Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
JAWA/CZ vācās uz moto sezonas noslēguma braucienu "No Gaujas līdz jūrai" 22 septembr
AldisK
Jāsāk lēnām likt punkti uz i.
Pārskatot tēmu redzu, ka pagaidām būs:
1. AldisK------------- piekrīt kopējām vakariņām,
2. Kaarlis
3. zxz
4.Palsmanietis
5. Oilmasters
6. AivarsZ
7. Bargais
8. Gerhard Nies
9, Pēteris
10. Edmunds
11. Pinku Janis x2
12. Aigars.
13. Andrew_77
Kā saprotu visi piekrīt kopējām vakariņām. Jā kādam būs otras puses palabojiet vai piesakiet. Kā arī, ja vēl kāds piesakās jāpalabo saraksts, lai Lāsmiņas vecāmamma var redzēt kopējo skaitu. Cerams, ka tur viss ir sarunāts?

Tālāk, šķiet kādos 12.00 vajadzētu izbraukt no tā Rimi stāvlaukuma, vienos sākas reģistrēšanas Turaidā.
Tāpēc domāju pulcēšanos vajadzētu 11.30.
12.00 izbraucam.
Vēl, varbūt kādam ir pieredze par šadu pasākumu, cik ilgā laikā varētu ar tādu daudzumu motociklu varētu būt pie jūras. Un cikos apmēram varētu tikt tajā Korandē.
Padalieties!
Labojis AldisK uz 20-09-2012 11:49
 
PinkuJanis
Hi, Jawu tauta!

Pēc Munameģa - āķis lūpā! Ir nopietni nodomi pievienoties 22. sept. reidam. Piekrītu kolektīvajai ēdināšanai. Pieredze ar Palsmaniešiem kopgalda un organizācijas ziņā ir tikai pozitīva. Ar 95% varbūtību būšu ar savu "Lāsmiņu".
Tātad-11:30 pie RIMI Juglā ar pilnu bāku!
 
aivarsz
AldisK rakstīja:

Jāsāk lēnām likt punkti uz i.
Pārskatot tēmu redzu, ka pagaidām būs:
1. AldisK------------- piekrīt kopējām vakariņām,
2. Kaarlis
3. zxz
4.Palsmanietis
5. Oilmasters
6. AivarsZ
7. Bargais
8. Gerhard Nies
9, Pēteris
10. Edmunds
11. Pinku Janis x2
Kā saprotu visi piekrīt kopējām vakariņām. Jā kādam būs otras puses palabojiet vai piesakiet. Kā arī, ja vēl kāds piesakās jāpalabo saraksts, lai Lāsmiņas vecāmamma var redzēt kopējo skaitu. Cerams, ka tur viss ir sarunāts?

Tālāk, šķiet kādos 12.00 vajadzētu izbraukt no tā Rimi stāvlaukuma, vienos sākas reģistrēšanas Turaidā.
Tāpēc domāju pulcēšanos vajadzētu 11.30.
12.00 izbraucam.
Vēl, varbūt kādam ir pieredze par šadu pasākumu, cik ilgā laikā varētu ar tādu daudzumu motociklu varētu būt pie jūras. Un cikos apmēram varētu tikt tajā Korandē.
Padalieties!


Nepilni 50 km jānobrauc no Juglas ielas Rimi līdz Turaidai caur Raganu. Reģistrācija Turaidas Kungu rijā SĀKAS 13.00, brauciens uz Saulkrastiem ir tikai 15.00. Šeit jautājums, vai tiešām jātēmē uz Turaidu plkst. vienos dienā. Jānobrauc nepilni 40 km, tātad plkst 16.00 ar garantiju esam Saulkrastos. Cik ilgi tur gribās uzkavēties ir tikai un vienīgi mūsu ziņā. No Saulkrastiem līdz Korandei- ~ 20 minūšu brauciens. Te tad arī galvenie punkti plānošanai.
 
AldisK
Varbūt, ka var izbraukt nedaudz vēlāk, bet jāņem vērā, ka Turaidā varēt būt moču sastrēgumi, pie kādas reģistrēšanās.
 
aivarsz
Īstenībā, nekad nevienā MO sezonas noslēgumā neesmu ņēmis dalību. Tāpēc, neņemos spriest par birokrātijas iespējamo ilgumu. Parasti man pietiek ar sezonas sākumu un kādu pasākumu sezonas griezumā. Bet pilnīgi skaidrs ir tas, ka noslēgums nekad nepulcē tik masveidīgu motociklistu saimi, kā atklāšana, kur visi veči ir baigi nocietušies pēc kopīga izbrauciena. Smile
Labojis aivarsz uz 17-09-2012 22:47
 
Peteris
Domāju, ka labāk braukt ir caur Siguldu, konkrēti nezinu, vai nav remontdarbi no Sēnītes līdz Raganai !
Labojis Peteris uz 18-09-2012 14:48
 
edmunds
Nav remontdarbu no Sēnītes līdz Raganai, mēs ar Gunti kā reiz pēc svētdienas retromotosezonas pasākuma, romantiķi būdami un noilgojušies pēc Siguldas rudens, izbraucām šo ceļu.
MC Wild Hogs!
 
Peteris
Attālums daudz neatšķiras, vārbūt, interesāk caur Siguldas senleju !
 
aivarsz
Tas jau nebūtu ļoti svarīgi, pa kuru no ceļiem braukt. Protams, senleja ir pa smuko.
 
palsmanietis
es ari, senlejas sakara,; priekslikums; tikties 13:00.iebraucot Sigulda labaja puse pirms Nestes LATROZE,tur meitene iedotu garsigu kafiju ar piragu,laba apstasanas un pacurasana un tad gar senleju uz Turaidu,jo dazi javisti brauc ari no Vidzemes puses.
 
AldisK
palsmanietis rakstīja:

es ari, senlejas sakara,; priekslikums; tikties 13:00.iebraucot Sigulda labaja puse pirms Nestes LATROZE,tur meitene iedotu garsigu kafiju ar piragu,laba apstasanas un pacurasana un tad gar senleju uz Turaidu,jo dazi javisti brauc ari no Vidzemes puses.

Laba doma. Es piekrītu.
 
aigars
Es arī lēnām gatavojos izbraucienam un ja tikašanās notiktu Siguldā, tas manu čammāšanos tikai paātrinātu. Nepatīk man vienam klabināt uz to biezo moču tusu Krimuldā. Cītīgi sekoju sarunām...Vēl mani apstākļi spiež sestdien laicīgi nokļūt atpakaļ mājās, ceru, ka vakariņas neieilgs.Wink
 
AldisK
Labi! Pierakstīšu Tevi klāt sarakstā.
 
Guntis
Laisk izskatās cerīgs,lai labi ripo:
www.gismeteo.ru/...ly/4136/2/
 
aivarsz
Kad laiks ir mūs biedējis? Būs O.K. jebkurā gadījumā. Tad 12.00 Juglas ielas Rimi un 13.00 Sigulda LATROZE pirms Nestes? Tā varētu būt OK visiem Vidzemniekiem? Katra punkta kavētājiem veltam max 15 minūtes. Labi?
 
aivarsz
aigars rakstīja:

Es arī lēnām gatavojos izbraucienam un ja tikašanās notiktu Siguldā, tas manu čammāšanos tikai paātrinātu. Nepatīk man vienam klabināt uz to biezo moču tusu Krimuldā. Cītīgi sekoju sarunām...Vēl mani apstākļi spiež sestdien laicīgi nokļūt atpakaļ mājās, ceru, ka vakariņas neieilgs.Wink


Vakariņu ieilgums taču tikai katra vakariņotāja pārziņā... Vai ne? Un nesaspiedīs tavus mājāsbūšanas spiedīgos apstākļus... Smile))
 
AldisK
aivarsz rakstīja:

Kad laiks ir mūs biedējis? Būs O.K. jebkurā gadījumā. Tad 12.00 Juglas ielas Rimi un 13.00 Sigulda LATROZE pirms Nestes? Tā varētu būt OK visiem Vidzemniekiem? Katra punkta kavētājiem veltam max 15 minūtes. Labi?

Domāju: Pie tā tad arī paliekam!!!
 
Kaarlis
Šāda laika sadale sāk vilkt uz garu nīkšanu braukšanas starplaikos.
49 km trīs stundās? http://goo.gl/maps/DGCKM
Labojis Kaarlis uz 19-09-2012 09:09
 
aigars
Nez vai sanāk 3 stundās 49 km. Katrā ziņā es pacentīšos Siguldā Jūs 13 00 sagaidīt , lai 15 min ietaupītu.
 
AldisK
Ar akadēmiskajām 15min, kafijas pauzi Siguldā, man šķiet kaut kāda nīkšana varētu sanākt pulcēšanās vietā pie "Kungu rijas", iepriekš pārējais diezgan rīmējas kopā.
 
Iet uz forumu: