Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Aizved savu Lāsmiņu uz Munameģi!
uldis_638
17) Uldis638 --> noteikti braucu, izbraukt varu jau 5dien.

P.S. No Jelgavas esmu pārcēlies uz Rīgu (Duntes iela). No kurienes Rīgā 5dien plānots startēt?
 
AldisK
Domāju, ka vislabāk būtu startēt piektdien 18.00 no Berģu depo. Tad vairāk visai grupai nebūtu jākuļas pa Rīgas sastrēgumiem un krustojumiem.
 
Gerhard
give the place where i can found you Saturday after 15 clock .this time we can meet somewhere on way. but Friday evening i can't
 
elf
Tākā ruļijat Palsmanē ,tad degvielas uzpilde starp
Smiltenes krusts-----Vastseliina 175km....palielinās par 12x2=24km
Tad sanāk ~200km......tākā domājat!!!

Es varētu pievienoties sestdien, gaidītu pie Grūbes HES.
Tas ir pēc krustojuma uz Alūksni nu kāds ~1km....pārbraucot Vaidavu uzreiz pa kreisi ceļa malā....ar interesanta vietiņa..

Publiskā ēstuve ir pie Munameģa .Pagājušo gadu meitene ,kas apkalpo ,esot runājusi tikai urmasu valodā...ne krieviski,ne angliski...
Ja grib pusdienot ar līdzpaņemtajiem krājumiem tad laba vieta pie skatu torņa...
Labojis elf uz 04-09-2012 11:11
-----ne
 
edmunds
2 naktis pēc kārtas negribās pie mātes dabas krūts gulēt, es atbalstu agro sestdienas startu. Tikai būtu jāsaprot, cikos un kur sestdienas agrie braucēji satiksies ar piektdienas 'kodējiem'. Smile
MC Wild Hogs!
 
elf
Varbūt pie Grūbes HES.... visi sagrupējas vienkopus.....tur vismaz interesantāk nekā uz plikas šosejas..
Tad vēl par par publisko ēstuves izmantošanu....ja ēstuvē 30 cilvēki gaida savu devu, tad cik laika vajadzēs lai pēdējais iznāktu no turienes.Ja ēd pie dabas ,visi reizē sāk locīt iekšā....!
Slikti nebūtu ja katram būtu igaunijas karte...ja sanāk atpalikt ,kā zinās kur braukt??
-----ne
 
edmunds
Nu tad jāizlemj, vai sestdienas braucēji pievienojas deviņos Palsmanē vai Grūbes HESā.

Cik saprotu, tad ideja bija kaut kādas mantas nomest Palsmanē, lai sestdien var blandīties bez kravas.
MC Wild Hogs!
 
andiss
Es pievienošos sestdien no rīta, kur ir tā īstā un labākā vieta, kur tikties?
Kamēr manam rumakam vēl tiek pucēti pakavi un sukātas krēpes, es droši vien braukšu ar Raimonda melno gulbi, viņš laipni piekrita aizlienēt.
Vēl jautājums, kur tur pa ceļam varēs dabūt kādu Lāsmiņu, vai obligāti jāved līdzī sava? Smile
 
Gints
Paņem lieku ķiveri līdzi, aiz Juglas rimi jau Tevi gaidīs vairākas Lāsmiņas Smile


Tas gan vairāk uz piektdienas braucējiem, sestdienās mazāk stopētāju
 
gacha
Sveiciens visiem! Skatos ka būs diezgan daudz braucēju un nevarēšu mājās nosēdēt un palaist garām šādu pasākumu,tāpēc ar lielāko prieku pievienošos jums sestdien no rīta PalsmanēSmile
 
Kaarlis
Dalības maksa netiek plānota!!! Ja nu kādam naudas par daudz, varat atdot man! Grin
Savukārt tiek apsvērta iespēja organizēt kolektīvi sestdienai vakariņas un svētdienai brokastis. Teorētiskā summa- piečuks par abām. Lai to varētu organizēt, nepieciešams pilns un precīzs dalībnieku skaits un vairuma atbalsts.
 
palsmanietis
Eu, veci, viss notiks, ka janotiek, ja tas, kas mil piipes piipet, uzvilks seit smarzigu dumu, tad jau Laasminu jautajums atrisinats, bet visiem jau tas nav jazin, savadak saksiet visi pipet jau piektdien un par Munamegi aizmirsisiet... esiet nu pacietigi, ka jau sakuma teicu, Parsteigumi BUS... Pucejiet arii uusas... Tad par vakarinam, domaju, ka pareizak butu panemt lidz kaut kadas uzkodas, UN JA LABI sarunasiet jau ieprieks ar Krampisu saimnieci dabusiet sestdien labas vakarinas un svetdienas brokastis, ieprieks pabridinot, cik galedaji, cik zivju edaji, cik burkanu edaji. Kurs dzers alu, kurs viinu... un kurs dailo LASMINU...
 
Kaarlis
Nu, es tās Lāsmiņas laikam līdzi ņemšu pat divas, tik jums nedošu!Pfft
 
AldisK
Es protams par vakariņām un brokastīm. Gints29 tam arī piekritīs.
Dalibas maksa netiek plānota, bet vienai lietai būs jāsametas, par ko es šeit negribu skaļi runāt. Aprunāšos ar katru ibdividuāli. Bet ņemot vērā dalībnieku skaitu tas varētu būt 1Ls robežās.
 
Gints
Grin Kurš te kacināja Oilmasteru? Trasē tad palicis ir tikai viens no orgiem.

Ja jābalso, es par vakariņām un brokastīm.
 
PinkuJanis
Balsoju par kopīgām brokasītm un vakariņām. Pilnīgi uzticos Palsmanes pavārēm un ēdu absolūti visu!
Startēju piektdien.
 
vecaiss
Jebkurā ga'dijumā peivienojos vairākumam Angry
 
Kaarlis
Ideālā versija būtu: esmu"niks", pievienošos tad un tad, kolektīvo barošanos atbalstu, kurbulēju mopēdu!Grin
 
modza
Guntis rakstīja:

visu atbalstu,visam par...

bet man nav... un bez viņas robežu šķērsot nedrīkst,arī kopijas nav...,
nav arī vecās... abas vēstniecībā.

....bet sestdienas vakarā Palsmanē, prognozējamo vakariņu laikā, neviens par to neinteresēsies... ...un arī svētdien Raiskumā ne....Pfft
 
modza
Guntis rakstīja:

a sestdien ko,žēli noraudzīties? izbraucošā kolonnā?

....nē, bet sagaidīt atbraucošo kolonnu...Grin
 
Iet uz forumu: