Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Aizved savu Lāsmiņu uz Munameģi!
gacha
Sestdienas braucēji, ap cikiem varētu būt Smiltenes krustā?Es tur piebiedrotos no Gulbenes puses.
 
aivarsz
Nu ko, 17.45 pie depo redzējās tikai viens mocītis, tas pats Kawasaks ar Liņķa kungu virsū. Veiksmīgi aizlaidies no slimnīcas arī es viņam pievienojos, tiesa gan, ar auto.
Tā mēs tur divi izvadītāji stāvējām un gaidījām tos pavadāmos. Gandrīz visi ieradās ar akadēmisku precizitāti. Tas jau ir apsveicami. Taču, piektdienas vakara braucēji tikai 18.40 varēja izbraukt no Juglas Depo, kad noskaidrojās, ka visi sagaidāmie tik drīz var nebūt sagaidāmi. Lai tad nu mēģina šos panākt pa ceļam. Tad vēl pēkšņi izrādījās, ka vienam biedram mājās piemirsušies doķi. Šamējais aizvicoja Sarkandaugavas virzienā tiem pakaļ. Labais stāsts- ka ar 638 Jawiņu, kas nozīmē, ka līdz Palsmanei kolona tiks panākta.
Pārējie smukā kolonā devās ceļā ar AldiK pa priekšu, mēģinot panākt kādu visai dusmīga paskata lietus mākoni, kas brītiņu atpakaļ pieslapināja Juglu un Berģus. Gribētu gan šiem novēlēt to braucienu tādu sausāku.

Lai labs ceļavējš arī Sestdien 6.00 izbraucošajiem. Neaizmirstiet doķus un laicīgi liekiet tos modinātājus, lai varat tikt līdz tam Munameģim.
 
admin
gacha rakstīja:

Sestdienas braucēji, ap cikiem varētu būt Smiltenes krustā?Es tur piebiedrotos no Gulbenes puses.


Buusim starp pusastonjiem un adtonjiem no riiita. Protams ja kolonnaa buus kaads leenaaks dampis, tad veelaak.
 
aivarsz
admin rakstīja:

gacha rakstīja:

Sestdienas braucēji, ap cikiem varētu būt Smiltenes krustā?Es tur piebiedrotos no Gulbenes puses.


Buusim starp pusastonjiem un adtonjiem no riiita. Protams ja kolonnaa buus kaads leenaaks dampis, tad veelaak.



Optimists!
1) Ja viss būs labi, jūs izbrauksiet 6.20.
2) Līdz Pūķiem jums jānobrauc 133 km.
3) Ar Jawu tās ir pilnas 2 stundas ar astīti, ar vienu īsu čuru vai ventilācijas pauzīti, pie nosacījuma, ka visiem tehnika ir OK un ceļš ir bez mīkstas riepas
4) Smiltenes krusta benzīntankā jūs pavadīsiet 25 līdz 30 minūtes.

Man kaut kā gribās domāt, ka mazliet pēc 9 jūs tiešām sasniegsiet Palsmanieša rezidenci.
 
andrew_77
Shock Tomēr veselības stāvoklis izjauca manus plānus, izskatās, kā pat ar auto aizbraukt
būs grūti Sad
LAi Jums labs laiks!
 
aivarsz
andrew_77 rakstīja:

Shock Tomēr veselības stāvoklis izjauca manus plānus, izskatās, kā pat ar auto aizbraukt
būs grūti Sad
LAi Jums labs laiks!


Izsaku līdzjūtību. Kaut kā neiet mums abiem.
 
ja
bildīte no pavadīšanas iekš retromoto.
[img]http://content8-foto.inbox.lv/albums/i/izhmoto/10-09-2010/IMG-2416.sized.jpg[/img] is not a valid Image.
Labojis aivarsz uz 08-09-2012 20:07
 
palsmanietis
Maza atskaite, starts uz Munameģi
content25-foto.inbox.lv/albums/a/andissuseklis/Laasminjas-uz-Munamegji/SV203115.sized.jpg
Labojis palsmanietis uz 08-09-2012 18:08
 
aigars
EU,VECI. Es veiksmīgi mājā. PAlDIES PALSMANIEŠIEM. Man ilgi būs jauka nostaļģija- līdz nākamajai reizei! Gaidu cītīgi bildes...
 
Guntis
Nu jau arī esmu pie -klabiatūras- .

Pasākums novadīts gods godam.

Paldies VISSlielākais !

-Krampīšu- saimniecei ar saimnieku. 'Jutāmies kā cālēni kurus vaktē cāļu mamma Smile
Kamēr saimnieks rūpējās,lai neviens nenosalst un ir izžāvējis slapjās drēbes Smile

LIELS paldies -elf- par pavodoņa gods godam veikto sūro darbu. Pa Igauņu zemi(un netikai)braucām kā pa savām
mājām Smile

Palsmaniešiem par izrādīto godu mūsu necilajai JAWA saimītei,bet Palsmaniešiem bija TĀDS mirdzums acīs no mūsu
parādīšanās Smile

Visu pat grūti izstāstīt.

Izbraucām piektdien pēc 18:00 no Berģiem. Jau laiciņš šodien nebija forš....
Aiz Melturiem lietus deva vaļā ar tādu spēku,ka... likās vakars uz ezera.
Un tad es kā pēdējais kolonnā... ar noslāpušu dzinēju... stāvu ceļa malā.
Aizsērējis bija degvielas filtriņš,bet arā gāž lietu sun ie jau dikti tumš(nakts).

Tomēr JAWA ar Ginta palīdzību tiek iestumta... un tā arī vairāk ne mirkli neniķojās.

Ieveļamies Krampīšos(jau sen gaida mūs). Un siltajās ,omulīgajās,viesmīlīgajās mājās ...Viss brauciena nelabums kā ar roku pazūd Smile

Sestdiena agrs rīt... lietus svaigi NOGĀZIS. Bet brauciens sākas ! Brauciens bija fantastisks,bet laika apstākļi galīgi mūs nelutināja,bet
vienalga bija ļoti labi.Lietus lija ar pārtraukumie,bet līdz ādai netika izmērcēts neviens-bijām mikli.

Sestdienas vakars Palsmanē,kur mēs laikam bijām pasākuma pārsteigums(un pašiem mums arī) Smile

Jau svētdien tikai apciemotas Mirt tantes mājas,vietas kur filmēta filma. Pa ceļam apciemota vieta kur izziņo ka -Kņopienei Volga-,
kā arī Raunas Staburags,Vaives dzirnavas un utt.

Visu pat nevar izstāstīt.

Jau pa ceļam uz Rīgu(ap Garkalni) no klonnas izstājos otreiz,jo manai JAWA 559(kura ir mans krustbērns) notiek PRECĪZI
tas pats defekts kas manai piektdien. Tik šoreiz spīd saule un pēc 1-2min ceļs tiek turpināts.
 
PinkuJanis
Paldies visiem, it īpaši Palsmaniešiem un orgiem! Es laimīgi mājās 16:50. sajūgs izturēja! Šo divu dienu dēļ apstiprinu, ka dzīve ir skaista un ir ļoti daudz brīnišķīgu cilvēku, ko līdz šim nebiju iepazinis! Tas bija ļoti fantastisks izbrauciens! Virtuālas bučas visiem no Lāsmiņas.
 
Kaarlis
Hai! Es ar savu Lāsmiņu esam mājās. 660 km un daudz litru degvielas. Pasāciens lai gan paslapš un ne bez ķibelēm, tomēr izdevies. Izpurināju savu fočuku un lūk:
img_9130_large.jpg img_9128_large.jpg img_9126_large.jpg img_9122_large.jpg img_9112_large.jpg
 
Kaarlis
Turpinot tēmu... bildes nez kādēļ forumā nonāk otrādā secībā, pirmā ir pēdējā...
img_9146_large.jpg img_9145_large.jpg img_9144_large.jpg img_9139_large.jpg img_9137_large.jpg
 
Kaarlis
Bilžu kvalitāte brīžiem pieklibo, taču jāparāda viss no kā gūt priekšstatu...
img_9163_large.jpg img_9159_large.jpg img_9158_large.jpg img_9155_large.jpg img_9152_large.jpg
 
Kaarlis
Nu baigi enerģiskā tā Lāsmas vecāmamma!Grin
img_9169_large.jpg img_9166_large.jpg img_9165_large.jpg img_9164_large.jpg img_9155_large_1.jpg
 
Kaarlis
Šajā mājā gatavo tiešām labu sieru, šo to pastāsta un tā tur ir tā īstā kūtspakaļa kur tos sūdus mēza...
img_9182_large.jpg img_9179_large.jpg img_9175_large.jpg img_9173_large.jpg img_9171_large.jpg
 
gacha
Sveiciens visiem!Ir arī dažas bildītes.
sv102944.jpg sv102941.jpg sv102931.jpg sv102926.jpg sv102942.jpg

Labojis gacha uz 09-09-2012 19:02
 
gacha
TurpinājumsWink
 
gacha
Un kur nu bez skatītājiem!Smile
 
admin
Eu, veči, es izveidoju jaunu albumu, būtu forši, ja jūs bildes krāmētu tur. Albums saucās Ar Lāsminu uz Munameģi, bildes pievieno kresiā pusē, izvēloties Iesūtīt bildi.

P.S. Jauks pasāciens, paldies organizatoriem un jo īpaši Palsmanes saimniekam un saimniecei!

Edmundo
 
Iet uz forumu: