Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
JAWA/CZ vācās uz moto sezonas noslēguma braucienu "No Gaujas līdz jūrai" 22 septembr
aivarsz
Pilnīgi precīzi!
 
palsmanietis
vidzemnieki-man ir priekslikums vel viens tiksanas punkts Berzukroga statoila 11:45 un tad jau 13:00 latroze busimSmile
 
bargais
Man der. Būšu
 
aigars
Tad es arī 11 45 Bērzkrogā.
 
andrew_77
Būšu.
 
Peteris
Būšu Siguldā !
 
Gerhard
11 45 Bērzkrogā.

where i found it? street name?

11.45 its not for you !

your s meeting plase:

Tikšanās punkts varētu būt Juglas rimi stāvlaukums- izbraucot no Rīgas pa ceļam un jāņem vērā ka depo un statoils būs pilni ar citiem moto.
Labojis Guntis uz 21-09-2012 19:23
 
oilmaster
12 In end of Jugla where is STATOIL, MAKDONALD, and near is RIMI

call me IF You need some info!
I will help You.

I will start at 11.30. from jawa.lv

The place on Google Maps http://goo.gl/maps/7Xl0r

Pārējiem, tiekamies rītdien!Smile
Labojis edmunds uz 21-09-2012 20:36
 
Gerhard
ok i be jawa lv
 
aivarsz
Gerhard Nies rakstīja:

ok i be jawa lv


See you tomorrow! Meeting place again here: [img]http://www.manajawa.lv/forum/attachments/jugla_rimi.jpg[/img] is not a valid Image.
 
aivarsz
Hei, Ja neesmu ieradies akadēmiskajā laikā pie Rimi, mani negaidiet. Pievienošos vai nu Vangažos pie BRĀĻA, vai Siguldas kafūzī. Vēl nezinu, kā rīt no rīta tikšu galā ar saviem darbiem.
P.S. Ja gadījumā kāds nezin, kur Siguldā atrodas Latroze, tad tas ir, braucot no Rīgas, labajā pusē, dikten smuks komplekss ar dīķi..., info, piemēram, šeit: www.1188.lv/...271098730#
Labojis aivarsz uz 21-09-2012 23:42
 
Kaarlis
Esam trāpijuši kadrā fotki.lv/...-37070082/
 
modza
Tik tikko ievēlos mājās. Ja var ticēt kilometru skaitītājam, tad ir noripināti apaļi 340km. Atliek vien kostatēt, ka šodien ir labi pavadīta pēcpusdiena patīkamā kompānijā...Smile
 
oilmaster
Paldies visiem par kompāniju!
Bija baigi forši, man patika. Gaidu bildes!
 
Peteris
Labais, Kaarli !
 
AldisK
Pirms stundas atbraucu mājās. Paldies visiem par jauko kompāniju. Palsmanietim par noorganozētajām vakariņām.
img_9763.jpg img_9760.jpg img_9755.jpg
 
andrew_77
foto.inbox.lv/...22-09-2012
Bija prieks Jūs visus satikt!!!
Labojis AldisK uz 22-09-2012 22:44
 
bargais
21:30 ierados mājā, 330km nobraukti. Nosalu gan nedaudz, bet tas sīkums. Pusceļā aizrijās karburators-tukšgaitā sāka slāpt. Gaismā būs jāpaskatās, kas vainas. Pasāciens labais! Paldies visiem
 
admin
Bildes liekam albuumaa Motosezonas nosleegums 2012
 
aigars
Tikko pamodos, jo vakar vēl bija mājās tuss pie galda. Jūtos labi, pēc labi pavadītas dienas. Nez ko es darītu ja man nebūtu JAWAS...? Laikam tikai makšķerētu. Paldies VISIEM par kopā būšanu!Wink
 
Iet uz forumu: