Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 4

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Retro Jurmala 2012
Robert
Augusta nogalē aicina uz seno spēkratu parādi

Tradicionāli augusta nogalē Jūrmala kļūst par seno automobiļu parādes norises vietu. Šogad, 25. augustā, interesenti tiek aicināti uz jau 15. ikgadējo starptautisko seno spēkratu salidojumu „Retro Jūrmala 2012”.

Pasākumā pieteikts ap 250 ekipāžu, kas ieradīsies no dažādām valstīm, un šogad interesantākie modeļi, ko noteikti vērts aplūkot, varētu būt Ford Model T, amerikāņu luksusa auto Packard, Corvette Stingrey, kas Jūrmalā ieradīsies no Lietuvas, amerikāņu Cord, Ford-Vairogs, dažādu gadu Cadillac modeļu kolekcija no Igaunijas, Chevrolet Monte Carlo no Baltkrievijas un citi auto.
]
Dalībnieku reģistrācija 25. augustā plkst. 8.00–10.00 Ķemeros, automobiļu parādi varēs skatīt plkst. 11.00–12.00 pie Kauguru kultūras nama, tad plkst. 13.00–15.00 Dubultu laukumā un plkst. 16.00–19.00 parāde turpināsies Jomas ielā.

Un vēl kāda intriga.....Wink

------> Vaditais atbrivots no dalibas maksas !!!! <--------
 
Guntis
Nu nav man -retro auto-,bet pasākums katru gadu ir FANTASTISKS.

Cik maksā būt par skatītāju?
 
Kaarlis
Nu, jā. Te tā kā visi ar motocikliem.
 
Robert
VARAT BRAUKT AR MOČIEM !!!!!! GALVENAIS - RETRO !!!!!!!
 
Robert
Katru gadu atbrauc 20-30 motocikli, mopedi, motorolleri !!!


Brokastis, pusdienas, vakariņas, aliņš - FREEEEE !!!!!


Ja ir Jautajumi - 29823818 Robert, (11-18)
 
andiss
Es piedalījos pirms 2 gadiem, tad bija dalības maksa kaut kur ap 20Ls vai 25Ls, ja šogad par brīvu - visu cieņu.
Es 25. datumā 100% būšu Dubultos, vēl tikai jāizdomā vai piedalīties, jāatdzen braucamais no Valmieras.
 
Kaarlis
Atļaušos paust viedokli: Antīko automobiļu kluba mājas lapā pie aktuālās informācijas nav nekāda veida informācijas par topošo pasākumu, kur nu vēl par motocikliem. Tātad, vai nu informācija ir falša un safabricēta, vai arī AAK ir nolaidības kalngals.
Tatad ieejam www.aak.lv , kreisajā pusē atrodam "Aktuāla informācija" vai "Jaunākās ziņas" un varam paust viedokli par redzēto. Pat atverot sadaļu "Pasākumi 2012 gadā", un atrodot aili 17, nevar neko uzzinat.
Nekā personīga. Saldus sapņus.
 
AS18
Vai tikai nav šis...
www.apollo.lv/...ilu/526169

Sad
 
Kaarlis

Teikšu kā ir! Neplānoju savu brīvo laiku dzeltenās preses iespaidā! Ja katrs paļausies uz preses pīli ne vis oficiālu info??? Vai tāds vispār ir?
 
aivarsz
Kaarlis rakstīja:

Atļaušos paust viedokli: Antīko automobiļu kluba mājas lapā pie aktuālās informācijas nav nekāda veida informācijas par topošo pasākumu, kur nu vēl par motocikliem. Tātad, vai nu informācija ir falša un safabricēta, vai arī AAK ir nolaidības kalngals.
Tatad ieejam www.aak.lv , kreisajā pusē atrodam "Aktuāla informācija" vai "Jaunākās ziņas" un varam paust viedokli par redzēto. Pat atverot sadaļu "Pasākumi 2012 gadā", un atrodot aili 17, nevar neko uzzinat.
Nekā personīga. Saldus sapņus.


AAK mājas lapa nav visai aktīva. Nav īsti to entuziastu- rakstnieku. No retromoto.lv var pamācīties atsevišķas lietas. Diemžēl. Arī manajawa.lv sadaļa ZIŅAS UN JAUNUMI ir pilnīgi tukša un lieka. Arī diemžēl. Nav ziņu un jaunumu? Vispār jau ir. Bet netraucēsim adminu vasaras - rudens periodā. Jāvāc nost ķirbju un kabaču raža, jāskābē kāposti, un jāspiež ābolu sula... Smile Mans ierosinājums- varbūt ZIŅAS UN JAUNUMI varētu pārtapt par vietu, kur publicēt ceļojumu vai pasākumu aprakstus ārpus foruma rāmjiem, kur visa info pazūd lielajā putrā? Nu tā. Brainstorms. Bet, ja tas ir tas, par ko mēs domājam un Mežapuķes k-gam pasākuma organizācija un bonusi dalībniekiem izdosies savu kāzu ietvaros- nu ko- malacis ar pareizu pieeju lietām. Diemžēl, man šoreiz garām, jo kā Carnikavas daļējam iedzīvotājam jāpiedalās Nēģu svētkos, kur jāstartē gan ar Jawu, kas Gaujas krastus vēros no plosta, gan arī ar kanoe laiviņu jāpabraucās mazlaiviņu parādē. Visādi citādi, es jau nu intereses dzīts uz to Jūrmalciemu aizbrauktu gan.
Labojis aivarsz uz 15-08-2012 23:01
 
Guntis
ja vien varēšu BŪŠU.
 
Kaarlis
Vēlreiz izložņāju AAK mājas lapu un forumu- klusums absolūts! Kaut kā mulsina informācijas trūkums par topošo, gandrīz vai masu, pasākumu.
 
Jancic
Kārli es gan atradu, lejā iekopēju punkts nr.17. Cik esmu dzirdējis, tad Retro Jūrmala esot baigi labs pasākums. To esmu dzirdējis no cilvēkiem, kas bijuši citus gadus. Nedomāju, ka kāds te ņems un tukšu ūdeni lies, kāda jēga, samuldēt un beigās pateikt ha, ha es jūs piečakarēju??? Tak nē, jābūt labam pasākumam, jāmēģina darbā samainīties, dikti gribētos tikt.
Links uz aak pasākumu kalendāru:
http://www.aak.lv/pasakumi



Latvijas Antīko automobiļu kluba organizētie un atbalstītie pasākumi 2012. gadā.

Nr. Nosaukums Norises vieta Datums Organizators
1. Retromoto sezonas atklāšana 1. maijs 29217915
2. AAK Sezonas atklāšana Vidzemes pilis 12.-13. maijs AAK
3. Muzeju nakts Rīgas Motormuzejs 19. maijs Rīgas Motormuzejs
4. Zelta mopēds 2012 Biķernieku kompleksā sporta bāze 19. maijs AAK,RMM
5. Motorolleru salidojums "Pārdaugava -2012" Pārdaugava 26.maijs AAK SMS M.Lasmanis t.26594777
6. Jelgavas seno motociklu saiets Jelgava 26.-27. maijs 29388664
7. Amerikāņu Auto kluba sezonas atklāšana Saulkrasti 2. jūnijs Amerikāņu auto klubs
8. Senlietu kolekcionāru saiets Ikšķile 3. jūnijs AAK
9. Ziemeļlatgales retrorallijs 9. - 10. jūnijs 26446147
10. Retrotūrists 6.-8. jūlijs 26113009
11. Rolls Royce salidojums Rīgas Motormuzejs 12. jūlijs Rīgas Motormuzejs
12. Senlietu kolekcionāru saiets Biķernieku kompleksā sporta bāze 14.-15.jūlijs AAK
13. Kuldīgas mopēdfestivāls Kuldīga 21.-22. jūlijs 29173724
14. Jangtimer rally 2012 Kurzeme 28.-29. jūlijs AAK
15. Limbažu retrorallijs Limbaži 3. - 4. augusts 29217915
16.
"Rīga Retro 2012"AAK 40 gadu jubilejas pasākums
Rīga-Cēsis 18.-19.augusts AAK
17. "Retro Jūrmala 2012" Jūrmala 25.-26.augusts
M.Mežapuķe 29263329
18. Senlietu kolekcionāru saiets Ikšķile 2.septembris
AAK
19. Dzintara Volga Biķernieku kompleksā sporta bāze 14.-16.septembris AAK,RMM
20. Retromoto sezonas noslēgums 22(23).septembris 29217915
21. "Zelta rudens 2012" Tērvete 29.-30.septembris AAK
 
oilmaster
Nez, man šķiet, ka vajadzētu salasīties jawistiem. Vasara uz beigām a te pasākums kā uz paplātes pielikts un bez maksas, pa mūsu kūrortpilsētu Jūrmalu. Taka, ja man neiekritīs nekas ārkārtējs, domāju būšu un citiem ar iesaku!Wink
 
Guntis
kad Kārlis atvilks elpu,varbūt mum spievienosies.
tagad nesaprotu viņa negācijas un naidu...
 
Kaarlis
Jancic rakstīja:


17. "Retro Jūrmala 2012" Jūrmala 25.-26.augusts
M.Mežapuķe 29263329

Nu tieši tik tālu es arī tiku. Vairāk nekā nav un lai kā gribētos sīkāk iepazīties ar pasākuma norisi- ne kas nav atrodams. Nav ne apraksta nedz arī afišai līdzīga veidojuma. Piemēram, tā kā nezinu moto kvalitātes un gadu kritērijus, nesaprotu vai ir jēga turp doties. Viss ir ļoti vienkārši, tas arī viss.
 
Jancic
Tam pasākumam nekādi plakāti nav vajadzīgi. Atkārtošos, daudzi, kas tur ir bijuši ir stāvā sajūsmā par Jūrmalas pasākumu. Ko tad tur lieki ar plakātiem plivināties. Lielākajai daļai pasākumu no augstākminētā saraksta nav nekādu reklāmu un plakātu bijis. AAK tā paskopi ar informācijas atspoguļošanu, tas nav nekas jauns.
Laiki kas un kā tēmas augšā aprakstīts un vakarā pats galvenais- kārtīga drope!!! Kas tur vēl ko domāt??? Grin
 
Robert
Hei Hei !

ja kadam jautajumi, jus varat pazvanit, pastastišu.

Piedalities driks ar ebkuru klasisku transport lidzekli. (motocikls, mopeds, automashina, autobuss......)

+371 29823818 Robert ( no 11 lidz 18)
 
vecaiss
butu jau forsi, ja jawisti savaktos kadu reizi vel pirms sezonas slegsanas.
 
Kaarlis
vecaiss rakstīja:

butu jau forsi, ja jawisti savaktos kadu reizi vel pirms sezonas slegsanas.

Nu ko, Ja lietus nelīs, vācamies barā. Pieskrūvēšu blaķeni, sabāzīšu sīčus iekšā un aiziet...
 
Iet uz forumu: