Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 3

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Retrotūrists 2013
AldisK
Sveiki visiem!
Šodien saņemu ziņu no mūsu vācu draugiem. Viņi plāno ierasties uz retrotūristu 11 cilvēku sastāvā.
Baltikum-Tour vom 30.06. bis 10.oder11.07.2013

Hallo an alle Mitreisende,
hier eine kurze Info. für die geplante Tour nach Lettland.
Habe mit Ulli gesprochen, er fährt wieder mit dem Camper, so haben wir
keine Platzprobleme (Jeder 2x Gepäck). Des Weiteren denkt bitte an alle
gültige Papiere, Ausweis, Zulassung, Grüne Karte, Auslandskrankenversicherungen
und wichtig Notzelt.
Teilnehmer:
Herbert, Karli, Michael, Jan, Ulli, Stefan, Fred, Sabine,
Eberhard, Pia, Johannes

Start: Frankfurt/Oder über Masuren bis LV u. zurück mit Fähre bis Saßnitz
So. 30.06. Anreise bis Frankfurt / Oder (Karli / evt.Grillabend )
Mo. 01.07. Frankfurt/Oder - Chojnice PL 270 km 1 x Übernachten
Di. 02.07. Chojnice - Mikolajki PL 300 km 1 x Übernachten
Mi. 03.07. Mikoljaki - Jurbakas LT 320 km 1 x Übernachten
Do. 04.07. Jurbakas - Liepaja LV 220 km 1 x Übernachten
Fr. 05.07. Abfahrt zum Kurland Treffen / bleiben bis So.07.07. ( 2x Übern. Zeltplatz)
So. 07.07. Fahrt bis Verbelniki Campigplatz / feste Unterkunft 2 x Übern.
Di. 09.07. Verbelniki - Klaipeda 120 km / Fähre 21°°/nach Saßnitz
Mi. 10.07. Saßnitz ca. 15°° - Fahrt bis Usedom 130 km (Bruder/Herbert) 1 x Übern.
Do. 11.07. Usedom – Frankfurt/Oder 250 km
Gesamte strecke mit Motorrad 1800 km
Mārci!!! Mācies vācu valodu.Grin
Labojis AldisK uz 07-02-2013 21:45
 
palsmanietis
sveiki kura latvijas nosturi paredzets retroturists 2013 ?
 
AldisK
Mārcis solīja Kurzemē.
 
turists
Saistībā ar faktu, ka no daudzām komandām un dalībniekiem esmu saņēmis sūdzības par sliktu plānošanu.. neesmu rēķinājies ar Dziesmu Svētkiem.. pasākumu "RetroTūrists 2013" esmu spiests pārcelt par nedēļu vēlāk tas ir 12-14 Jūlijs.

Sapratu, ka komunikāciju ar Vāciešiem ir uzņēmies Aldis, es atvainojos par neērtību radīšanu, laiks vēl ir diezgan daudz varbūt arī viņi var pārplānot savu pasākumu.
Labojis turists uz 11-03-2013 09:58
 
bizits
Atbildīgs lēmums!
Respektēju!
bizits

Jawa 634-01 (1975)
VAZ 2106 super LUX (1980)
 
AldisK
Vāciešiem protams uzrakstīšu. Bet baigi nesmuki ir iznācis. Neko labu par mums tas neliecina.Frown
 
turists
Nesmuki ir, bet manā pasākumā priekšroka vienmēr tiks dota tautiešiem. Bez tam nav jau tā, ka šīs izmaiņas nāktu pēdējā mēnesī..
 
Gerhard
then lets talk what as a alternativ program we can offert for this weekend for the germans,,, I think noone do it special and changed a dat.
 
turists
Redzēs ko Aldim atbildēs, katrā ziņā par cik esmu vainīgs pie šī visa esmu gatavs ņemt dalību uzņemšanas pasākumu organizēšanā. Bet foršāk jau būtu, ja čaļi sabīdītu savus datumus savādāk, jo RetroTūristā piedalīties viņiem noteikti būtu labs pārbaudījums. Smile
 
oilmaster
Nu, Mārcim jau teicu, ka man varara ir tas posms, kas jāplāno jau ziemā...
Pagaidām neredzu reālu variantu kā, lai tiek uz pārcelto datumu, lai arī kā gribētos...
Ko lai saka..sūdīgi...Sad
Kur bija Dziesmu svētku dalībnieki ātrāk, kad parādijās info par "Retrotūrista 2013" nolikto laiku...
Ja man būtu k-kādi masveida svarīgi datumi, tad dotu protesta ziņu uzreiz...ja nogulējuši, lai brauc noliktajā datumā dziedāt uz Ugāli!
 
Dalgo
Nu Raimi, nestrab karstu! Dziesmu svētki tomēr nenotiek tik bieži kā šis pasāciens un to nu galīgi nevar pielīdzināt kaut kādai pjankai nedēļas nogalē.. Mūsu tautiskās identitātes dzīres vistiešākajā izpratnē!
 
oilmaster
Protams, ka tie ir svarīgi svētki un nekādā veidā negrasos tur k-ko apspriest. Runa iet par laicīgu paziņošanu.
 
aivarsz
Jebkura pasākuma plānošana vienmēr var būt saistīta ar dažādiem vērā ņemamiem apstākļiem, kas uzreiz tā vis neielec galvā. Ja Tūrists būtu nevis Tūrists, bet Korists, šāds negadījums, varbūt, nebūtu iespējams. Smile Un veidotos pasākums Retrokorists, nevis Retrotūrists, piemēram. Dalību varētu ņemt visi, kam retro balsis, Ugāles baznīcā??

No sava savtīgā skatu leņķa raugoties- arī man visai strikti ir saplānoti vasaras teorētisko brīvdienu datumi. Bet, šajā gadījumā, esmu tikai mazliet priecīgs, ka starp Norvēģiju un šo jauko pasākumu, kurā tiešām vēlētos ņemt kādu dalību, ir mazliet vairāk laika.
Labojis aivarsz uz 12-03-2013 20:12
 
zxz
Vispār jau žēl ja Raimis netiek varētu ar gandrīz Smile tadu pašu komandu pacīnīties par augstaku vietu uz pjedestāla. Bet nu tomēr laikam daži pasakumi ir krietni svarīgāki kā Retrotūrists Wink manā mūžā tie bija divi kāzas un bērna dzimšanaSmilePfft
 
Dalgo
Nu šis jau ir gan laicīgi!
2012. gadā vispār plakāts par pasākumu tika ievietots aprīļa beigās, bet te ir tik marta sākums, vēl tak ir vairāk par 3 mēnešiem ko plānot Grin
 
turists
Plakāts arī tagad nebūs ātrāk, bet datumi bija zināmi laicīgi arī 2012. gadā.
Retrobalsis- tas būtu stilīgi! Grin
 
Kaarlis
Gan jau vietējie par 99% pielāgosies, par viesiem domājot, cerēsim uz Alda diplomāta spējām. Man arī tāda pauzīte pēc Norges būs dikti pa prātam.
 
oilmaster
Nē, nē, pārpratāt, nejau par Mārča nelaicīgo paziņošanu. Mārcis pārcēla datumu, jo saņēma kaudzi ar zvaniem par to, ka būs ir Dziesmusvētki un darīja to burtiski nedēļu atpakaļ. Kur ta šie bija agrāk, ka nevarēja jau pie datuma publicēšanas publiski iebilst...
 
AldisK
Saņēmu vēstuliti no vācu draugiem. Tiesa vēl viņi tad nezināja par mūsu datumu izmaiņām.
der Winter ist zurück, 10 cm Schnee. Aber wir lassen uns nicht
entmutigen, warten auf Motorrad Wetter.
Ich habe mit Fred (jawapower)gesprochen, wegen Programm im Mai, es wird
sehr interessant. Am Pfingstwochenende (18.-20.05.) ist eine internationale
Motocross Veranstaltung ( schau mal unter „Bergring Teterow“ ) wir sollen uns
dabei als Oldtimer Veranstaltung präsentieren. Das haben wir schon einmal
erlebt, sehr schöne Veranstaltung.
Weiterhin habe ich wegen Kosten (jawapower-treffen) gesprochen, ihr sollt nur den
halben Preis bezahlen. Finde ich gut !!
Das wollte ich euch gerne mitteilen. Habt ihr schon nähere Info. wegen dem Ort in
Kurzeme?

Grüße bitte alle von mir. Johannes

ps. Stefan (von Jawasakki-Finnland) hat mir geschrieben, es ist nur feste Unterkunft
(kein Zelt) zum 30. Treffen in Finnland möglich, bitte fragt nach, wenn ihr fahren wollt.

Mēs tiekam aicināti uz Jawapower rīkoto jawatrefen Maijā pa Vasarsvētkiem. Mums esot šis pasākums pat par puscenu.
Notikšot kaut kas līdzīgs retro motokrosam.
Aizrakstījām atbildes vēstuli par mūsu zināmajām izmaiņām ar atvainosānos un lūgumu pārcelt viņu ceļojumu nedēļu vēlāk. Gaidām atbildi.
 
kurmis
Ljoti priecājos un novērtēju, ka Mārcis novērtē un apzinās LV kultūrvēsturisko mantojumu, proti, Dziesmu un deju svētkus un uzdrošinājās mainīt pasākuma datumu, ne par labu sev, bet atļaušos teikt par labu visiem Tūristiem, jo tūrisma pasākums no tā tikai iegūs! Būs vairāk muzikālo dalībnieku un paši zinām, ka bez dziesmām mums nu nekādi, domāju ka Kārlis Valdis un vēl daudzi man piekritīs!
Un atbalstu Mārci, ka priekšroka tiek dota tautiešiem, jo gadu simtiem esam liekuši savas muguras citu priekšā!
Kad AldisK izteicās, ka pasākuma datuma maiņa, par labu svētkiem, neko labu par mums neliecina ir absolūti nepareizi, domāju, ka viņi spriedīs tieši otrādi, ja lēmums paliktu nemainīgs, ka mēs vienu brīvdienu iemainam pret 4gades lielāko sadziedāšanos, AldisK varētu viņiem pastāstīt par šo muzikālo fenomenu un piedāvāt apmeklēt šo pasākumu, biļetes var iegādāties sākot no 1Ls!
"Labāk stāvus mirt, nekā rāpus dzīvot."
Mārci - Kurmis un pārējie pazemes rāpuļi ir ar Tevi!
Smile
 
Iet uz forumu: