Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Pa veco dzelzceļu uz Puikuli.
Kaarlis
content24-foto.inbox.lv/albums/r/retays/24-04-2018/V-sturei-pa-p-d-m.sized.jpg

Jawa brauc tur kur vilciens nebrauc.
Sveiciens visiem entuziastiem! Šogad tradicionāli un neiztrūkstoši atkal apsekosim izbijušās dzelzceļa līnijas.
Starts 19. maijā 9.00!!! no Juglas Statoil jebšu Circle-k Juglas ielā 2c ar pilnām bākām.
11.00 Esam Salacgrīvā. (2 stundās jāiekļaujās) 94 km. Tie kas nedzīvo Rīgā var pievienoties pa ceļam, laikus un attālumus rēķiniet paši.
Salacgrīvā pa kādai reņģei un divas stundas gara gorīšanās pa Reņģēdāju festivālu ieskaitot parādes braucienu 12.00. www.salacgriva.lv/...t_id=41555
Ap 13.00-14.00 Startējam apsekot dzelzceļu. Paralēli Juris un Iveta rīko savu pasākumu saviem viesiem.
Pēc atgriešanās no dzelzceļa stigas vakars Puikulē pie Jura un Ivetas viņu organizētā pasākumā. Dzīvā mūzika, dejas u.c. izklaides. Tajā skaitā loterija ar pilnām lozēm. Tātad katrs gādājam par kādu foršu lietiņu ko ielikt loterijas fondā.
Svētdiena: Arī par to tiks padomāts.
Gulēšana uz matračiem gandrīz kā pagājušajā gadā. Par guļammaisiem un palagiem jādomā pašiem.
Ēdināšana vakaram un brokastis svētdien tiks nodrošināta. Samaksas veids tiks precizēts. Sašķidrinātās ēdiena formas domājam paši.
Iespējama sīka dalības maksa izdevumu kompensēšanai.

Piesakieties lūdzu laicīgi šajā pat sadaļā forumā, lai varu saorganizēt visu nepieciešamo.
Neaizmirstam arī par moto tehnisko stāvokli, jo grafiks nepieļauj pļeckāšanos pa ceļmalām
Pieteikšanās beigu termiņš dalībai pasākumā 13. maijs plkst. 23.59.
Neskaidrības var atrisināt zvanot uz mūžveco 29297142 Kārlim.
Papildus informācija sekos un arī esošā var tikt pielabota.
Papildnoteikumi:
Spēkā 19. maija 8.00 līdz 20 maijam 8.00.
Aizliegts uzdot man tehniska rakstura jautājumus saistībā ar moto tehniku vai automobīliem.
Aizliegts uzsākt tāda pat rakstura diskusijas ar mani.
Sods par noteikumu neievērošanu 50 eur! Atkārtoti tik pat un izbanošana no nākamā gada pasākuma.
p.s. man nebūs līdzi arī absolūti nekādu instrumentu- man būs brīvdiena no dzelžiem.Wink
Labojis Retais uz 24-04-2018 10:47
 
Gints13
Dalībnieku saraksts:
1. Gints13
2. Koknesis
3. Kaspars
4. Siguldietis.
5. Amedus 4cilv.
6.Gaigars
7. Magaivers
8. Valdis- 638
9.
10. Bargais
Labojis voldis_b uz 16-05-2018 17:26
 
aivarsz
Kluba biedri, kas vēlas Dzelzceļa dienu veidot mazliet savādāku, var ielūkoties slēgtajā sadaļā, kur ir apskatāms ielūgums uz paralēlo versiju.
 
Kaarlis
Precizējums lai nerastos pārpratumi: 19 maijā notiek 2 pasākumi paralēli, kas no rīta un vakarā ir kopā kā viens vesels. Pa dienu tie ir 2 atšķirīgi pasākumi ar dažādu saturu un izmaksām. Tie, kas piesakās uz ielūgumiem, nepiesakās šeit un otrādi.
Tā kā virtuve un arī daži aksesuāri maksā kaut kādu naudu, tad dalības maksa no katras dzīvas dvēseles ir 17 eur. Pieteikšanās un nepiedalīšanās pasākumā neatbrīvo no dalības maksas.
Aktivizējamies, beigu termiņš nav tālu.
Viss var gadīties, nāksies ņemt līdzi pasi vai ID karti jo var sanākt šķērsot Igaunijas robežu.
 
Kaarlis
Tīserītis.
img_20180505_140728.jpg img_20180505_144021.jpg
 
Rich
Kārli, tās skarbākās vietas jau nebildējiGrinGrinGrin!
 
Kaarlis
Skarbā patiesība ir tāda, ka smagākās vietas nāksies apbraukt, pretējā gadijumā puse no grupas uz ballīti netiks.Grin
 
Retais
Diemžēl esmu spiests svītroties Sad Darba devējam ir citi plāni attiecībā uz manu weekendu
 
kaspars
Pieteikšos.
 
Kaarlis
Saraksts noslēgts.
Labojis Kaarlis uz 14-05-2018 07:40
 
siguldietis
Pievienošos pārējiem DUS LUKoil Skulte, kas atrodas pāris km aiz Zvejniekciema.
 
Rich
Es arī.
 
otomars
no Jelgavkrastiem liidz Sveetciemam saakushi asfaltu graust nost.......
 
morgans
Tas nav labais. Tapēc Siguldiešiem gribu piedāvāt citu maršrutu caur Bīriņiem-Limbaži-garām Pālei (labs nosaukums Grin) un tad jau Salacgrīva.
 
Kaarlis
Hai! Vai ir kāds kas no Rīgas/Jelgavas virziena dosies uz Puikuli vakarpusē un varētu sastādīt Elīnai kompāniju?
 
aivarsz
Man arī sāk šķist, ka Rīdziniekiem ir vērts šoreiz braukt uz Salacgrīvu caur Murjāņiem un Limbažiem. Carnikava laidīs Saulkrastos pa labi, Igates virzienā, tad Limbaži.
 
Rich
Tā būs jādara, pa nograuzto nav nekāda kaifa braukt.Shock
 
voldis_b
Diemžēl pēdējā brīdī lecu ārā no vilciena...ļooti neparedzēti apstākļiFrown
 
aivarsz
morgans rakstīja:

Tas nav labais. Tapēc Siguldiešiem gribu piedāvāt citu maršrutu caur Bīriņiem-Limbaži-garām Pālei (labs nosaukums Grin) un tad jau Salacgrīva.


Diemžēl, šajā maršrutā ir ap 12 km pa granti no Pāles Salacgrīvas virzienā. Tā kā vai nu 12 km grunts, vai pa A1 virs 20 km pa uzplēsto.
 
gatchja750
Sweiciens! Varbūt kāds 19. no rīta gar Jēkabpili brauc? Varētu pievienoties!
 
Iet uz forumu: