Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 5

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Retro Jurmala 2012
aivarsz
Vai apvedceļš jau sataisīts? Neesmu tur braucis kādu mēnesi. Tad tas būtu ātrākais un īsākais ceļš. Ja nē, tad tur tajās katakombās nu gan nevajadzētu līst.
 
KarlisV
aivarsz rakstīja:

Vai apvedceļš jau sataisīts? Neesmu tur braucis kādu mēnesi. Tad tas būtu ātrākais un īsākais ceļš. Ja nē, tad tur tajās katakombās nu gan nevajadzētu līst.


Ceļš varētu teikt ir pabeigts, vēl jāsavelk līnijas u.c. sīkumi un visā posmā vēl ir ātruma ierobežojums 70
 
Guntis
Motocikliem nodeva NAV jāmaksā !

Tad kāpēc braukt pa apvadceļu ???
 
Kaarlis
Uz doto brīdi ir pretrunīga informācija par reģistrācijas laikiem http://www.aak.lv/
Ja ir pēc iepriekš paziņotā, vajadzētu izbraukt nedaudz agrāk, ja pa jaunam, tad var startiņu atstāt kā ir.
 
ja
reģ ir no 8.00 līdz 10.00
Ticat pieredzei-8.00 ir japulcējas, jo vēlāk tikai rindas un stresi, bet mēs tak gribam atpūtu, ne stresus!
11.00 jau būsim aizbraukuši uz brokastu vietu!
 
Guntis
8:00 J urlamas slaukšanas punktā,:8:05 izbraucam.
 
aivarsz
Guntis rakstīja:

Motocikliem nodeva NAV jāmaksā !

Tad kāpēc braukt pa apvadceļu ???


Tāpēc, ka ir tuvāk pēc attāluma, kā arī vismaz 15 minūtes ātrāk, pat pie visiem ātruma ierobežojumiem 70. Bet īstenībā, lielas nozīmes jau tam nav.
 
vecaiss
Mazliet bildes no pasākuma Wink http://failiem.lv/u/nxecmow
Labojis Jancic uz 26-08-2012 00:17
 
Guntis
content25-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/01-05-2010-2/25082012621.sized.jpg

es un mans čoms Pfft

content25-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/01-05-2010-2/25082012618.sized.jpg
 
Kaarlis
Un lūk arī kustīgā bildīte: http://youtu.be/0ba-KL6lhvI
 
Jancic
knapi dzīvs garažā ieripoju 23.30. Piedzīvojumu vairāk nekā saprašana. Emocijas vajadzīgajos augstumos. Punkts uz i bija Kandavas Statoilā sadauzīta tuvo/tālouguņu spuldze k-750. Brauciens pa tumsu no Kandavas uz Ventspili tikai ar gabarītiem Jawas ( Omītes) aizsegā.
Bija labs, ekstrīm maksimāls.... Grin
 
modza
Uz vietas esot šķita, ka kāzinieki pieskaņojās retro automoto pasākumam, bet palasot delfus izrādās, ka pasāciens bijis pakārtots kāzām.
izklaide.delfi.lv/...d=42620730
Bet pa lielam tas nav svarīgi, kas ar ko un kam. Tā kā pareti sanāk kur izbraukt ar mocīti, tad bija vismaz labs iemesls satikt klātienē šajā mājas lapā komunicējošos vīrus. Tikai žēl, ka nācās doties nedaudz agrāk prom un palaidu garām braucienu gar jūru.
Labojis Jancic uz 26-08-2012 10:46
 
Guntis
delfos komentāri TIK nožēlojami -no comments-
 
andrew_77
Guntis rakstīja:

delfos komentāri TIK nožēlojami -no comments-


jo parasti šādus komentārus raksta tie, kas nekur nepiedālās, vai kuriem skauž ka kāds var ko tādu noorganizēt
 
modza
andrew_77 rakstīja:

Guntis rakstīja:

delfos komentāri TIK nožēlojami -no comments-


jo parasti šādus komentārus raksta tie, kas nekur nepiedālās, vai kuriem skauž ka kāds var ko tādu noorganizēt

...vai arī attiecīgā profila slimnīcas palātā ir dators ar interneta pieslēgumu...Shock
 
ja
foto.inbox.lv/...rmala-2012
Labojis Jancic uz 26-08-2012 17:30
 
palsmanietis
pasakums bija gana interesants tikai man liekas ka visam tam bija viena vaina-jurmala ir pa mazu tadam tehnikas daudzumam.
 
bobby
andrew_77 rakstīja:

Guntis rakstīja:

delfos komentāri TIK nožēlojami -no comments-


jo parasti šādus komentārus raksta tie, kas nekur nepiedālās, vai kuriem skauž ka kāds var ko tādu noorganizēt


Pilnīgi piekritu. Man liekas ka drīz būs pavisam cits cilvēka veids - "Homo komentarus". "Viss ir slikts, visur ir sūds, es esmu visdīžakais, man vienkarši ir slinkums kaut ko darīt"...
 
ja
www.retromoto.lv/...htm#127709
Labojis Jancic uz 27-08-2012 16:12
 
Guntis
ar šo pasākumu es vairs retromoto nevaru piedalīties Sad

es tak pašam !!! ar smiltīm saldējumu apmetu Sad

Grin
 
Iet uz forumu: