Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 1
Gints13

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Jelgavas rallijs (25.05.2013-26.05.2013)
Krisjanis
Mazliet ieilgušās sesijas un citu darbu dēļ - informācija ar lielu novēlošanos.
Bet viss tiek organizēts, pasākums notiks!
Detaizētāka informācija nedaudz vēlāk, bet šobrīd ir skaidrs, ka būs aptuveni 60-80km pārbrauciens, izstāde pilsētas centrā un vēl visādas jautrības.
Iespēja palikt pa nakti, jāņem telts, ēdināšana dienas gaitā nodrošināta.
Dalības maksa 10Ls.
Detalizēta pasākuma gaita tuvākajā laikā.
 
Krisjanis
1.Dalībnieki-transporta līdzekļa vadītāji kuriem ir derīga attiecīgā transporta līdzekļa vadīšanas apliecība, ķivere un cimdi. Vēlams apģērbs atbilstoši tehnikas laikmetam.
2.Tehnika-
a.PSRS un sociālistisko valstu ražotie motocikli, motorolleri un mopēdi kuri izgatavoti pirms 1995.gada.
b.citu valstu ražotā attiecīgā tehnika kura ražota pirms 1977.g.
c.motorūpnicas Sarkanā zvaigzne ražotie mopēdi bez vecuma ierobežojuma.
d.organizatora individuāli uzaicinātie.
e.tehnikai jaatbilst prasībām, kas tai ļautu pārvietoties pa kopējās lietošanas ceļiem.
f.organizators patur tiesības nepielaist dalībai pienācīgi nesagatavotu tehniku.
3. Dienas gaitā dažādas aktivitātes, pārbraucieni, izstāde, braukšanas iemaņu pārbaude, modrību uzturoši jautājumi, barības uzņemšana.
4. Pasākuma norises vieta - darbojamies ar zemāk esošo karti, visam jābūt saprotamam.
maps.google.com/...&msa=0
5.Pasākums notiek 25. maijā (galvenā daļa), vakarā balvu sadalīšana, tematiskas pārrunas dalībnieku starpā, kaloriju uzņemšana ar domu beigt to visu 26.05 agrā rītā. 26.05. lēnu garu pošamies mājās. Iespējama ierašanās 24.05. vakarā. Nakšņojam teltīs, par tehniku neuztraucamies.
25.05. pa dienu plānota kopistiska kaloriju uzņemšana, arī vakarā par barības vielām neuztraucamies.
Dalības maksa 10Ls no cilvēka.
Ko vēl aizmirsu? Ja ir kādas pamatotas neskaidrības, dodiet ziņu te, vai Krisjanis.Galins@inbox.lv vai 29388664.
Kopumā dienas gaitā (10.00 - 19.00) vajadzētu rēķināties uz ~100-110 km nobraukumu.
Būtu labi, ja potenciālie dalībnieki šeit pieteiktos.
Detalizēts plāns
8.30-9.45 ierašanās, reģistrēšanās Ozolnieku novada „Lielcīzaros”;
10.00 Pārbrauciens "Lielcīzari" - Svēte;
11.30 Ierašanās Svētē, pīppauze;
11.45 Dalītais starts pārbraucienam Svēte - Tērvete;
13.00 -13.50 Pusdienas Tērvetē;
14.00 - 15.30 Pārbrauciens Tērvete - Jelgavas robeža;
15.40 - 16.00 Pārbrauciens policijas pavadībā no Jelgavas robežas līdz Hercoga Jēkaba laukumam, kur izstādam Jelgavniekiem savu mototehniku;
16.0 - 17.00 Izstāde Hercoga Jēkaba laukumā;
17.00 Policijas pavadībā braucam ārā no Jelgavas uz starta vietu ("Lielcīzari"Wink;
Atkarībā no Ierašanās Ozolnieku novada "Lielcīzaros" vakariņas, apbalvošana.
Kā jau minēju, tālbraucējiem iespēja ierasties piektdienas vakarā, pārējie gaidīti sestdienas rītā.
2 kārtīgas ēdienreizes garantētas, kārtīga motora pavēdināšana arī, tāpat arī pozitīvas emocijas, kaut kas atmiņām..
Laipni gaidīsim!
Rīt pievienosim karti ar precīziem vietu apzīmējumiem, šobrīd - Starta un finiša punkts - Ozolnieku no vada "Lielcīzari"
maps.google.com/...8,0.077162
Labojis aivarsz uz 22-05-2013 00:53
 
aivarsz
Smuki. Tavējais ir pastrādājis godam. Diemžēl, man nesanāks baudīt šo pasākumu klātienē, lai kā arī gribētos pabūt kopā. Visu nevar. Bet, lai jums laika prognoze pareizā, ceļavējš, lielisks pasākums, daudz ūdenstorņu maršrutā, u.t.t. Smile
 
Krisjanis
Žēl gan, ka nepamedīsim ūdenstorņus kopā Sad Bet nu tad vismaz citiem jābūt!
content3-foto.inbox.lv/albums/k/krisjanis.galins/Jelgava-2012/retromoto.sized.jpg
 
turists
KURŠ BRAUC!??
 
Guntis
Es dikti gribētu,bet laikam būs pass...,ja kas ļoti mainīsies būšu tikai uz sestdienu...
 
Krisjanis
Nu bet pasākums tak ir sestdienā!! Smile
 
turists
Mēs no Ugāles gala laižam samērā kuplā pulkā, ja kāds no Kurzemes gāzīs, dod ziņu, lai savu maršrutu kaut daļēji varam apvienot.. kopā no malas stilīgāk izskatīsies.. Grin
 
Guntis
Es sapratu ka sestdienā...
 
AldisK
Žēl, bet es netieku.
 
Krisjanis
Vīri, saņemās!!!

lh4.googleusercontent.com/-ZoK4BuRddQI/T8OypHrAwZI/AAAAAAAAAL4/tAupjXKeES4/s640/Vislabaka_mototehnika__57.jpg
lh3.googleusercontent.com/-Flf8ZLXcx7I/T8Oyls_F7lI/AAAAAAAAALE/RLXgDIHmpGc/s640/Vislabaka_mototehnika__5.jpg
lh3.googleusercontent.com/-SeFNtcTXEpI/T8faGqFJV5I/AAAAAAAABmc/DtfV0H5OExA/s912/Retro%2520Jelgava%25202012%2520062.jpg
Nokļūšna startā - secība šāda - jābrauc uz Garozu, Garozā jānogriežas uz Emburgu. pēc 5 km būs orientieris, pie kura jāgriež pa labi.
 
KarlisV
Piedalos, pagājušajā gadā pasākums bija labs.

Un vēl viena lieta par ko sen jau gribēju izteikties saistībā par atbildēm pie uzaicinājumiem uz pasākumiem, protams nevajag ņemt personīgi, bet mani kaitina šie teksti "Varbūt", "Žēl", "Diemžēl". Tas atbaida piedalīties pasākumā, jo izskatās, ka neviens nebrauks.
Labojis KarlisV uz 23-05-2013 09:33
 
bizits
Nu pagaidām esam itkā 6. gb.

Mārciz Zariņš
Mārtiņš Birzenbergs
Miks Girvaitis
Jānis Bergmanis
Arnis Sproģis
Edgars Kristapsons

Laika prognoze nav laba! Skatīsimies ko rāda rītvakar.
Labojis bizits uz 23-05-2013 11:04
bizits

Jawa 634-01 (1975)
VAZ 2106 super LUX (1980)
 
edmunds
Forši, man nupat nojuka viens obligātais pasākums, es arī tieku!
MC Wild Hogs!
 
Krisjanis
Šodienas laikapstākļi neliedza gatavoties!
content3-foto.inbox.lv/albums/k/krisjanis.galins/Jelgava-2012/Paplavu-zalo-1.sized.jpg
Lai arī kādi mākoņi te staigāja, bet tā mūsu ūdenstorņu būšana atļāva nopilēt vien pāris pilēm!
 
admin
No Rīgas kāds brauc ? Mož ripinam kopā?
 
bizits
Kārtējo reizi pierādās, ka sinoptiķi derīgi tam, lai tos piekārtu pie staba un noteiktu vēja virzienu!

Tiekamies rīt!
bizits

Jawa 634-01 (1975)
VAZ 2106 super LUX (1980)
 
Krisjanis
Mēs jūs gaidām!
content28-foto.inbox.lv/albums/k/krisjanis.galins/Mail-Attachments/photo-12.sized.jpg
 
admin
Čau , bija labais! Ja pēc pusdienām neuznāktu slapināmais, tad jau vispār būtu no sērijas otķjanuļis po polnoi programme Smile
 
Jancic
Ūsaino okupācija...........
man vēl tagad prese sāp no ņirgšnas+ vēl laba pirtiņa pēc lietus peldēm - emocijas kā parasti....
350 / 360
350 / 634.7
 
Iet uz forumu: