Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Pa veco dzelzsceļu uz... Limbažiem.
PinkuJanis
95% piedalos- ir tikko ielikts motors pēc kapitalkas- mans max. būs tikai 80 km/h.
par Limbažu ēšanu- zinātāji rekomendē "Trīs kambarus" (www.kambari.lv). Grupas vecākais var iečekot un sazvanīties, lai pieteiktu "banketu".
 
aivarsz
Turista ieraksts, pārcelts zemāk, labākai redzamībai. Uz 8.05.2013.

Piedalās:

1. Kārlis + līdzbraucējs?
2. Mārcis + Līdzbraucējs?
3. Bargais
4.Guntis
5. Aivarsz varētu pavadīt kādu gabaliņu ar blaķeni, visu ceļojumu neveicot.
6. Aigars briest...
7.KarlisV
8. PinkuJanis
9.Pēteris
10.Aldis+ līdzbraucēja

Nukasiko! Nebakstās onkulīši! Vajag pieteikties un izlaist kādu strēķīti!
Labojis AldisK uz 10-05-2013 16:45
 
Guntis
Ir jau gana daudz.
 
turists
Pavēroju nupat kartes..tīrais mauciens pa dzelzsceļu sanāk 58~60 km, ja ņem no Skultes līdz Alojai. + pa ceļam ir saslēpti pāris Ģeoslēpņi.. to meklēšana varētu būt interesanta papildatrakcija šim braucienam. Ja ir interese, tad ievākšu un izdrukāšu info par šiem slēpņiem.
 
Kaarlis
turists rakstīja:

Pavēroju nupat kartes..tīrais mauciens pa dzelzsceļu sanāk 58~60 km, ja ņem no Skultes līdz Alojai. + pa ceļam ir saslēpti pāris Ģeoslēpņi.. to meklēšana varētu būt interesanta papildatrakcija šim braucienam. Ja ir interese, tad ievākšu un izdrukāšu info par šiem slēpņiem.

Nekad neesmu piedalījies taja geokešingā- būtu interesanti vismaz no malas iepazīties ar to- kas tas ir?
EUUUUUUŪ!!! Tie, kas nepiesakās forumā, paliek bez pusdienām...! Grin
 
Gerhard
we want too com but with our old BMW R100rs i hope it is ok???

gerhard/eva and my german friend with his BMW R100RT
 
oilmaster
You have jawa. Take sidecar off and you welcome. Can i go to germans bmw club with jawa?
 
Gerhard
you can
and i not take off sidecar,,
ok then not
 
Kaarlis
Gerhard rakstīja:

you can
and i not take off sidecar,,
ok then not

with side car would be too complicated, the better they loosened a few bolts and go! They are 15 minutes
 
Gerhard
no
thanks but i have only 250 km on my new motor and all.
have a nice day to all
 
vecaiss
Man šoreiz atkrīt darba dēļ, bet nu būs kādu reizi jāizbrauc sis maršrutiņš! Lai visiem veicas!
 
aivarsz
Hi Gerhard,

Bad story about your Jawa. My recommendations. First 2000+ km after engine repair- use your moped without sidecar and without passengers! Now i know it is right way! Results will be cheaper and better. Load after.

In my mind is other versions of alternative trawel. Take your for example BMW. Start together with others motorcycles from Jawa shop. Then we all drive together to Skulte. And then, i and Peteris (at this moment) will drive another way- land route to Limbazi train station. And then we will meet again all others trawelers. Dinner together with all. And then- getting home on a public roads.
What do you think about this alternative version?
 
Gerhard
Smile
 
uldis_638
Es ar 100% piedalos.
Starta laiks tad tā arī paliek - 11.00 no Jawas veikala Ganību dambī 21b
 
turists
Man liekas, ka Aivara piedāvājums ir labs risinājums arī citiem, kas nevēlas pa meža taku vālēt! Braucat pa šoseju, Limbažos tiekamies uz pusdienām un tad kopā atpakaļ.
 
Kaarlis
Ir apstākļi un notikumi, kurus ietekmēt nav ne viena cilvēka spēkos, tādēļ uz laiku no jums atslēdzos. Šobrīd par pasākuma organizātoru izvirzīts TUURISTS- Mārcis. Visi turpmākie jautājumi Mārcim un droši vien arī AivaramZ.
 
turists
Mans nr. 26113009
 
AldisK
Izdevās sakārtot savas lietas. Tāpēc varu rīt tikt.
 
aivarsz
Vēlais raksts, jo šodien baigi vēls darba dienas noslēgums.

Veči, būšu 2-atā. Es un kantētāja blaķenē.

Pulcējamies no 10.30 līdz 11.00. Vēl akadēmiskās 10 minūtes plus, tad vajadzētu doties ceļā ar PILNĀM BĀKĀM, vairs nevienu negaidot.

Braukšu, kā jau svešā mēlē iepriekš rakstīju, līdz Skultes stacijai kopā ar jums, pirms izbraukšanas jāvienojas par Velo muzeja apmeklēšanu un par to jānoinformē ArnisZ (AAK), kas vēlas ar mums Saulkrastos tikties. Tur varam iedzert rīta kafiju, paskatīties velo smukumus, un doties tālāk. Pēc Skultes starta ir doma, ka mēs ar ar Pēteri pa mazliet citām kara takām (tehniku saudzējošākām) dodamies uz Limbažu staciju, kur atkal visi tiekamies. Ja rodas vēl kāds interesents, kurš grib tusiņu, bet, bez tam, nevēlas savu tehniku laist pa špalām, ņemsim bariņā. Katram savi kritēriji un iespējas. Tiekamies pēc kāda laiciņa Ganību Dambī pie Jawa bodītes. Līdzi ņemam labu garīgo un piedzīvojumu kāri. Tad viss sanāks pa smuko! Brummm!
 
Guntis
PALDIES ! Par JAUKO kompāniju Smile Un labi pavadīto dienu Smile
 
Iet uz forumu: