Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Jawisti dzer pie Jancīša 19/20.08.13
Jancic
Čau, tauta!

Tā kā sestdien 20.08.13 Ventspilī norisināsies pasākums Kurland bike meet 2013, ir doma pie manis savākties un uztaisīt tādu kā retrotūrista aftapaķī, pie viena varātu arī ierasties tie, kuriem nebija lemts šogad piedalīties retrotūristā.

Pasākums bez konkrēta plāna, ir tikai aptuvens uzmetums:

1.) piektdienas vakarā ierodamies pie manis ( Tārgales pagasts, mājas "Meldri"- 5 min braucienā no Ventspils centra )
2.) uzceļam teltis, viegli iesildamies ar spirtotajiem dzērieniem ( nepāršaujot pār strīpu, jo nākamajā dienā jābrauc)
3.) Sestdienas rītā ceļamies, mazgājam muti, braucam uz lielbraucienu - parādam kas skaitās kārtīgi motocikli
4.)Atri sametam galvas kopā, izdomājam ko gribētos redzēt, izmetam kādu līkumu pa apkārtni
5.)Atgriežamies atpakaļ, "Meldros" un ieninnājam tā pamatīgāk, un tur jau kādas domas dzims galvā to arī darīsim.

Līdzi jāpaņem:

1.) Gulēšanas pribambasi ( telts guļammais, matracis) - var pat kankarus no moča nesiet nost pēc retrotūrista Grin
2.) Ko katram gribēsies iepļumpāt ( tas jau paša ziņā)
3.) Kādu gaļiņu vai desas, šo to pacepināsim.

Par paiku un alkoholu, es domāju, ka aizšaut varēsim uz tuvējo veikalu un sapirkt ko sirds kāro.
Ir doma par zupas vārīšanu uz ugunskura, tik katlu man pa nedēļu jāiegādājas.

Tas īsumā viss, rakstiet te, kas piedalās, PM, mob. 26340937, vai j.bergmanis@inbox.lv.

pic2.fotki.lv/photos2/8/W0003902/000390163/000039016269_%23_3_%23_jancic.jpg
350 / 360
350 / 634.7
 
turists
Anatolijs būs!! Katlu var tak no bizīša paņemt un turekļi pie manis rančo.
 
admin
Žēl ka man iekrīt company events... Lūdzu ņemiet vērā ka pasākumā uzstāsies Mītavas slavenākais rokeris baikeris basists un ūdenstorņu mīlis grupas Rebel Riots sastāvā aizejiet paskatīt ( gandrīz uzrakstīju - paklausīties)
 
oilmaster
Es būs klāt. Jāizkrata galva būs pie ūdenstorņu meistariemGrin
Izbraucam pagaidām 3-atā no jawa bodes ap 18.00. piektdienas vakarā.
Var klāt mest:
oilmaster
tūrists
kristaps

Būtu labi, ja Bergmanis savu alkometru sakalibrētuGrin Pieredze rāda, ka vajagSmile
Labojis oilmaster uz 16-07-2013 18:50
 
bizits
Katlus varu dot kaut visus! Smile

Pats provēšu izrauties uz kādu no pasākuma daļām...
bizits

Jawa 634-01 (1975)
VAZ 2106 super LUX (1980)
 
djmaxx
Kuldīdzniekiem nespīd - jāstrādā pilsētas svētkos.
 
Jancic
Par katliem skaidrs. Alkometru uz Rīgu jāaizdabū nokalibrēt.
Krikšjāņa trinkšķināšanu domāju, ka aizmauksim paklausīties.
Kas ar Andi un Aivaru ????
350 / 360
350 / 634.7
 
aivarsz
Jancic rakstīja:

Par katliem skaidrs. Alkometru uz Rīgu jāaizdabū nokalibrēt.
Krikšjāņa trinkšķināšanu domāju, ka aizmauksim paklausīties.
Kas ar Andi un Aivaru ????


Aivars jau 4. gadu pēc kārtas uz Kurland netiek. Skumji, bet nedzers pie Jancīša. Man šogad, līdzīgi kā Edmundam, sestdienā Company events.
 
Kaarlis
Es ar domāju savu aknu laist pelnītā atpūtā Grin un ātrāk par Madonas pasākumu laikam nekur netikšu. Frown
 
andiss
Dažiem ir Company eventi, man Family events, es diemžēl netikšu. Es varētu braukt piektdien un sestdien pēcpusdienā atpakaļ, bet tā būtu tāda sevis mocīšana, vai rakstura audzināšana, kad pašā labākajā brīdī jāsaka visiem sveiki Smile
 
Jancic
Eu, bračiņ, šitā mēs tai calibrai piln bagāžniek nepielasīs ar melleņiem!!! Smile
Ja godīgi, es ļoti vēlējos tavu bārdaino, smaidošo sejeli satikt ši pasākumā, RTūurisrstā tā īsti papļāpāt tā arī nesanāca......

Bet tā pa nopietnam, tiek aicināti visi, pazīstami via nepazīstami.
350 / 360
350 / 634.7
 
turists
content29-foto.inbox.lv/albums/r/retroturists/RetroTurists2013/Jawisti-dzer-pie-jancisa.gif

Uznāca radošais pacēlums.. Grin
 
aivarsz
Tie datumi un gada skaitļi mani paņēma ne pa jokam. Jancīša Ūdens SIA ir arī laika mašīna. Iebraucam, pēc tam dzeram, pirms tam izbraucam. Un gada skaitļi... Super
 
turists
Jancīša ūdesns reibina un liek aizmirst laiku! Grin
Atstājam ko iesmiet tikai privātai foruma lietotāju kompānijai, vai salabojam datumus un palaižam sociālkajos portālos ar?
Labojis turists uz 18-07-2013 09:40
 
Kaarlis
Gan par topika nosaukumu, gan plakātu lieku piecas zvaigznes (ūdenstorņus) Grin
Skaidra lieta ka joks jāpopularizē! Vajag tos datumus pakoriģēt un izmētāt pa forumiem Grin
 
Jancic
šitas ir labais - Mārcis kā parasti uzdevuma augstumos!!! Grin
Nu, ko tad gaidu dabas baudītājus un eju gatavot lielo šļuteni ūdens liešanai!!Grin
350 / 360
350 / 634.7
 
turists
Te visiem saprotama versija bez jokāiniem datumiem..
content29-foto.inbox.lv/albums/r/retroturists/RetroTurists2013/Jawisti-der-pie-Jancisa.gif
 
Jancic
Apmēram braucēju pulciņš ir nostabilizējies, tikko pazvanīja Eduards un pieteica, ka būs - tas priecē mani.
Ko, varbūt vēl kāds pēdējā brīdī izdomā braukt baudīt dabu un klausīties kori " Bezdelīgu panika" ? Grin
Ja jā, tad padodat ziņu, labāk zvanot: 26340937. Braucēji no Rīgas startē 18.00 no Jawa bodes.
Gaidu!
350 / 360
350 / 634.7
 
Kaarlis
Bišku pirms 20.00 pamanīti trīs pusslapji javisti mizojam ventiņu virzienā. Izskatijās ka apņēmības dēļ pat lēnās ručkas bija kļuvušas visai fiksas. Oranžais lietus kostīms spīdēja kā rieta saule un tās ēnā nevarēju atpazīt pārējos... Grin
 
Boris
content29-foto.inbox.lv/albums/b/borman_enterprise/Kuldigai-2013/IMG-7783.sized.jpg
 
Iet uz forumu: