Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 4

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Pa veco dzelzsceļu uz... Limbažiem.
Kaarlis
Tātad, sāk veidoties jauna tradīcija- izbraukāt pamestos jeb nojauktos dzelzsceļa maršrutus. Pagājušajā sezonā veicām posmu Rīga- Ērgļi. Skatīt šeit: www.manajawa.lv/...ead_id=115
Šogad plānā mazliet cits virziens: Skulte- Limbaži- Aloja.
Starts 11. maijā 11.00 no Jawas veikala Ganību dambī 21b. Sākam pulcēties jau laicīgi- lieki nekavējamies. Dodamies caur Carnikavu un Saulkrastiem uz Skulti, tur vai Salzemniekos uzsākam braucienu pa dzelzsceļa stigu. Tālāk iespējami divi scenāriji:
1) Nokļūstam Limbažos, ieturam pusdienas un pa koplietošanas ceļiem dodamies mājup.
2) Ja labi veicās iepriekšminētais posms, dodamies tālāk pretī nezināmajam un forsējam posmu Limbaži- Aloja. Pusdienojam tur.
Attālumi nav diez ko lieli un laikā varam iekļauties. īsākā versija ap 30 km, garākā ap 65km.
Tie kas dzīvo tajā pusē Rīgai var pievienoties pa ceļam. Ja ir kāds to ciemu zinātājs, labprāt saņemtu rekomendācijas par iespējām forši papusdienot. Tā pat arī noderētu informācija par iespējamiem apskates objektiem atceļā. Atsauksmes un ierosinājumus studijā! Dalības maksa netiek plānota, izdevumus degvielai un ēšanai prognozē katrs pats.
Par dažiem garšīgiem aliem varu atklāt noslēpumu tiem, kas brauc ar blaķenēm- blaķenes nomontēšanai jāatskrūvē veselas 4-as skrūves un tas aizņem ne vairāk kā 15 minūtes... Pfft
 
AldisK
Uz priekšu. Es par!!!
 
bargais
Ja nesnigs, tad piedalos!Grin
 
turists
content28-foto.inbox.lv/albums/r/retroturists/30-03-2012/Dzelzcels-skulte-limba-i-aloja-1.gif
Labojis turists uz 29-04-2013 14:37
 
admin
Citu marku motocikli tiek akceptēti ? Kā pavadošais personāls, kas noslēdz kolonnu ?

Es jau sāku saprast, ka man vajag vienu 'drāžamo' jawu, ar kuru braukt Retrotūristā, pa veciem dzelzceļiem un lietus laikā. Visas cerības uz Gunti - viņš 'ceļ augšā' vēl vienu lielo jawu - divas lielās jawas viņam nevajadzēs.
 
morgans
Motopower lietotājs ''rayone'' kādu gabalu izbraucis no šī maršruta.Bildes var apskatīt m-powerī apakšējā daļā pie galerijām.
 
aigars
Tur jau izskatās, ka jāsauc no RetroMoto vīri ar Družbām līdzi. Bet "rayone "raksta, ka pie Pociema kratīšanās pa špalām un biezie krūmi apnikuši...
 
Kaarlis
aigars rakstīja:

Tur jau izskatās, ka jāsauc no RetroMoto vīri ar Družbām līdzi. Bet "rayone "raksta, ka pie Pociema kratīšanās pa špalām un biezie krūmi apnikuši...

Nu, neviens jau nesola izbraukumu pa gludu šoseju. Par bezceļu arī šo nenosaukt. Un tieši tā,kā jau darijuši citi- kad apnīk kratīties, jāmeklē kur ceļš- tas arī viss.
 
Kaarlis
admin rakstīja:

Citu marku motocikli tiek akceptēti ? Kā pavadošais personāls, kas noslēdz kolonnu ?

Es jau sāku saprast, ka man vajag vienu 'drāžamo' jawu, ar kuru braukt Retrotūristā, pa veciem dzelzceļiem un lietus laikā. Visas cerības uz Gunti - viņš 'ceļ augšā' vēl vienu lielo jawu - divas lielās jawas viņam nevajadzēs.

Kas tad 250niecei? Benzīns bākā saskābis?Grin
 
oilmaster
Www.motopower.lv. Pilns ar braucieniem, pasaakumiem, kur var nosleegt, buut pa vidu vai pirmajam kolona. Velc aaraa jawu savaadaak toch benziins saskaabsSmile
 
bubuu44
vai drīkstu jūsu komandā ar kmz ar blaķeni vai bez
 
oilmaster
Tev jau vienreiz atbildeeja. Jebkursh motocikls ir aicinaats, ja vien tas ir jawa/cz!
 
Kaarlis
Vēl jo projām nav rekomendāciju par pusdienošanas iespējām Limbažos. Ja nu kāds ko zin- padalieties ar info. Mājas lapā ēstūžus apzināju taču negribās uz dullo pirmajā kas pagadās ietrāpīt.
Vēl ir pavīdējusi doma mazliet izkrāsot dienu un pa ceļam Saulkrastos ieskriet uz kādu mirkli velomuzejā. Pats idejas pasviedējs gan pagaidām vēl klusē...
 
AldisK
Kaarlis rakstīja:

Vēl jo projām nav rekomendāciju par pusdienošanas iespējām Limbažos. Ja nu kāds ko zin- padalieties ar info. Mājas lapā ēstūžus apzināju taču negribās uz dullo pirmajā kas pagadās ietrāpīt.
Vēl ir pavīdējusi doma mazliet izkrāsot dienu un pa ceļam Saulkrastos ieskriet uz kādu mirkli velomuzejā. Pats idejas pasviedējs gan pagaidām vēl klusē...


Nav slikta doma. Es kaut kā vienmēr pabraucu garām un nodomāju, vajadzētu apskatīt. Bet parasti kaut kur jāsteidzas un nesanāk.
 
aivarsz
Velomuzejiņš ir foršs. Nenožēlosiet. Un daudz laika tas neprasa.
 
aigars
Agrāk tur kaut kur bija arī Enkuru jeb kuģniecības muzejums - sen neesmu apmeklējis - Varbūt kaut kas mainījies uz citu pusi...?
 
Arnis z
Atvaino Kaarli,bet biju izbraucis brīvdienās ārpus mājas. Tātad par velomuzeju-strādā no 10.00 līdz 18.00, bet es domāju, ja vajag ātrāk vai vēlāk visu var sarunāt dodiet tik ziņu.Apskatīt ir vērts,jo ekspozīcija ir ļoti interesanta.Pretī muzejam ir kafe, bet strādā tik no 12.00.
 
turists
Varbūt piesakamies un saskaitamies, lai redzam cik ta būs to braucēju.

Pārnesu ierakstu uz apakšu, labākai redzamībai.
Labojis aivarsz uz 08-05-2013 19:12
 
AldisK
Man laikam sāk veidoties nebraukšanas variants. Tā kā visticamāk ka nebūšu.
 
KarlisV
Piedalos
 
Iet uz forumu: