Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Aizved savu Lāsmiņu uz Munameģi!
aivarsz
admin rakstīja:

Zelta vaardi Aivar! Varbuut dibinam MC tur to visu var kaartiibas rulli ieraxtiit? Smile
Piekriitu, paarvietojamies makkeniit neorganizeeti. Pilniibaa atbalstu wingliideri un nosleedzosho kaa arii zigzagu un vaajaakos/ jaunaakos priekshaa. Starp citu dazhi MC braucot viens otram blakus bet tas noziimee ka nekaadu briivo manevru joslaa


Hi,
Vai tad tu jau neesi ierakstījies kādā savvaļas mežacūku klubiņā, spriežot pēc Edmundo paraksta? Smile
Par rulli- labāk šinī forumā rullējam, ievērtējot foruma pamatprioritātes: vieta, kur pulcējas zināmu motociklu markas lietotāji un skrūvētāji.
Pulcējamies, kopā izbraucam, mācamies no saviem veiksmes stāstiem un kļūdām. Bet, viss, kas dzīvē notiek, notiek tikai uz labu. Bet, par kļūmītēm, uzskatu ka jārunā ir daudz un dikti. Obligāti.
P.S. Braukšana vienā joslā, nelielos attālumos un pa pāriem... Nu, piedodiet. Edmund, lai kaut ko tādu brīvprātīgi izpildītu, un skaidrā prātā... Nezinu, cik km ir jānovelk nemainīgā sastāvā, lai smadzenēs viestos tik liela uzticība blakus, priekšā un aizmugurē braucošajiem. Pat nedomā par šo teiku. Vēl tev gana daudz jūdzes jānomin. Bez ekscesiem!
Labojis aivarsz uz 15-09-2012 01:32
 
admin
Wild Hogs ir filma par draugiem motociklistiem muusu vecumaa. Iesaku noskatiities!
 
PinkuJanis
Hi, Jawu tauta!

Kā solīts publiskoju Raiskuma mājas saimnieces- sieru meistares Maijas tel nr.:

Maija Raiskumā: 27828862.

Lai garšo!
 
Guntis
Datums bija nolikts 22.09.2012 un sākās otrā sērija pasākumam
-Aizved savas Lāsmiņas uz Munameģi-,šoreiz gan ar auto.
Auto gan krāsa ir ļoti ļoti atbilstoša -balta pērle-(hameleons),es teikšu
-cveta beloj nočji-.

Maršruts-izrādīt kur tad tie JAWA lietotāji ir pabijuši,jeb kopēt maršrutu(gandrīz).
Starts 8:55 ap 11:00 bijām Palsmanē,novēlēts -Laimīgu ceļu- Jurim uz moto tusu Smile
Jura izbrīns bija neviltoti pārsteiguma pilns Smile

Visu maršrutu neklārēšu. Bet tādus būtiskākos Smile

KORNETI mani kā vienīgo !!! Auto vadītāju aptuŗeja CP ekipāža,ar baissām komandām un ziliem bākuguņiem !
Un tagad man ir kolekcijā alkohola pārbaudes munštuks - nekad neesmu tādā pūtis Grin

Ceļš uz HES ,uz Haanj, uz Vastseliina. Vastseliina sev par prieku aizbraucu nedaudz netur(ar līkumu) uz Vana-Vastseliina.

Kāpēc par prieku? IZBAUDĪJU EST zemes LIelceļus,visu CIEŅJU ,FANTASTIKA ! NE sliktāli par par seguma ceļiem.
BAUDA braukt. uz Vana-Vastseliina aizbraucuuz ILLI(pa lielceļu) .Silti iesaku ja ceļi nav slapji,tad EST lielceļji ir fantastiski.

Atppakaļceļā no Haanjas speciāli jau braucu pa sānceļiem uz API,jeb pa lielceļiem. Haanja-Rouge-Listaku-Krabi. Te mazu līkumu izdarīju speciāli
no Krabi iebraucu Latvijā uz Korneti. No Korneti Grin atpakaļ uz Krabi un uz API. Jo ļoti labi ir EST lielceļi... es jau laikam sāku atkārtoties Grin

Protams pēc tam uz Smilteni-Raunas Staburags-Raiskums. Un pēc EST,LV ceļi man gauži napatīk Sad

Atpakaļ mājās (Rīgā) biju ap 20:45 ,noskrieti 578km 45 litri benzīna. Vienai dienai,un ceļotāju BARAM misija praktiski neizpildāma Smile

HES:
content8-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/28-04-2007/hes.sized.jpg
content25-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/28-04-2007/hes1.sized.jpg

Pilskalnu laikam kāds sargā,jo mājā izteikti dzīvo:
content8-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/28-04-2007/korneti.sized.jpg
Stāv kā stāvējis Grin
content8-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/28-04-2007/munis.sized.jpg
content25-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/28-04-2007/munis2.sized.jpg

limuzīns Grin
content25-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/28-04-2007/limo.sized.jpg
Labojis Guntis uz 23-09-2012 12:58
 
aigars
Limuzīns apstājies JAWU stāvlaukumā... Daudziem maniem draugiem tā bilde šinī vietā ar JAWIŅĀM tādā pašā skatā no augšas ļoti patika. Limuzīns ar 4 O riņķiem priekšā rada skumju noskaņu, jo Munameģa brauciens ir vairs tikai atmiņās.
 
Guntis
Tā bilde ar motociklu modelīšiem ir ļoti laba Smile
No skatu torņa viņi visi kā modelīši izskatās.

Vai tad nav jauki būt jaukās atmiņās,ne jau velti man tapa 2.sērija Smile
ar 1.braucienu bija par MAZ Smile

P.S. Dzīvotu es tik tuvu EST,būtu tur krustu šķērsu izbraukājies Smile
 
palsmanietis
munamegis nu ir vesture ,bet tie kuri nebija uz sezonas noslegumu nav sanemusi uzlimes; ar lasminu uz munamegi; ludzu atsutiet uz manu e-pastu precizu pasta adresi lai varu tas aizsutit -kastanitis5@inbox.lv.Wink
 
Kaarlis
Uzlīme drusku sanāca kā pārsteigums- biju domājis par tām gan šī, gan Lielbrauciena sakarā, taču atstāju novārtā kā ne pārāk svarīgu lietu. Paldies.
 
aivarsz
Es, lai gan, slimums mani nogāza, tāpat, kā Andrew77 un tāpēc nepiedalījos braucienā, tomēr uzklēbēju šo Andrew77 sarūpēto uzlīmi uz Jawa vējstikla. Bet, vismaz ar Jāni Liņķi pavadījām daļu braucējus no Juglas DEPO. Par uzlīmes lietošanu: pareizi tas īsti nav, taču mazmazītiņš gabaliņš no idejas tomēr ir mans. Un, šajā sakarībā, nenotikušā pasākuma ietvaros, konkrēti uzmesto meiteni, obligāti turp aizvedīšu nākamsezon. Bet, ar absolūti autentisku JAWA modeli. Smile
Jautājums par šīsvasaras pagājušo Lielbraucienu. Laiks ir pagājis, bet, ja ir vēlēšanās, uztaisīšu novēlotas uzlīmītes mocīšiem. CIKiem?
Labojis aivarsz uz 24-09-2012 00:26
 
AldisK
Ja ir tāda iespēja, no uzlīmes neatteikšos. domāju, ka neviens neatteiksies. Tātad visiem dalībniekiem.
 
elf
Guntis rakstīja:

Tā bilde ar motociklu modelīšiem ir ļoti laba Smile
No skatu torņa viņi visi kā modelīši izskatās.

Vai tad nav jauki būt jaukās atmiņās,ne jau velti man tapa 2.sērija Smile
ar 1.braucienu bija par MAZ Smile

P.S. Dzīvotu es tik tuvu EST,būtu tur krustu šķērsu izbraukājies Smile


Mēs ar sieviņu ar turpat vizinājamies....to interesanto ceļu nemaz tik daudz nav.
Nākošreiz aizbrauc uz Karula Rahvus park,tas ir Ape-Moniste-Anstlas virziens-tad aiz ezera pa kreisi un atpakaļ gar ezeru uz Hargla. Nu baigi labais grantenieks ar līkumiem, pacēlumiem,kritumiem..
-----ne
 
elf
palsmanietis rakstīja:

munamegis nu ir vesture ,bet tie kuri nebija uz sezonas noslegumu nav sanemusi uzlimes; ar lasminu uz munamegi; ludzu atsutiet uz manu e-pastu precizu pasta adresi lai varu tas aizsutit -kastanitis5@inbox.lv.Wink


Paldies par uzlīmi.....pastniece šodien atnesa...
-----ne
 
Iet uz forumu: