Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Tuvākie pasākumi
ja
piedāvājums forš...bet diemžēl sakrīt ar Ikšķiles tirgu.
 
Peteris
Kolosāls pasākums, lai nebūtu garlaicīgi turpbraucot varētu izmest mazu līkumu no Siguldas caur Straupi uz Cēsīm, Priekuļi, Bērzkrogs, Vecpiebalga pa atremontēto līkumoto ceļu uz Jaunpiebalgu, tad taisni uz Palsmani !
 
bubuu44
ar smago moci arī drīkst piedalīties
OHO smagā JAWA ? ČZ ?

Ilmār tu arī lasi kur postē,vai tikai postē? un -po...j- kur?
Labojis Guntis uz 25-03-2013 21:09
 
oilmaster
Var ar smago, tikai ja tā ir JAWA/ČŽ
 
bubuu44
tad jau nedrīkst ar mt11
 
bubuu44
tad ja man nau jawa ...es neesmu draugs,tā sanāk un nedrīkstu piedalīties.
 
oilmaster
Ir pa pilo pasākumi, kur vari piedalīties ar savu retro smago motociklu.
www.retromoto.lv
Atradīsi pasākumu kalendāru, kurā gandrīz katru nedēļas nogali ir iespēja k-kur braukt un darboties.
Šis ir konkrēta modeļu cienītāju saits.
Nekā personīga.
 
bubuu44
tad jau esmu atskaitīts
 
aivarsz
bubuu44 rakstīja:

tad jau esmu atskaitīts


Varbūt, ja tu, līdzīgi kā Krišjānis, pasākumā Retrotūrists 2012, ar melnu elektriķa līmlentu uz bākas sāniem, uzlīmē uz rūtiņu papīra rakstītu uzrakstu "Jawa", kaut kas sanāk? Tikai, ja iespējams, ievēro distanci, lietojot 2T un gāzes iekārtas savienojumu. Man ir ritiig bail no tā pasākuma. Smile
 
aivarsz
Svarīgi. 5-7 aprīlī ir izlemts izstādīt Ķīpsalas izstādē MOTOCIKLS 2013, kādu bariņu ar dažādu gada gājumu Jawa un CZ mocīšiem. Esiet visi laipni gaidīti ekspozīcijā. Uz tikšanos!
 
vecaiss
Es turu par Ilmāru īkšķi Grin
 
Kaarlis
Palasot ziņas var visu ko jaunu uzzināt! www.apollo.lv/...ija/560395
 
KarlisV
Jauns slepens Jawas klubs uzradies.
company.lursoft.lv/...klubs?v=en
Labojis KarlisV uz 28-03-2013 13:24
 
AldisK
Kaarlis rakstīja:

Palasot ziņas var visu ko jaunu uzzināt! www.apollo.lv/...ija/560395

Sajūtas kā medusmaize dabūta. Mes esam oficiāli pieteikti, kā arī pzitīvs raksts.Tādēļ man liekas, ka tas bija ļoti, ļoti pareizi, ka mēs to klubu nodibinājām.
 
KarlisV
MĒS - tas ir forši
 
oilmaster
Mēs- visi manajawa lietotāji un šo konkrētā modeļa cienītāji.
Biedrība ir vajadzīga, lai mēs esam legāla organizācija, kas ir vajadzīgs dažādu pasākumu organizēšanai utt. Un kam ir interese laipni gaidīts!
Ar idejām un ierosinājumiem gaidam 5-7 aprīlī Ķīpsalā, kur būs klātienē satiekami aktīvākie entuziasti.
 
ja
Arī Retromoto tur būs ar savu stendu!

Senais mocis...
Ar tādu tak savos labākajos gados brauca Tavs opis, vai ne ? Tāds liels, lepns un stiprs kā klints!
Kad tavs tētis paaugās, braukt ar moci ar viņam bij ļauts, gan sākumā uz bākas, tad aizmugurē, bet kad kājas pastiepās un prātā pieņēmās, opis braukšanas mākslā ar viņu dalījās... līdz kādu dienu opis smaidot pasniedza atslēgas teikdams-še dēls, man jau gana vēja dzenāt...
Un tad nu viņš ar dzenāja vēju...arī motoru jauca pa nakti un agrā rītā stumdīja cik jaudas, dzirksteli meklēja karstā saulē kā peklē un atkal stūma līdz aizrāvās elpa un sirds pa muti gribēja lēkt laukā...līdz tas ierūcās un aizgāja dziesmā skaņā, atstājot smaržīgu dūmu vērpeti pļavā! Un pusdienas trīsreiz omas sildītās...tās vakarā!
Bet kādu sapņu meiču Tavs tētis ar šo moci vizināja pa naktīm! Viņi abi lasīja Imanta Ziedoņa dzeju mēnesnīcā...tā bija tava mamma...kurai toreiz gan viss bija vienalga... Kaut vai pa lietu, vai uz Munameģi, ka tik ar moci un abi kopā!
Un Tu? Tu viņu no bērnības atceries kā tādu lielu, putekļainu, noslēpumainu un smagu tālākajā šķūnīša stūrī iestutētu un visādām mantām apkrāmētu...
Piezogoties tam klāt, un piegrūžot pie tā savu deguntiņu Tu sajuti senā motocikla neatkārtojamo aromātu-benzīna, eļļas, rūsas un sviedru vienreizējo kokteili, kurā Tu nekļūdīgi atpazini sava opja silto smaidu, stiprās tēva rokas un mātes jaunības smieklus...
Tātad arī tevī ir kāda Viņa daļiņa, vai varbūt Viņā tavējā? Jo Jūs tak toreiz saostījāties!

Cilvēki mainās,
Motocikls paliek!
Labojis ja uz 30-03-2013 16:11
 
Spark
AldisK rakstīja:

Kaarlis rakstīja:

Palasot ziņas var visu ko jaunu uzzināt! www.apollo.lv/...ija/560395

Sajūtas kā medusmaize dabūta. Mes esam oficiāli pieteikti, kā arī pzitīvs raksts.Tādēļ man liekas, ka tas bija ļoti, ļoti pareizi, ka mēs to klubu nodibinājām.


Tas bija pilnīgi pareizi, es noteikti par klubu. Aldim gan Munameģa braucienā, gan sezonas noslēgšanā solīju, ka būs vismaz trīs spēkrati, ar ko man kandidēt Smile
 
Iet uz forumu: