Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
634
Spiker
Sarakstam pievienojas rāmja tapas, bet tā laika, nevis jaunas veikalā - tās neder. Tātad, uz doto brīdi iegādāšos rāmja tapas un gaisa filtra kasti. Kaste var būt ar bojātu krasojumu, galvenais lai nebūtu caura un jau līmēta, it īpaši izplūdes vietā!


Iegādāšos Jawa 634 cilindrus, remonts - nobraukta nullīte.
Labojis Spiker uz 16-05-2015 23:06
 
Rich
Varu piedāvāt no savas Jawas (634.7) vecos cilindrus, domāju jāslīpē būs uz 1remontu.
Atdodu bez jebkādām naudiņām, atrodas Siguldā.
 
Spiker
Rich, es ņemu! Vajag kā uguni....
 
gacha2
Es nopirku Jawas veikalā tās rāmja tapas, kuras ir 638 domātas, ar izolācijas lentu pietinu gumijas caurulīti, tik ielu, lai stingri ieietu rāmi un uzliku uz savu 634. Slodze tur vispār nekāda, turas ideāli.
 
Rich
Spiker rakstīja:

Rich, es ņemu! Vajag kā uguni....


Zvani, kad būsi mans tel.: 29430333.
 
valdis 1
Varbūt kādam ir lieks apaļais , oriģinālais plastmasas spogulīs. Pēdējā bezceļa posmā kāds no Jawistiem darbinot savu moci ar K2, stumjot netīšām traumēja manai Jawa spoguļa korpusu.Frown
 
aigars
Frown ...
 
otomars
dabuuts
Labojis otomars uz 11-06-2015 21:35
 
rokerz
Nopirkšu dakšai augšējās skrūves, pa kurām lej iekšā eļļu amortiņos un ja štoku gumijas arī ir un 12V pagriezienu relejs, tos ar paķertu līdz. Pats pa Rīgu.
29334994
 
Laacis_ar07
Releju šrotā no golfiņa2,paņem,,trīs kontakti,,mazs,,ērts 3euro maksā
 
RaimondsA
Nopirktu galvas, nesēdinatas.
 
Guntis
Nemuldies,par sédinášanu. 638 NAV, strikti.

634 1mm var un nebūs nemaz slikti,bet var nedarīt. Skaņa būs maigāka.
(es neatšķiru SAVAI 634,sēdinātās no nesēdinātām Grin )

P.S. relejs jauns autoveikalā 2,-eiro. šrotā... 3,-eiro...,nja. es šrotā pa 1,-eiro ņēmu.
 
gacha2
Uz Ilūkstes ielas ir diezgan liels veikals ar lielu piedāvājumu padomju laika tehnikai, es tur nopirku pagriezienu releju - 5 Euro.
 
Dalgo
Nopietni? Izdzēsts viss kur aprunātas cilindru galvu problēmas? Nopietni? Grin tad kāda jēga rakstīt, ja izdzēš, kaut gan varēja pārvietot uz citu sadaļu! Diez vai šobrīd ir jēga rakstīt testa rezultātus (gan labās gan izteikti sliktās puses), jo kādam niezēs nagi, dzēst Smile
 
cyprus1
gacha2 rakstīja:

Uz Ilūkstes ielas ir diezgan liels veikals ar lielu piedāvājumu padomju laika tehnikai, es tur nopirku pagriezienu releju - 5 Euro.

Iemet ,lūdzu,adresi!
 
gacha2
Mazliet novēloti


"Sparnis TS" SIA, Krievijas automašīnu rezerves daļas
Ilūkstes iela 58A, Rīga, LV-1082


Kāds varbūt var piedāvāt 634 Jawas skaņas signālu uz 12V, ar hromēto restīti ?
 
aivarsz
gacha2 rakstīja:

Mazliet novēloti


"Sparnis TS" SIA, Krievijas automašīnu rezerves daļas
Ilūkstes iela 58A, Rīga, LV-1082


Kāds varbūt var piedāvāt 634 Jawas skaņas signālu uz 12V, ar hromēto restīti ?


Pēc manas pieredzes, ja neesi sagatavojies ļoooooti ilgi taurēt, lieliski kalpos arī dzimtais 6V pasākums. Pirmais, kas apdeg, ir sūdīgi apstrādātie releja kontakti taurē, bet ir jāpacenšas, lai tas tā notiktu.
 
gacha2
Stāsts tāds. Saliku Jawu, atstāju 6V taurīti, saregulēju, viss strādā. Bija jābrauc pie Kārļa, izbraucu no garāžas, nobraucu kādus 300m, mocis vienkārši noslāpst - pārdedzis drošinātājs, lieku jaunu, tas pats. Konkrēts īsais. Aizstūmos uz garāžu. Tā kā drošinātāju sita ārā jau neieslēdzot aizdedzi un pastāvīgi ir pieslēgts tikai skaņas signāls un tālās gaismas (pamirkšķināšanas iespēja), meklēju tur. Beigās izrādījās, signālā kaut kas iet pa īso (kaut tas defekts notika nemaz nespiežot signālu,pats no sevis). Atvienoju vadus, viss kārtībā, braucu vēl šodien, bet mazliet tomēr prasās pēc tā signāla. Vēl jau varētu pārjaukt, apskatīties, kas tāds tur iekšā varēja notikt nemaz nesignalizējot.
 
Guntis
Esmu pípinájis uz nebédu.Tev viņā defekts,kas nav saistīts ar spriegumu.
 
Laacis_ar07
signālam pluss pienāk pastāvīgi,tātad iekšā spole saiet kautkur uz masu,,varbūt skrūve kas vadus pieskrūvē,ir par garu un atdurās korpusā.
 
Iet uz forumu: