietoshanas celjiem, neaizmirstot ietureet pusdienas Eergljos.
Ju- huuuuGrin
 
Iet uz forumu: