Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole

Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 651
Jaunākais lietotājs: Didzis
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
JAWA uzzlīmes
Rihards638
Sveiki. Vai ir iespējams kaut kur dabūt šādas uzlīmes kas redzamas bildē?usedauto.com.ua/photos/real/10/10/jawa_638_94496.jpg

Kaarlis
Jā- meklē pēc adreses www.supernumuri.lv Viņiem ir taisītas pēc manis dota parauga.

Rihards638
cik tas apmēram izmaksā?

Kaarlis
Neesi slinks- pats māki piezvanīt.Wink

UldisK
Ja mani neviļ redzes atmiņa, tad tādas redzēju Jawa veikala plauktā. tik ar šķērēm jānogriež Jawa no 350 vai otrādi.Smile cenas plauktā nebija izliktasSmile

Rihards638
Tas bija sen ka skatījies jawa veikalā?

UldisK
Protams, ka piezvanīšu uz supernumuriem, bet varbūt kādam ir pieejams standarts-izmēri, kādiem tiem burtiem ir jāizskatās... Pamēģināšu citur pameklēt benzīna noturīgas uzlīmes

AldisK
Lai uzlīmes labāk saglabātos, es kalifornijai uz bardačoku vākiem tās ielakoju lakā. Vāku ar ļoti smalku slippapīru nomatē. Uzlīmē uzlīmi un pēc tam ar laku nolako. Es izmantoju auto krāsu laku, kura paredzēta bāzes krāsām. Vienīgi jāuzmaņās lakojot, jo bāzes krāsa to laku iesūc un notecējumi neveidojas, ja normāli lako. Bet akrila krāsa ir cieta un ļoti ātri laka sāk tecēt. Jālako prātīgi, ar izjūtām. Profesionālis to noteikti viegli izdarīs. Ja grib super ideāli, tad pēc lakas nožūšanas, matē vēlreiz un tad vēlreiz lako. Tad arī nemanīs pie burtiem mikroskopisko pacēlumu lakai. Tiesa gan es to sajūtu vienīgi ar pirkstu pabraucot pie uzraksta. Savādāk to neredz un nemana.
fotoattls0064_1.jpg

Labojis AldisK uz 11-09-2014 09:24

UldisK
Ideja skaidra, kas zin, varbūt, ka pamēģinu ar. Tikai jāpārliecinās, ka laka nesačakarē uzlīmi līdzīgi kā to dara bendža - tas gan būtu nepatīkams pārsteigums

AldisK
Kā redzi manējās uzlīmes nesačakarēja. Man izdevās. Protams pārliecināties par ļaunu nenāks.

aivarsz
Par uzlīmēm runājot- svarīgi, kā tās ir izgatavotas, lai būtu pārliecība, ka nebūs d...sā darbs un materiāls. Droši vien, vajadzētu izvairīties no lētiem printējumiem. Tur nebūs ilgs mūžs. Augstāk minētais SIA SUPER printē. Nav pārāk augsta kvalitāte ne plēvēm, ne printējumam.

Ar acetonveidīgiem šķīdinātājiem krāsa nonāk nost uzreiz. Ja gribās ar glanci un pa foršo, es noteikti izvēlētos taisīt uzlīmes sietspiedē.

Par lētajiem printējumiem runājot- parasti izceļās MCA motosezonas atklāšanas uzlīmes. Šogad es atgriezos no pasākuma, mocītis bija mazliet netīrs. Pēc mazgāšanas bez nekādām agresīvām piedevām, uzlīme bija kļuvusi par mazu pilnīgi baltu apaļu štruntu. Tā lūk.

Kaarlis
Nu tu gan salēji. Atšķirībā no oriģināla, tās 3 slāņos ir līmētas. Virsējais slānis ir tā caurspīdīgā plēves daļa un pasargā uzlīmi no dilšanas un izšķīšanas agresīvos šķidrumos. Vizuāli no oriģināla atšķirās tikai ar profilu- piebāžot degunu var samanīt pacēlumu burtu vietās. Ja tas nesatrauc tad citādi visādi kalpo perfekti. par to esmu pārliecinājies jau trešo gadu. Ik pa laikam nolaistu bāku ar kannu benzīnu un viņām vēl nekas nav noticis.

aivarsz
Kaarlis rakstīja:

Nu tu gan salēji. Atšķirībā no oriģināla, tās 3 slāņos ir līmētas. Virsējais slānis ir tā caurspīdīgā plēves daļa un pasargā uzlīmi no dilšanas un izšķīšanas agresīvos šķidrumos. Vizuāli no oriģināla atšķirās tikai ar profilu- piebāžot degunu var samanīt pacēlumu burtu vietās. Ja tas nesatrauc tad citādi visādi kalpo perfekti. par to esmu pārliecinājies jau trešo gadu. Ik pa laikam nolaistu bāku ar kannu benzīnu un viņām vēl nekas nav noticis.

Es te runāju par to, kas izskatās un kalpo kvalitatīvi. Tas, par ko tu droši vien runā, ir tipa jawaklubs, manajawa,u.t.t. SUPER taisītie ploteri, kam augšējās plēves vēlamā nozīme ir nevis aizsardzība, bet gan saturs, lai ploterētos burtus ar uzdrukāto kantīti varētu pielīmēt taisni. Pēc līmēšanas, parasti, šo plēvi noņem un izmet. Tad nu būtu jābūt OK. Bet nav. Var jau šo plēvi arī atstāt, bet nav diezko glīti.

Kaarlis
Par to glītumu domas, protams, dalās. 638 jawu gadījuma tā plēve pa virsu jau ir oriģinālā. Oriģināla plēve ir no kreisās puses apdrukāta un pārklāta ar līmes slāni, neoriģināls salīmēts no vairākām kārtām: plēve, melnā kontūra un baltais burtu fons. Kalpo vienlīdz labi. Atšķirība ir tikai tajā, ka pakaļdarinājums ir nedaudz nelīdzenāks. Ko izvēlēties, katra paša darīšana. Tad kad es ar tām uzlīmēm nodarbojos, oriģināls nebija pieejams. Tad nu tika risināts tika šādā veidā.

Maris
Ja runa par uzlīmēm, tad kāds no šejieniešiem ir taisijis Rēzeknē reklāmdrukā uzlīmes?
Vnk jau ir gatavs Coreal Draw fails ar uzlīmēm un vajaga tik uztaisīt....

UldisK
Gatavs fails ir tieši tas, kas man vajadzīgs sūti man uz e- pastu. k.uldis@inbox.lv. paldies

Maris
UldisK Aizs;utiju Tev failu! Ja taisīsi uzlīmes, taisi vairākus komplektus, es ar kādu no Tevis nopirkšu Grin

Laacis_ar07
Ja kādam ir 634,uzlīmes(uz bardacokiem,balta svītra un 350,kā Richam?,)es vēlētos nopirkt, pat četras.Runā ka AivarsZ,tādas tādas tirgo,ja ir iespēja var panjemt uz Siguldu.Bet var jau būt ka viss ir izrunāts!tikaiGrin
Labojis Laacis_ar07 uz 25-09-2014 12:32

aivarsz
Laacis_ar07 rakstīja:

Ja kādam ir 634,uzlīmes(uz bardacokiem,balta svītra un 350,kā Richam?,)es vēlētos nopirkt, pat četras.Runā ka AivarsZ,tādas tādas tirgo,ja ir iespēja var panjemt uz Siguldu.Bet var jau būt ka viss ir izrunāts!tikaiGrin

Ir man tādas. Netirgoju, vienu komplektu uzdāvināšu.

Guntis
Interesē JAWA 638 uzlīmes.
Un baltās svītras.

Iet uz forumu: