Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 4

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Tuvākie pasākumi
Gints
oilmaster rakstīja:

Pirmais JAWA salidojums, tapa vairāk vai mazāk ar Gintsb aktīvu darbību.
Gan organizēšana, gan Georga ieliktais plakāts ir 100% Ginčas darbs, nevis retrojawa īpašums. retrojawa, kā pats Georgs teica, ka bez biedrības bija nekas...

Taka lielā mērā,Ginčam piedr visas tiesības, lai lemtu, kas, kāds būtu nākotnes skatījums, viņa personīgajai idejai. Interesanti no viņa dzirdēt viņa domas...

Savādāk, jau sanāk idejas pārņemšana bez nekādām tiesībām un nekādas saskaņošanas...


Attiecībā uz diskusiju par pasākuma Jawa Kurzemē piekritību pēc būtības, es uz šo lietu raugos liekot emocijas pie malas. Varu teikt, ka jau startā aiz sentimenta pret Jawa marku, esmu šo motociklu cienītājs un gribu baudīt atpūtu, ko sniedz brauciens ar šo motociklu un vēl labāk, ja tas ir kopā ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem.
Atskatoties uz pagājušā gada norisēm, tā sākumā visi domubiedri bijām uz viena pacēluma viļņa, ko deva Georga entuazisms, apvienotās intereses un kopīgie braucieni. Izveidotais kluba koncepts rādījās daudzsološs esam un pielikt roku vai vienkārši pavilkties uz ideju bija aizraujoši.
Aizraujoties ar kopīgi radīto ideju un paredzamo tālāko kluba attīstību, ar lielu prieku uzņēmos organizēt atpūtas pasākumu jūnijā. Lai arī pasākuma Jawa kurzemē plānošanu veicu individuāli, tam piesaistot lokālo moto entuazistu Dzintaru, tā unikalitāti un izdošanos veicināja katra Jawista klātbūtne pasākumā.
Manuprāt, reālajā dzīvē lēmumi, kas saistīti ar turpmākā kluba attīstību vairāk tika pieņemti vienpersoniski. Tika izvirzīti noteikumi, kas uzlika nepieņemamus un liekus ierobežojumus. Papildus tam, absolūti neizprotama likās vācu jawistu klaja ignorēšana kluba vārdā, pēc kuras pazuda vēlme līdzdarboties.
Racionāla pieeja šajā situācijā, kad sākotnējais domubiedru pulks ir pajucis, būtu katrai pusei veiksmīgi virzīties savā iecerētajā attīstības virzienā, veidot jaunus izklaides pasākumus un nepretendēt uz iepriekš kopīgi veidotu pasākumu konceptu un tradīcijām.
 
Kaarlis
Šo viedokli ļoti gaidīju- no tā izejot arī varam mēģināt nospraust turpmāko kursu...
 
vecaiss
Fotenes no retromoto atklāšanas: http://failiem.lv/u/wqbaolv
Labojis aivarsz uz 15-05-2012 17:44
 
ja
www.retromoto.lv/...htm#124843
Labojis aivarsz uz 16-05-2012 11:50
 
Guntis
Interesanti,jo es varu piedalīties kā ...eksponāts? un būt pie viena apmeklētājs,mani tas jau sāk
intersēt Smile Es par 19.maiju Smile

Ko saka citi domubiedri?
 
Guntis
Mēs esam laipni gaidīti izstādē,kolonnā.visādā ziņā es TAISOS.
Visi mēs esam bijuši tā vai citādi mopēdisti,ar to ir sākusies mūsu aizraušanās,
ceļš pie motora.

Kopēts:

Š.g. 19.maijā norisināsies Latvijas moto saimes tradīcijām bagātākās moto sacensības - Zelta mopēda atklātais čempionāts moto šosejā 2.posms.

Laipni aicinam visus retro moto entuziastus atbalstīt un līdz just, kā arī izrādīt mūsu spēkratus Biķernieku kompleksajā sporta bāzē.

No plkst. 10:00 līdz 11:00 pulcējamies pie kādreizējās Sarkanās zvaigznes rūpnīcas - Brīvības ielā 193C (zem VEF tilta), kam sekos brauciens uz BKSB un mūsu spēkratu izstādīšana.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā sazināties ar AAK Moto sekcijas valdes priekšsēdētāju A.Padomu.
Tālr.28852066
e-pasts nsu2@inbox.lv

www.retromoto.lv/...htm#124843
 
Jancic
Es uz Pāvilostu maukšu 19.07, ja neuzradīsies kādi neparedzēti apstākļi, kuri varētu mani piebremzēt. Smile
 
zigar
Domāju braukt uz Zelta mopēdu Wink
 
Guntis
Pāvilosta man dikti par tālu ,bet uz SZ būsim ar divām JAWA.
 
oilmaster
zigar rakstīja:

Domāju braukt uz Zelta mopēdu Wink


Starpcitu ar motocikliem vācās pie bijušās "SARKANĀS ZVAIGZNES" rūpnīcas (zem VEF tilta). Vākšanās no 10.00-11.00
Man ar doma pieskriet!
Arnis zvanīja un aicināja, lai pareklamējam un vācamies!
Taka ja kāds grib pavizināties, tiekamies pie "SARKANĀS ZVAIGZNES"!
Jāmaksā nav nekas.
 
oilmaster
Ui, URSUS mani jau apsteidza.... nu nekas, pa skādi nenāks Grin
 
aivarsz
Oilmasteram čomi mocīti atņēmuši, šis tik kūda tautu, bet pats nemaz nebūs tajā pasākumā. Rušināsies tik pa bodi.
Savukārt, man, kā jau iepriekš stāstīju, rīt 10.00 randiņš motormuzejā ar VS guru onkuļiem. Varbūt sanāk tikties ar tiem, kas dosies uz to zelta mopēdu. Sazvanamies?
 
oilmaster
Mjā...diemžēl netieku. Tūrists man noleinēja mocīti..k-kādam pasākumam vajagot. Žēl...
 
aivarsz
oilmaster rakstīja:

Mjā...diemžēl netieku. Tūrists man noleinēja mocīti..k-kādam pasākumam vajagot. Žēl...


Pieklājības pēc jau Mārcis varēja atstāt tev vietā savu čehu izstrādājumu, jeb Husīti. Jeb tu ar solo vairs nebrauc vispār un principā? Bet, ja tu rīt dotos pasākuma virzienā, tad atkal bode ciestu vājprātīgus zaudējumus... Smile
 
Guntis
šodien uzdevu jautājumu Jelgavniekam(Krišam un Jānim Smile ).

Vai trīsdiennieku nevar veidot kā vienndiennieku.
Sīkāk retromoto.lv

25.26.27.05 JELGAVA

8.30-9.45 ierašanās, reģistrēšanās Ozolnieku novada „Lielcīzaros”;
10.00 Pārbrauciens uz Ozolnieku motosporta muzeju;
10.00-11.30 Motosporta muzeja ekspozīcijas apskate;
11.30 Pārbrauciens uz pusdienām ēdnīcā Jelgavā, Aviācijas ielā 18;
12.00-12.45 pusdienas;
12.45 Pārbrauciens uz izstādi skvērā aiz Jelgavas kultūras nama;
13.00-14.00 Izstāde skvērā aiz Jelgavas kultūras nama;
14.00-14.15 Pārbrauciens uz Jelgavas vecpilsētu;
14.15-14.30 Dalībnieku aktivitāte Jelgavas vecpilsētā;
14.30-15.15 Pārbrauciens uz sporta kompleksu „Rullītis”;
15.15-18.00 Aktivitātes, veiklības braucieni sporta kompleksā „Rullītis”;

Varbūt kādam bez manis interesē,vienndiennieks?
 
Laacis_ar07
AldisK rakstīja:

Situācija muļķīga. Cik es saprotu tad pasākumu organīzē Andris, retrojawa ir kā atbalstītājs, tā vismaz izriet no afišas, ko Aivars nokopējis un šeit ielicis. Es biju diezgan noskaņojies braukt. Bet tā kā retrojawā nekomunicēju un pieteikties var tikai tur(spriežot pēc afišas), acīmredzot , ja nekas nemainīsies nekas nesanāks.
Par Jelgavu visu laiku biju pārliecināts, kā būšu, bet tad te ir radušies jauni apstākļi. Šajā dienā Kandavā ir pilsētas svētki un gājienā it kā gribot lai pabrauc ar Jawām. Mēs ar Gintu tikai divi esam, un ja tā, jābūt pilsētas patriotam. Vienīgi varbūt varu aizbraukt pēc tam. Pagaidām gan vēl precīzi viss nav norunāts.
P/S. Vienu nedēļu ātrāk ir Zīemeļlatgales retro rallijs, biju domājis to izlaist, bet tagad, ja ir šāda situācija varbūt var padomāt par piedalīšanos tajā.
Varbūt vēl kādam tas interesē?
Man principā vienalga uz kuru pasākumu,ja tik ar normāliem večiem. Nevis stresot kurš kuram ko atnjēmis, ghribās vienkārši labi pavizināties parunāties par moto tehniku,izstāstīt katram kādu atgadijumu no bērnības moto vēstures,,kautkā tā!Aldi es pievienojos retrorallijam!
Pielieku bildi. (Aivarsz) content6-foto.inbox.lv/albums/r/retro73/rallijs-dalibn/retro-rallijs-plakats-2012-dalibniekiem.jpg

Labojis Laacis_ar07 uz 22-05-2012 19:25
 
Guntis
Jā tas ir retrojawa un jautājums te ir izsmelts. Ja Georgs tev draugs un čoms,neviens tev netraucē braukt pie viņa Grin
 
turists
Domāju, ja raimim būtu bijusi gribēšana, tad manā garāžā braucamo sazīmēt nebūtu problēmas.. Grin Bet melnā Jawa godam izvizināja kāziniekus.. Smile
 
Guntis
Mārci es neredzu kreklus tāpat kā Aldis.
Kā saucās komanda kurā braucu es un Andris? 2011 gadā.
 
edmunds
Zelta mopēds..un daži pavadītāji Smile
20120519_122758.jpg 20120519_122737.jpg 20120519_122620.jpg
 
Iet uz forumu: