Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
retromoto sezonas noslēgums Bikerniekos
ja
www.retromoto.lv/...htm#127386
Viss notiks Dzintara aplis 2012 ietvaros, detaļas vēlāk.
Labojis AldisK uz 09-08-2012 21:05
 
ja
Ir saņemts BKSB vadītāja apstiprinājums:
mēs brauksim ,,Dzintara aplis-2012,, (Dzintara Valga ) pasākuma ietvaros.
iebraukšana trasē 10.00


1.Dalībnieki-transporta līdzekļa vadītāji kuriem ir derīga attiecīgā transporta līdzekļa vadīšanas apliecība, ķivere un cimdi. Vēlams apģērbs atbilstoši tehnikas laikmetam.
2.Tehnika-
a.PSRS un sociālistisko valstu ražotie motocikli, motorolleri un mopēdi kuri izgatavoti pirms 1987.gada.
b.citu valstu ražotā attiecīgā tehnika kura ražota pirms 1982.g.
c.motorūpnicas Sarkanā zvaigzne ražotie mopēdi bez vecuma ierobežojuma.
d.organizatora individuāli uzaicinātie.
e.tehnikai jaatbilst prasībām, kas tai ļautu pārvietoties pa kopējās lietošanas ceļiem.
f.organizators patur tiesības nepielaist dalībai pienācīgi nesagatavotu tehniku, sevišķa uzmanība tiks pievērsta spēkrata komplektācijai, eļļas noplūdēm un bremzēm.
3.reģistrācija- 10.00-11.00 BKSB
4.aktivitātes:
-parādes brauciens
-sprints
-veklības brauciens
-dažādas komandu un individuālās sacensības
-konkursi, atrakciujas
5.vieta-BKSB
6. dalības maksa Ls 5
papildus informācija par iebraukšanas kārtību un citām niansēm tiks ievietota savlaicīgi, atbildu privāti pastā, iepriekšējā piektdienā tiks ieslēgts papildus tālrunis kura numurs tiks šeit paziņots.

Lūdzu pieteikties palīgus tiesāšanai!

der zināt:
Gatavojam komandas 8.cilvėku sastāvā (viens vārtsargs, 7 spēlētāji)!
cien.V.Zirnis mūs ,,ievedīs,, motobollā ABCė!
Būs turnīriņš !
 
ja
lai veiksmīgi viss noritētu svētdien, šobrīd lūdzu sekot informācijai retromoto.lv

PS
ceru ka motobola komanda jau trenējas...
 
KarlisV
Svētdien gaidāms labs laiks, domāju ka piedalīšos.
Šorīt radio SWH viens no "Volgas" aktīvistiem (vārdu neatceros) kopā ar Fredi&Ufo labi noreklamēja šo pasākumu.
 
Kaarlis
Kas tur bija pa radio- baumas dzirdēju, konkrēti neviens neko nesaka..?
 
Guntis
hmmmm laikam jāmeklē BB brokastu arhīvs...šīsdienas.
 
aivarsz
Veči, liels super pasākums- Dzintara aplis 2012- Vaziņi, volgas, jūs visi... Būs labs un, domāju, pietiekami apmeklēts pasākums.
Info- http://www.bksb.lv/jaunumi/,
un šeit: www.tvnet.lv/...ikerniekos .
Beigu beigās, tak arī šeit! www.retromoto.lv/...htm#128141
Ko vēl? ar to taču vajadzētu pietikt?

Lai veicās!
 
Guntis
Man šogad patika, jo man pēkšņi ļāva PLOSĪTIES Grin
Man bija veste,man bija MELLAIS karogs ! Grin

Tik sarūgtinājums un mieles palika Sad

Jo aplis bija mazais,kaut 5 !

tad labāk VIENS,bet lielais....

-ja- tas nav akmens tavā dārziņā,es tevi saprotu un izprotu kas un kā...

Ja braucējs nebija aizņemts,tad bija garlaicīgi....

un te es gribu mest LIELU aknemi AAK dārzā...

Aksenokam tocj...
 
KarlisV
Man arī patika, sevišķi atrakcija - ātrākā Jawa.
Daži pat lielījās, ka esot stiepuši 120km/h, tikai neatceros kuri, bet solija sarakstus publicēt un arī filmu parādīt, kā motociklists Biķernieku trasē sacensību laikā apgriezās, lai brauktu meklēt atdalījušās klusinātāja detaļas.

Viss bija labi
Paldies organizatoriem.
 
aivarsz
Guntis rakstīja:

Man šogad patika, jo man pēkšņi ļāva PLOSĪTIES Grin
Man bija veste,man bija MELLAIS karogs ! Grin

Tik sarūgtinājums un mieles palika Sad

Jo aplis bija mazais,kaut 5 !

tad labāk VIENS,bet lielais....

-ja- tas nav akmens tavā dārziņā,es tevi saprotu un izprotu kas un kā...

Ja braucējs nebija aizņemts,tad bija garlaicīgi....

un te es gribu mest LIELU aknemi AAK dārzā...

Aksenokam tocj...


Protams, žēl, ka man nebija tā iespēja pasākumu apmeklēt. Par to mazo apli- ja domāju pareizā virzienā, pilnīgi saprotams fakts. Es, piemēram negribētu uzņemties atbildību par faktu, ka ātrums pārsniedz vairuma dalībnieku meistarību. Arī tie 2T eļļas traipi lielajā aplī varbūt nemaz tik lietderīgi nav. Par to garlaicību- tas ir tas smagākais punkts visos šāda veida pasākumos. Bet nav jau tās ģeniālās receptes, kā visus visu laiku izklaidēt. Baigi grūts (ja ne neiespējams) uzdevums. Galvenais, ka vesti tu dabūji un iekšā tiki. Smile Tātad veici svarīgus pienākumus un biji noslogots.
 
turists
Aplis bija daļa no lielā nevis kartinga trasīte.. Respektīvi, gan eļļu saliet, gan ātrumu pārsniegt bija kur. Man personīgi daudz labāk patika iepriekšējās reizes, kad pa kartinga trasi varēja dzīvoties.. tur varēja pabaudīt līkumus utt.. tagad bija četri līkumi un pārējais priekš Jawas ātruma garlaicīgas taisnes.. Trase+Taisne+55km/h varēja aizmigt no garlaicības.. ja kas dusmīgo Juri apdzinu pat pats to nepamanot.. laikam lielā burzma pabrauca viņam garām un es tai skaitā. Un pēc tam sekoja pelnītais rājiens par apdzīšanu un teksts, ka nākamgad mūs "ļoti iespējams" neaicinās un nepielaidīs.. nu piedodiet man, bet tajā gadījumā šis labi iesāktais pasākums paliks bez dalībniekiem, jo brauks tikai mopēdi, kurus nesarāja.. GrinGrin
Drusku dusmīgi sanāca, bet jāsaka, ka bija arī labas lietas.. Atrakcijas uzdevumi utt.. +++ Ir saprotams, ka šogad bija tādi apstākļi un nebija iespējas izmantot kartinga trasi, tāpēc neko nepārmetu organizatoriem. Paldies par pasākumu, es jebkurā gadījumā paliku apmierināts, jo pasākums jau nesastāv no braukšanas vien.. liels prieks bija satikt līdzīgi domājošos cilvēkus, kurus tik bieži viss sastapt nesanāk.
Labojis turists uz 19-09-2012 13:33
 
ja
Ceru, ka visi saprot, ka daudz kas nebija atkarīgs no manis, paldies par izsvērtajiem izteikumiem un viedokļiem, tas būs manu sarunu arguments ar attiecīgām amatpersonām. Mēs pirmo reizi piedalījāmies BKSB organizētajā pasākumā, visus citus gadus braucām ar ,,Durku,, un ,,Motoapli,, kur nebija problēmu. Domājam par nākotni mācoties no pagātnes.
 
Iet uz forumu: