Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
634
Laacis_ar07
Varbūt kādam pārdošanā ir izputejs, 634 (1974-1979)g.Var būt bez klusinataja .tel.26888242
 
morgans
Kādas kvalitātes Tev intresē?
 
Laacis_ar07
Nu ja var bukti noslēpt,tad labi,varu jau mainīt vietām,man braukšanai ne izstādei,ar kurbuļa rētu arī var būt.Sad
 
konuss
Ļoti meklēju 634 kreiso dzinēja vāku,ar tahometra pievadu.
 
Kaarlis
Iespējams, man ir . Jārevidē šķūnīti. Ja rezultāts būs pozitīvs, varētu mainīt pret vāku bez tahometra vai 638 aizdedzes puses vāku.
 
latvietis
Pērku abus motora vākus. Laba stāvoklī
img-20150827-wa0014.jpg
 
otomars
,,,,,Cool
Labojis otomars uz 21-01-2016 14:37
 
Kadam vaig 634 jawas hroma dubliķi
 
cyprus1
Pareizi jāraksta -VAJAG!!!!Kas ir,jaunatne,nemāk vairs pareizi rakstīt?! Kamēr var izlīdzēties ar copy-paste tikmēr kaut ko var uzrakstīt.Kad jāsāk pašam domāt tad parādās tāds analfabētisms -vaig,nau,gūltņi un tamlīdzīgs marasms.Neblamējiet Jawistus!!! Vismaz pamatskolas līmeņa pareizrakstība jāzin.
 
Dalgo
Pērku jawa 634 - 2 remonta virzuļus. Komplektu.

Vai atsevišķi vienu virzuli - 2P B (izmērs 58,47 - 58,48)!

00.img.avito.st/640x480/702792400.jpg
 
klimpa
Sveiki! Varbūt kadam ir. Labprāt nopirkšu aizdedzes pāreju lai varu uz 634 motora uzmanīt 638 ģenerātoru. 26121680
 
konuss
Baidos ka tāda štelle neeksistē.
 
Maris
konuss rakstīja:


eksistē gan
YouTube Video
 
Laacis_ar07
Maris rakstīja:

konuss rakstīja:


eksistē gan
YouTube Video

Tas ko viņš te dara nav nopietni! ļoti viss precīzi,taj pašā laikā uz ass liekas koniska bukse,,kas nav stabīls rādītājs,arī vākam robs jāzāģē, visa padarīšana sanāk par garu, nu ar tādu var braukt pa sētu,,tas ir,,pa LV.bet ss.reklāmā viens tirgo cz.dzinēju,,tur vajadzētu būt blokam priekš tādas aizdedzes.tas būtu droši!
 
konuss
Baigais gemars,da nu,vapi un miers.
 
Dalgo
Lāci, Tev ir kāds arguments atskaitot subjektīvos domu lidojumus? Es ar šādu konstrukciju jau braucu vairākus gadus, un nekadu problēmu, man gan tas flancis ir plānās un vākam nav nekādas starplikas..
Protams, šodien neviens neko vairāk par Vapi nejēdz pieskrūvēt! Cool
Labojis Dalgo uz 10-01-2016 16:04
 
klimpa
Video redzamai motors ir CZ jo parādiet kurai jawai pie karburatora nāk caurums vadiem. Kas vainas 638 ģeneratoram, kontakti gan nekam neder.
 
Laacis_ar07
Es konkrēti runāju par to video,protams ka ieguldot laiku un pacietību var to visu dabūt kompaktāku,ja jau cz tāda tipa dzinējam tas ir izdarīts rūpnieciski.Ko uzreiz nervozēt?par sīkumiem? Nejēdz,,,! neviens! šausmas,,,Sad
 
Dalgo
Ģeneratoram vainas nav nekādas, ņemot vērā ka tas pat lādē par dažiem % labāk par vapi! Jā, tai video ir diezgan daudz tādi muļķīgi sīkumi, kas to gadījumu ir padarijis par apsmieklu, flancis ir ļoti biezs, skruves ar ko flancis ir pieskrūvēts, veids kā pieskrūvētas glītes vispār unikāls.
Arī kontakti īstenībā nav tas, kas moci padara nebraucamu, nebraucamu moci padara tas, ka nemāka tos kontaktus noregulēt un uzpasēt.. un tad sākas ziepes. 2x gadā koregulē, vai vismaz veic apkoli un brauc vesels. Bet nu tas jau katra paša ziņā..
 
Laacis_ar07
Seit es tev piekrītu,,pagājušo vasar ar kontaktiem nobraucu daudz,un reizi ar indikatoru vajadzē'ja pieregulēt vienam cilindram apsteidzi.tas pa kādiem 7t.km. Jaunībā es neatceros vispār ka kautko būtu regulējis,(varbūt),tikai maucu un tā 54tūkstošus,tad sāka zvanīt stobri!Pārdevu,,muļķis(634)Sad
 
Iet uz forumu: