Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
RetroTūrists 2012
Krisjanis
Kaarlis rakstīja:

rezultāts nogāž gar zemi

tas nav labi Grin
 
oilmaster
RETRO TŪRISTS nāk ar lieliem soļiem!!!
Kādas idejas par braukšanu grupiņā?
Man doma laika posmā no 18-19, piektdien, laist ārā no JAWAS veikala. Braukšu ar blaķeni un pasažieri, taka baigi lidot nevarēšu.
Ja kāds grib pievienoties, laipni gaidīti pulciņā.
Mans pluss, es zinu ceļu uz starta vietu + vēl brauks auto ar uzkrautu Mārča "krosa" Jawiņu un vēl vienu vietu pikapā, ja nu kādam pa ceļam gadās kāda tehniska ķibele.
Laika vērotāji, ko sola ar laiku?
 
zxz
Es domāju, ka es pievienošos Tev. Pagaidām izskatās ka kārtīgi izmirksim
http://www.yr.no/place/Latvia/Riga/Riga/long.html
 
Guntis
18:00 jau būtu jābūt galā.
atrast tur nav nekāda māka Grin ,ko arī karte skaidri redz Smile
ja līs,mēz zinam kurš tagad piesauca Grin IZRŪNĪSIM Grin

P.S. apgāju 3X riņķī -drapakam- uzsitu pa kurbuli,izmetu pirms
TŪTISTA (Mārcis tā sauc !) riņķi. Atliek uzkrāmēties un uz priekšu.
 
Jancic
Jā prognozes pagaidām nepārāk labas. Sad Ceru, ka būs kā pagājušogad - ierašanās vakarā nogāza kārtīgi un viss. Nākamā diena arī bija sutoņa, likās ka būs riktīgs gāziens, galu galā laika apstākļi bija super labi! Gan jau būs Ok arī šogad.
 
aivarsz
oilmaster rakstīja:

RETRO TŪRISTS nāk ar lieliem soļiem!!!
Kādas idejas par braukšanu grupiņā?
Man doma laika posmā no 18-19, piektdien, laist ārā no JAWAS veikala. Braukšu ar blaķeni un pasažieri, taka baigi lidot nevarēšu.
Ja kāds grib pievienoties, laipni gaidīti pulciņā.
Mans pluss, es zinu ceļu uz starta vietu + vēl brauks auto ar uzkrautu Mārča "krosa" Jawiņu un vēl vienu vietu pikapā, ja nu kādam pa ceļam gadās kāda tehniska ķibele.
Laika vērotāji, ko sola ar laiku?


Pulksteņi mani varētu apmierināt, arī braukšu ar pasažieri blaķenē, tātad būšu arī lēns. sazvons?
 
Guntis
visi nebrauks ātri,ja nu tikai Kārlis,kam 155km/h norma.
mums visiem ap 145 ir oki Grin Pfft
a ja nopietni 85-90km/h ir jāvelk,jo kopš remontē Valmieras
šoseju...daudz fūres apbrauc šo ceļu pa Pleskaveni(caur Cēsīm).
 
aivarsz
Man jau tas klurģis nemaz uz 90 neiet, ja blaķenē pasažieris. Viens vēl varu tādu ātrumu sasniegt, ja ceļavējš un slīpums uz leju. Smile
 
zxz
Es vēl tā padomāju varbūt katrai komandai vajadzētu būt vismaz vienai auto aptieciņai līdzi ja nu kāds nobrāzums skrūvējot kaut ko utt, man blaķenē vienmēr ir iemests.
 
aigars
Aivaramz tas ''klurģis" izklausās pēc tāda nemīļa vārda, kas vairs nesaistās ar veco, mīļo JAWIŅU.
 
Kaarlis
aigars rakstīja:

Aivaramz tas ''klurģis" izklausās pēc tāda nemīļa vārda, kas vairs nesaistās ar veco, mīļo JAWIŅU.

Man drusku mīļāk! Tikko trīs riteņi, tā dēvēju par KlamzuGrinGrinGrin
 
vecaiss
Cikos Jelgavnieku galam plānots izbraukt 5dien??
 
Guntis
Sākas problēmas un pirmspasākuma panika.
1. izdega jaunai lampiņai tuvā gaisma...kaut kā paātri.
spriegums normāls-borta.
2.sāka nenoslēgt -krāniņš- pilēja iekšā karburatorā...
rezultātā zem moto peļķe,maza bet peļķe.
3. nesanāk pielikt sānu somas,jo sapratu ka vienā -ņifiga- neielikšu(mugursomā un uz bagažmieka).

eju cīnīties ar -vēja dzirnavām-,un pirms starta -sindromu- Smile

P.S. cik briesmīgi sauksi savu mīluli,tā viņa tev atmaksās. man ir -vecenīte- un -jawiņa-.
Suzuki: Suze,Suzis
 
Kaarlis
Laika prognoze jau nu izcila! Un uz visām brīvdienām.
Kā tur Jelgavas mafija laikus plāno? Varētu mani rītvakar savākt 19.00 no Olaines.
 
Guntis
Atrādīju tehniku -štābiņa ģenerālim- ( Smile ),šams mierināja ka būs labi,un tehnika esot sagatavota.
Šams gan piemetināja... ka viss būs godam,JA nesalūzīs Grin

P.S. benzīnu pirms bāzes pilda IERIĶOS. tur arī var paēst(tie kas mēro GARU ceļu). Labāk uzbraukt kalnā(pāri Amatai) un paēst,Melturos.
Labas cenas,izvēle un porcijas Smile

starp bāzi un Ieriķiem, ir FOTORADARS !!! 90km/h zonā.šis ziņojums gan attiecas uz Kārli Grin
 
Krisjanis
Tēvs'n'Dēls ir finišējuši pavisam.
lh6.googleusercontent.com/-Eke5LpLZ46U/T_m0__1p43I/AAAAAAAACGU/EnKbI9KNWFc/s903/IMG_0696.JPG
lh6.googleusercontent.com/-ioZ-F48mvRs/T_m0oy8dj2I/AAAAAAAACCE/yA0ygZSQvps/s903/IMG_0664.JPG
lh5.googleusercontent.com/-A9-0sOThuBk/T_m2H0asHQI/AAAAAAAACRY/IDYDq_rgPXA/s903/IMG_1381.JPG
Pasākums super, emocijas tur, kur vajag!
lh3.googleusercontent.com/-hSDZmjzwegw/T_m0Z0xD4MI/AAAAAAAACDo/urpoqnW0_KU/s728/IMG_0646.JPG
Pasākums super! Tas gaisa gabals pa granti taisni vietā! Tad kad iegāja azartā mēs pat uz 90 vilkām! Gods un slava Mārčam!!!
Mūsu bildesl - plus.google.com/...2097?hl=lv
 
Kaarlis
Bērnībā nākamais vecgada vakars tika gaidīts jau sākot no 1 janvāra rīta, nu pat jau ar šo pasākumu ir līdzīgi...
YouTube Video

ir vēl neapstrādāti video ap 5Gb, ja kāds profiņš taisās montēt filmu, varu piešķirt materiālu. Pats laikam ātrāk par ziemu klāt nepieķeršos.
 
Kaarlis
Ir arī grantenes posms:
YouTube Video
 
turists
Es liekot maršrutu pa tādu ceļu ne reizi nebraucu.. kur tas ir??
 
turists
Re: čaļi no Jaunpiebalgas atsūtīja -YouTube Video
 
Iet uz forumu: