Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Kalendāri 2020.
AldisK
Ir nolemts arī 2020 gadam taisīt kalendārus. Formāts būs tāds pats kā pagājušajā gadā A3. Bildēs Jawas, to fragmenti, no dažādu pasākuma bildēm. Pirmreizējo atlasi veikšu es, pēc tam kalendāru veidotāji. No Ivara, Mārča un Kristapa u.c. ir atļauja izmantot viņu bildes. Cena būs pagājušā gada robežās. Domāju tie paši 7 eiro būs.
Šeit gribētāji piesakāmies līdz 31.10.2019. Vēlāk ielikšu apmaksas veidu..
Saraksts.:
1. Rich - 7 gab.
2. Gints13 - 3 gab.
3. Ģirts - 2 gab.
4. Aigars Birzniekos - 3 gab.
5. Uldens- 2 gab.
6. Erlands 1 gab...................S
7. Siguldietis 3 gab.
8. Morgans 2 gab.
9. PinkuJanis 4 gab.
9. Magaivers 3 gab.
10. Raivo-D 1gab.
11. Aivars 4 gb
12. Kluba prezentācijai 6 gb
13. Gaigars 2 gab.
14. Kaarlis 2 gab.
15. Modza 4 gab...........S
16. Bargais 7gab.
17. Pēteris 2 gab
18. Edgars Renda 1gab.
19. Puga 2gab.
20. Andzs Tume 2gab
21. ZXXZ 2gab.............S
22. Opozits 1 gab.........S
23.Uleens 1gaB..............S
24. Voldis_b 1gab.
25. Gatis123 5 gab
26.Retais 2 gab
27. NeJānis 2 gb...........S
28. Salvis 1gab..............S
29. Andrys 2 gab............S
30. Oilmaster 15 gab.
31. Lacis _ar 2gab.........S
32.Dezinfektors 2 gab....S
33. RZ 6gab.
34. Ilgvars Lecis 5gab.
35. Barsevskis 1gab...........S
36. normis 1gab..............S
37. voldis 4gab...............S
38. Oskars1 2 gab.........S
39. Palsmanietis 3gab.....S
40. Andris Mediņš 1gab⁸....S
41. Gints 29 1gab
42. Eduards 5 gab.
43. Ivans 1 gab...............S
44. Koknesis 2gab.........S
45. Ivars 1gab.................S
46. Arvids G 1gab,..........S

Merged on November 19 2019 20:09:34:
Kalendāri būs pieejami pēc 7. decembra. Tie kuri būs samaksājuši varēs dabūt Jawas veikalā pēc saraksta. Ja kādam ir kādas citas vēlmes, sūtīt pa pastu vai kā citādi, lūdzu sazināties ar mani. Sūtīšanas izdevumi pēc tam būs papildus jāapmaksā..
Labojis AldisK uz 02-12-2019 18:24
 
Rich
Paldies Aldim par kalendāriem, kā vienmēt, bildes super!
 
AldisK
Kalendāri ir gatavi, saņemti. Tie, kuri ir pieteikušies un samaksājuši, kalendārus var saņemt Jawa veikalā pie Raimonda. Izņemot dažus, kuri sazinājās ar mani. Tiem būs cits piegādes veids. kā nu ar kuru vienojos..
Labojis AldisK uz 10-12-2019 08:30
 
Garausis
Forši kalendāri,saņemti,Paldies !
Labojis Garausis uz 14-12-2019 12:32
 
AldisK
Man šķiet es augstäk visu skaidri esmu uzrakstïjis.
 
Guntis
Saņemti,klienti apmierināti.
Labojis Guntis uz 17-12-2019 16:03
 
aivarsz
Sveiciens Garaušiem, kas pierakstījušies uz kalendāriem! Wink
 
AldisK
Guntis rakstīja:

šodien nebija.

Iespējams Raimonds vēl nav aizvedis līdz veikalam.
Garausis pieteikšanas sarakstā nav. Garausim jājautā Raimondam, jo Raimonds paņēma vairākus. Ja ir kādi lieki jārunā ar Raimondu.
 
Gints13
Paldies Aldi par kalendāriem, bildes super! Sevišķi patika augusta bilde ar abām divām manām JawāmWink
 
gacans
Gints13 rakstīja:

Paldies Aldi par kalendāriem, bildes super! Sevišķi patika augusta bilde ar abām divām manām JawāmWink
Varējāt jau tās kalendāra bildītes te atrādīt ,lai redz kas tur īsti ir !!
 
AldisK
Pamatā jau visas bildes ir no šīs vasaras pasākumiem un šeit, vai šeit ir bijušas saites uz tām bildēm. Tas, kas ir izvēlēts es domāju ir jāredz kopskatā ar pārējo kalendāru. Atsevišķi bildes šeit nebūs.
 
viktorsv
On purpose for Gacans Wink
[img]KALENDARA BILDE/img]
Labojis viktorsv uz 16-12-2019 19:25
 
gacans
viktorsv rakstīja:

On purpose for Gacans Wink
content23-foto.inbox.lv/albums/v/viktorsvalga/21-04-2019/c968846a-185b-4b72-80ea-dfa5e3330a9c.sized.jpg
Paldies ,nu vismaz viena bildīte tomēr parādījās !!!:Kā saka nekad nesaki nekad !!Smile
 
aivarsz
gacans rakstīja:

viktorsv rakstīja:

On purpose for Gacans Wink
content23-foto.inbox.lv/albums/v/viktorsvalga/21-04-2019/c968846a-185b-4b72-80ea-dfa5e3330a9c.sized.jpg
Paldies ,nu vismaz viena bildīte tomēr parādījās !!!:Kā saka nekad nesaki nekad !!Smile


Gati, manā vērtējumā 2020 kalendārs ir viens no, ja ne vislabākais vēsturē. Iemesls? Salīdzinoši daudz veiksmīgas un kvalitatīvas bildes no vairāk vai mazāk profesionāliem autoriem. Gribu- negribu, katra indivīda jautājums, piesakoties limitētai tirāžai. Kāds ieliek savu piķi un enerģiju, lai pasākums notiktu. Pēc tam, interesenti samaksā, nezinot, kāds būs pasūtītā produkta kopskats. Neinteresenti nemaksā, un nav tiesīgi internetā taujāt pēc bilžu atskaitēm. Kaut kā tā, vienkāršojot lietas.
 
otomars
Zolotiji slovaGrin maksaa tad redzeesiPfft
 
gacans
aivarsz rakstīja:

gacans rakstīja:

viktorsv rakstīja:

On purpose for Gacans Wink
content23-foto.inbox.lv/albums/v/viktorsvalga/21-04-2019/c968846a-185b-4b72-80ea-dfa5e3330a9c.sized.jpg
Paldies ,nu vismaz viena bildīte tomēr parādījās !!!:Kā saka nekad nesaki nekad !!Smile


Gati, manā vērtējumā 2020 kalendārs ir viens no, ja ne vislabākais vēsturē. Iemesls? Salīdzinoši daudz veiksmīgas un kvalitatīvas bildes no vairāk vai mazāk profesionāliem autoriem. Gribu- negribu, katra indivīda jautājums, piesakoties limitētai tirāžai. Kāds ieliek savu piķi un enerģiju, lai pasākums notiktu. Pēc tam, interesenti samaksā, nezinot, kāds būs pasūtītā produkta kopskats. Neinteresenti nemaksā, un nav tiesīgi internetā taujāt pēc bilžu atskaitēm. Kaut kā tā, vienkāršojot lietas.
Es neprasīju pirms tirāžas tās bildes kaut kur netā publicēt !!! Nedomāju, ka kas ļauns notiktu ,ja pēcāk būtu kāda sīka kalendāra apskate ,tas tieši pretēji liktu aizdomāties ,kāpēc es nepasūtīju ,un nākam gad pirmais būtu sarakstā !!! Tomēr ,kā redzam attieksme nav īpaši draudzīga ,ja nepirksi tad nav ko lūrēt...... nu ko ,teicama kluba nostāja !!!!
 
aigars
Cjaw, draugi! Es pasūtīju 3 gab. JAWAS kalendārus, jo Jawa ir manējā, un visur pie sienas tā man ir vajadzīga. Ar neviltotu prieku es apskatījos visas bildes, pats priecājos it kā būtu vinnējis loterijā kārtējā mēneša bildi! Rādu tās saviem draugiem un komentēju, arī tos pasākumus kuros pat neesmu piedalījies! Man ir prieks ka kāds uzņemas atbildību par šo izdevniecību, jo citādi var sanākt, ka jāsūta kalendāri 2021. gadam, jo 2020.gada termiņi jau nokavēti...!

Aigars Birzniekos.
 
Gints13
Par kalendāra publicēšanu. Varbūt, ka viss ir ļoti vienkārši un nav tajā tumšajā istabā melnā kaķa! Man ir kalendārs un es viņu varētu ielikt netā, bet nemāku! Man ir jāsauc palīgā datorspecs un jāpacienā viņš ar kādu plānu kārtiņu no apakšasGrin Plānā kārtiņa mūsdienās maksā ap padsmit eiro un kā mēs visi zinām, minimums šādās lietās nekad nesanākGrin Bet kalendārs maksā 7 eiro...
Viss iepriekš minētais attiecas arī uz gadījumu, ja man būtu tipogrāfijas kalendāra makets, kas visticamāk vēl pie tam ir modelāts ar mac datoru, no kura mans datorspecs neko nesaprot un meklēs palīdzību vēl pie kāda! Tātad plāno kārtiņu garšosim jau trijatāGrin
 
viktorsv
Grinnevaijag ta aizrauties ar plano kartinu lietosanu
 
AldisK
Vairāk vai mazāk kalendārs ir tomēr kaut kāda autortiesiba. Ielikt šeit kalendāru apskatei, vai vēl vairāk izdrukai, man liekas nebūtu solīdi un korekti pret tiem cilvēkiem, kuri pasūtīja šo kalendāru un samaksāja.
 
Iet uz forumu: