Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
JAWA/CZ vācās uz moto sezonas noslēguma braucienu "No Gaujas līdz jūrai" 22 septembr
AldisK
Kādas domas par pasākumu "No Gaujas līdz jūrai". (Skatīt afišu pie bildēm.) Varētu vēl šogad savākties uz vienu izbraucienu kopā. Pēc tam kādā ēstuvē ietusēt.
Jāizdomā tikai kur? Varbūt kādam ir kādas idejas?
Labojis Jancic uz 12-09-2012 13:04
 
palsmanietis
es par tadu sezonas noslegumu.
 
zxz
Es arī šogad labprāt piedalīšos
 
Guntis
Nu šoreiz es netieku...
Vedīšu Lāsmiņas uz Munameģi... ar AUDI Grin
 
Kaarlis
Tāpēc jau liku plakātu. Vajadzētu jawistus atkal salasīt vienā barā un pielikt punktu sezonai, vismaz oficiāli. Lasīties kopā varētu vienā no punktiem- Berģu depo vai pie jawa.lv. Versijas?
 
oilmaster
Tas ir tas pats, kas kopējais moto-sezonas noslēgums, līdzīgi kā sezonas atklāšanā?
 
aivarsz
Tas ir tas, ko tu domā Raimi. Ar mani izskatās tā,ka uz Biķerniekiem šīs nedēļas nogalē ar Dzintara Volgām un Liņķa k-ga retromoto finālu varu arī netikt, jo ārpilsētas mazīpašumos paredzēta maza būvdarbu talciņa. Bet 22. septembris izskatās jau cerīgāk, gribētu gan aizbraukt un kopā ar jums patusēt. Nobraukt MCA finālpasākumu un, varbūt, Jawu saimē uztaisīt kādu atsevišķo ekskursiju pēc tam. Domāju, ka varētu atkal kaut kas labs izvērsties. Saņemieties ļaudis! Varbūt, pēdējo reizi šogad kaut kur izbraucam.
 
oilmaster
Jap. Redzēs kā man ar transportu (būšu jebkurā gadījumā), bet vajadzētu savākties gan, parādīties ar mūsu markas modeļiem.
1.Tātad, vieta, kur vācamies bariņā (kad, cikos utt.)
2.K-kādu maršrutiņu (plānotu), kur doties, ja tur paliek garlaicīgi vai vnk tāpat.

Priekšlikumi?!

Ps. Tēmas autoram nosaukumu vajadzētu atbilstošu, piemēram: JAWA/CZ vācās uz moto sezonas noslēguma braucienu "No Gaujas līdz jūrai" 22 septembrī. Vai k-kā tamlīdzīgi.
Lai skaidrs ir pēc nosaukuma.

Kad ir plāns, ko varam piedāvāt, varu padalīt info foruma neaktīvajiem Jawistiem. Kopā jautrāk.

Kādam nav arhīvā pagājušā atklāšanas bildes iedvesmai, kur pie Statoila vācāmies?
NESTES!!! (aivarsz) Patin forumu atpakaļ, bildes tak ir!
Labojis aivarsz uz 12-09-2012 00:06
 
aivarsz
Līdz MCA noslēgumam ir 2 nedēļas. Gan jau sadomāsim nianses!
 
AldisK
Vai nu es nemāku pārlabot nosaukumu, vai ar manām moderatora tiesībām tas nav atļauts.
Pavīdēja viena doma par ēstuvi netāllu no Saulkrastiem, bet vēl īsti nav zināms. Tiko būs ziņa ielikšu apspriešanai. Nekāda dižā papildus pabraukāšanās jau tajā dienā neiznāks. 15,00 no Siguldas, 42km ar to visiem kopā nezinu cik ilgā laikā to var nobraukt, pēc tam ēstuve, un būs jau vakars.
img_8238.jpg img_8237.jpg

Labojis AldisK uz 12-09-2012 00:24
 
aivarsz
AldisK rakstīja:

Vai nu es nemāku pārlabot nosaukumu, vai ar manām moderatora tiesībām tas nav atļauts.
Pavīdēja viena doma par ēstuvi netāllu no Saulkrastiem, bet vēl īsti nav zināms. Tiko būs ziņa ielikšu apspriešanai. Nekāda dižā papildus pabraukāšanās jau tajā dienā neiznāks. 15,00 no Siguldas, 42km ar to visiem kopā nezinu cik ilgā laikā to var nobraukt, pēc tam ēstuve, un būs jau vakars.


Laikam ir tā, kā es atceros no senākiem laikiem, kad forumu sākām kārtot un modificēt. Radi jaunu foruma sadaļu, pēc tam, vajadzīgo saturu tur iecel iekšā. Esošās foruma sadaļas nosaukuma maiņa nav iespējama. Tukšo sadaļu Admins pēc tam var slēgt vai likvidēt.
 
bargais
Es ar labprāt piedalītos beidzamajā šāgada izgāzienā. Cerams, ka laiks būs labs un kāds nebūs ieplānojis šajā dienā burkānu talkuGrin
 
aigars
Gribētu jau kopā pavizināties, bet kad ieraugu tajā plakātā TO burziņu, tā nelabi paliek... Varbūt pret sliktu dūšu ir kādas zāles...?Cool
 
Gerhard
i can invite after drive together to me house - garden , coffee and cake will be. for barbecue take everyone self what he want. take family ,lets drive a nice road and after be cozy get-together.
hope the translation is OK. if not please translate it someone who knows.

Es varu aicināt, pēc disku kopā, man māja - dārzs, kafija un kūka būs. par bārbekjū ņemt ikviens sev, ko viņš vēlas. veikt ģimenes, ļauj vadīt jauku ceļu un pēc būt mājīga salidojums.
ceru tulkojums ir OK. ja ne lūdzu tulkot tā kāds, kas zina
 
Gerhard
sorry one more.
I live near Riga, Balozi 14 km from center of Riga
 
Jancic
aivarsz rakstīja:

AldisK rakstīja:

Vai nu es nemāku pārlabot nosaukumu, vai ar manām moderatora tiesībām tas nav atļauts.
Pavīdēja viena doma par ēstuvi netāllu no Saulkrastiem, bet vēl īsti nav zināms. Tiko būs ziņa ielikšu apspriešanai. Nekāda dižā papildus pabraukāšanās jau tajā dienā neiznāks. 15,00 no Siguldas, 42km ar to visiem kopā nezinu cik ilgā laikā to var nobraukt, pēc tam ēstuve, un būs jau vakars.


Laikam ir tā, kā es atceros no senākiem laikiem, kad forumu sākām kārtot un modificēt. Radi jaunu foruma sadaļu, pēc tam, vajadzīgo saturu tur iecel iekšā. Esošās foruma sadaļas nosaukuma maiņa nav iespējama. Tukšo sadaļu Admins pēc tam var slēgt vai likvidēt.


Man izdevās nosaukumu nomainīt 10 sek laikā. Jāpaņem pirmais ziņojums, ar kuru ziveidota tēma un tur mainam nosaukumu.
 
AldisK
Ļoti labi. Ja zina tad parasti viss notiek ātri. Tagad arī zināšu.
 
Peteris
Pagaidām izskatās, ka piedalos, gribētos beidzamajā sezonas pasākumā būt kopā, ziema ir gara !
 
aivarsz
aigars rakstīja:

Gribētu jau kopā pavizināties, bet kad ieraugu tajā plakātā TO burziņu, tā nelabi paliek... Varbūt pret sliktu dūšu ir kādas zāles...?Cool


Aigar, atspringsti. Īstenībā, parasti ir baigi foršas sajūtas tajā lielajā barā, savā pulciņā nobraukt kādu gabaliņu- sezonu sākot, vai arī beidzot. Pēc tam jau smuki var uztaisīt kādu afterparty ar savējiem. Nu redzi, Gerhards ir nācis klajā ar savu piedāvājumu par kādu nelielu gaļas uzgrilēšanu viņa pierīgas īpašumos. Un kāpēc ne? Mierīgi varam padzīt kādu klačiņu pirms garās ziemas...
 
palsmanietis
EU,veci, ir alus,ir varianti.Iespejams paest vakarinas:zupa+kotlete ae kartupeliem+kafija vai teja ar cepumiem=5 lati atseviska telpa, var patuset 2-3 stundas, tas ir pie pasa Gaujas tilta. butu labi, ja mes savaktos kadi 20< edaji,tad var uzskatit, ka esam sarunajusi....Frown
 
Iet uz forumu: